Wtorek 08.10.2019 14:45

Justin Bieber ZNOWU dogryza Taylor Swift? Zrobił parodię filmiku, na którym piosenkarka płacze z powodu banana... (WIDEO)

Justin Bieber Taylor Swift hotnews

Justin Bieber ZNOWU dogryza Taylor Swift? Zrobił parodię filmiku, na którym piosenkarka płacze z powodu banana... (WIDEO)

Taylor Swift i Justin Bieber od lat mają bardzo skomplikowane relacje. Piosenkarka nie pałała sympatią do Kanadyjczyka jeszcze za czasów jego związku z Seleną Gomez, jednak w ostatnim czasie ich konflikt tylko bardziej się zaognia. Wszystko z powodu konfliktu Taylor Swift z managerem Biebera Scooterem Braunem. W czasie sporu piosenkarz stanął oczywiście murem za Braunem.

Zobacz: Justin Bieber broni swojego menedżera w konflikcie z Taylor Swift: "Co chciałaś osiągnąć, publikując ten post? Wydaje mi się, że wzbudzić współczucie"

Taylor Swift promuje obecnie swój najnowszy album, Lover, który póki co bardzo dobrze radzi sobie na listach sprzedaży. Niedawno piosenkarka w ramach promocji krążka zasiadła na kanapie w programie Jimmy'ego Fallona, który zaprezentował światu dość niecodzienny filmik ze Swift w roli głównej. Piosenkarka jest na nim pod wpływem środków anestetycznych, więc zachowuje się dość dziwnie i mówi od rzeczy.

Nie tego chciałam. Chciałam urwać tego, ale co teraz zrobimy z tamtym? Nie ma już główki - mówiła do matki zrozpaczona wokalistka, która chwilę później usiłuje zjeść banana.

Filmik oczywiście nie umknął uwadze Justina, który wykorzystał okazję i nagrał parodię nagrania. Całość miała miejsce podczas niedawnego livestreamu na Instagramie, który prowadziła jego ukochana, Hailey Bieber. W pewnym momencie piosenkarz zaczął naśladować Swift, a żona zaśmiewała się do rozpuku.

To nie ten banan, którego chciałem! Już nie ma główki - żalił się Justin, czym wyraźnie rozbawił Hailey.

Taylor Swift oczywiście nie odniosła się do nagrania Kanadyjczyka, jednak fani piosenkarki wydają się mocno rozżaleni jego gestem. Pod nagraniem nie brakuje negatywnych komentarzy, z których wynika, że filmik raczej nie przypadł im do gustu.

Wyszło zabawnie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (54)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 54
Odpowiedz
168 14
zgłoś
gość 08.10.2019 14:51
To nie jest śmieszne nawet w jednym calu
Odpowiedz
14 1
zgłoś
Gość 08.10.2019 14:52
Pasjonujące.
Odpowiedz
136 16
zgłoś
Gość 08.10.2019 14:53
Jego zycie jest parodią,hajta sie z laska która zostawial za kazdym razem jak była pstryknela palcem i znow bedzie plakala
Odpowiedz
16 2
zgłoś
k404 08.10.2019 14:54
Wszyscy warci siebie.
Odpowiedz
7 3
zgłoś
Gość 08.10.2019 14:55
Dzieci walczą
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 54