Niedziela 13.10.2019 23:00

Gwiazdy kibicują na meczu Polska - Macedonia: Anna Lewandowska, Zofia Zborowska, Andrzej Wrona

Reprezentacja Polski Anna Lewandowska Jakub Błaszczykowski Zofia Zborowska Andrzej Wrona Dominika Grosicka Marta Glik Arkadiusz Jakubik Andrzej Nejman

Chociaż w niedzielny wieczór media najbardziej rozpisują się o wynikach wyborów parlamentarnych, nie zapominają również o świecie sportu. O 20:45 na Stadionie Narodowym rozpoczął się kolejny mecz eliminacyjny do Euro 2020. Tym razem Polacy zmierzyli się z reprezentacją Macedonii. Naszym piłkarzom udało się pokonać przeciwników wynikiem 2:0 i tym samym zapewnić awans do turnieju. 

Zobacz również: Celebryci kibicują na meczu Polska-Izrael: wystylizowane WAGs, Małgorzata Rozenek z szalikiem kibica i wtulona w Wojtka Szczęsnego Marina

Trener polskiej kadry Jerzy Brzęczek zdecydował się wypuścić na murawę m.in Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego, Grzegorza Krychowiaka, Kamila Glika i Kamila Grosickiego.

Jak to zazwyczaj bywa, mecz przyciągnął na trybuny wiele znanych nazwisk. Naszej reprezentacji kibicowali m.in Zofia Zborowska i Andrzej Wrona, Jacek Kurski oraz Arkadiusz Jakubik. Piłkarze tradycyjnie mogli również liczyć na wsparcie swoich żon i partnerek, czyli tzw. WAGs. Na warszawskim stadionie dopingowały ich między innymi Anna Lewandowska, Marta Glik i Dominika Grosicka. 

Zobacz: Anna Lewandowska wypuściła na rynek wegańskie kosmetyki. Wśród nich... balsam wzmacniający efekty treningu

 

« Poprzednie 1/8

Gwiazdy na meczu Polska - Macedonia

2Gwiazdy na meczu Polska - Macedonia