Czwartek 03.10.2019 15:30

Wzburzona Anja Rubik ATAKUJE Jarosława Kaczyńskiego: "Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci. Projekt będzie miał wsparcie jego rządu"

Anja Rubik

Wzburzona Anja Rubik ATAKUJE Jarosława Kaczyńskiego: "Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci. Projekt będzie miał wsparcie jego rządu"

Nie milkną echa po burzy wywołanej ostatnim projektem obywatelskim, zgodnie z którym za edukację seksualną należałoby karać więzieniem. Za kraty mogliby trafić wszyscy, którzy edukują na temat ludzkiej seksualności osoby poniżej 18 roku życia. W związku ze zbliżającymi się wyborami Anja Rubik postanowiła przypomnieć o kuriozalnej koncepcji obywateli, która trafiła do Sejmu w lipcu tego roku.

Anja Rubik oburzona projektem ustawy o KARANIU ZA EDUKACJĘ SEKSUALNĄ. "Chcecie takiej Polski?"

Kinga Rusin zaniepokojona losem Anji Rubik: "Jeżeli ta ustawa przejdzie, dostaniesz trzy lata więzienia!"

Znana ze swojego zaangażowania w akcje społeczne celebrytka postanowiła raz jeszcze odnieść się do kontrowersyjnej sprawy (która zresztą bezpośrednio jej dotyczy), publikując na Instagramie kolejny apel. Nie owijając w bawełnę (i zdaje się nie rozumiejąc lub nie widząc różnicy pomiędzy projektem obywatelskim, a projektem rządowym), Rubik przestrzegła Polaków przed Jarosławem Kaczyńskim, podkreślając, że "żyjemy w czasach, w których niedorzeczne pomysły stają się rzeczywistością".

Jak wiecie, organizacja "Stop Pedofilii" stara się wprowadzić prawo, które przewiduje karę do 3 lat więzienia za edukację seksualną, która w rzeczywistości ma pozytywny wpływ na Nasze zdrowie, bezpieczeństwo, tolerancję, zrozumienie samego siebie i drugiego człowieka, zrozumienie własnego ciała, tłumaczy czym jest świadoma zgoda. Prezes Jarosław Kaczyński uważa, że "edukacja seksualna w szkołach to celowa demoralizacja dzieci". Łatwo się domyślić, że taki projekt będzie miał wsparcie jego rządu. Na razie to tylko projekt, ale jak widać żyjemy w czasach, gdy nawet najbardziej niedorzeczne pomysły stają się rzeczywistością.

W dalszej części Anja zachęciła do udziału w wyborach do Sejmu i Senatu, które odbędą się w niedzielę 13 października.

Nadchodzą wybory. Pamiętajcie, że macie prawo do wielu rzeczy, ale przede wszystkim do edukacji i informacji. Nie pozwólmy go odebrać sobie i kolejnym pokoleniom Polek i Polaków.

Anja Rubik zorientowała się, że nie zrozumiała sprawy, przeciwko której protestuje i skasowała wpis z Instagrama. Na szczęście mamy screen. W Internecie nic nie ginie.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (989)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 989
Odpowiedz
61 82
zgłoś
Gość 03.10.2019 15:44
Skończy się bezprawie w tym kraju. Każdy jest specem od wszystkiego, czas to zakończyć
Odpowiedz
24 41
zgłoś
Gość 03.10.2019 15:45
Gość: Skończy się bezprawie w tym kraju. Każdy jest specem od wszystkiego, czas to zakończyć
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Odpowiedz
320 143
zgłoś
Gość 03.10.2019 15:45
Aniu R. Chcesz zostać politykiem? Czy nowy format o seksualności młodzieży szykuje TVN ?
Odpowiedz
266 134
zgłoś
gość 03.10.2019 15:45
dlaczego ona sie wypowiada? nie mieszka nawet w polsce'.
Odpowiedz
527 204
zgłoś
gość 03.10.2019 15:46
Projekty społeczne to prawo demokracji. A żeby z głupiego powodu głosować na POKO, to byłoby jeszcze głupiej.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 989