Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marcin Meller pokazuje zdjęcie z liceum: "Czy dyrektorka mojej szkoły poszłaby siedzieć?"

264
Podziel się

Dziennikarz odniósł się do projektu "Stop pedofilii", według którego za edukację seksualną osób poniżej 18. roku życia powinno się karać nawet trzema latami więzienia.

Marcin Meller pokazuje zdjęcie z liceum: "Czy dyrektorka mojej szkoły poszłaby siedzieć?"
bCNvFEHp

Kilka dni temu odbyło się pierwsze czytanie projektu organizacji "Stop pedofilii", według którego za edukację seksualną osób poniżej 18. roku życia może grozić kara nawet trzech lat więzienia. Proponowane zmiany obejmują głównie takie działania, jak prowadzenie edukacji seksualnej w szkołach bez zgody rodziców małoletnich uczniów, ale mogą uderzyć również w lekarzy czy edukatorów seksualnych.

Głos w sprawie zabierają oburzone gwiazdy i celebryci. Najgłośniej w kwestii edukacji seksualnej wypowiada się Anja Rubik. 36-letnia modelka regularnie publikuje za pośrednictwem Instagrama posty, w których otwarcie sprzeciwia się kuriozalnemu pomysłowi rządzących.

bCNvFEHr

Kwestię postanowił poruszyć też Marcin Meller. 50-latek pokusił się o udostępnienie zdjęcia z czasów szkolnych. Na fotografii widzimy nastoletniego wówczas dziennikarza przebranego za kobietę:

bCNvFEHx

No więc ta laska to ja, lat 16 albo 17 w szlachetnym XI warszawskim liceum im. Mikołaja Reja, rok jakoś 1984 - wspomina Meller, by w dalszej części postu zastanowić się nad kontrowersyjnym projektem, który w lipcu trafił do Sejmu:

To było za krwiożerczej komuny, jakby kto pytał. I teraz pytanie, biorąc pod uwagę to, co prawi i sprawiedliwi próbują właśnie przepchnąć w Sejmie. Czy w wolnej Polsce katolickiej dyrektorka mojej szkoły poszłaby siedzieć za seksualizację dzieci albo za coś, co tam w chorych, mokrych snach śni się rządzącym nami inkwizytorom? - pyta dziennikarz.

Podzielacie jego niepokój?

bCNvFEHy
bCNvFEHS
KOMENTARZE
(264)
gość
10 miesięcy temu
Przeciez to ewidentnie byl jakis bal przebierancow, jak w kazdej szkole! Ludzie opanujcie sie, naprawde za komuny nie bylo takiego cyrku w Polsce, jak jest teraz. Moze od razu wszystkich wsadzic do wiezienia i po sprawie.
Ppppp
10 miesięcy temu
Projekt nie przewiduje kary za edukację seksualną. Nie potrafią czytac ze zrozumieniem?🤔
Gość
10 miesięcy temu
No bo kiedys w szkolach bylo cos takiego jak tydzien kultury uczniowskiej i jeden dzien byl zawsze dniem przebieranca i wielu chlopakow wlasnie za dziewczyny sie przebieralo
bCNvFEHT
lon
10 miesięcy temu
Bo widzi pan panie Marcinie, kiedyś takie rzeczy robiło się dla zabawy. Niestety teraz dorabiana jest do tego ideologia. Bo trzeba komuś coś udowodnić....smutne to, a kiedyś była zabawa, nikomu nie przyszło do głowy że ktoś może promować zboczenia.
gość
10 miesięcy temu
Przecież tym "edukatorom" nie chodzi o zapobieganie ciąży i uświadamianie. Oni chcą na siłę zainteresować dzieci ich seksualnością i jednocześnie wmówić im ,że nieważne jak, nieważne z kim, nieważne w jakim wieku.
Najnowsze komentarze (264)
niutek
10 miesięcy temu
a kiedy to pan meller zmienił płeć, z kobity na faceta ? :-)
gość
10 miesięcy temu
Przeczytajcie ten projekt a potem się wypowiadajcie zamiast powielać błędne rozumienie chorych celebrysiów...
gość
10 miesięcy temu
Czym innym są żarty, A czym innym polecenie dyrektora szkoły...
gość
10 miesięcy temu
Czy przekaz był taki: "dyrektorka edukowała seksualnie młodzież przez bal przebierańców"? Czy pan Meller przeczytał to, co napisał?
gość
10 miesięcy temu
przeciez to bal przebierancow , wiec o co kaman?
Anty miller
10 miesięcy temu
Wy ....pseudo znane osoby. Nie macie prawa ani wykształcenia, wiedzy aby mówić mi i.moim bliskim co mamy robić . Nie jesteście jakimkolwiek autorytetem. Chyna.w.waszym zepsuty świecie PSEUDO mądrych znanych z tv. Jesteście żałośni. Ty Miller. Miko. Rubik i reszta wam podobnych
Gość
10 miesięcy temu
Nie pojmuję co miał tym niby osiągnąć.
gość
10 miesięcy temu
A ten ze zdjecia to w jakim filmie wystepowal,bo nie znam gościa,następny naciagany celebryta chyba znowu jakiś nierob i cwaniak
bCNvFEHL
Gość
10 miesięcy temu
Przestań się mieszać do polityki.
...
10 miesięcy temu
Dziki kraj gdzie 15 latka może rodzić ale nie ma prawa do nauki o seksie...
gość
10 miesięcy temu
po co się ukrywał ,
Łowca Lisów
10 miesięcy temu
Nieumiejętność czytania ze rozumieniem. Ale to typowe u lemingozy.
stas
10 miesięcy temu
witaj tęczowy ,ale się ukrywaleś,masz sansę na prezydenta,skoro Biedron może to i ty rownież
gość
10 miesięcy temu
Szok ! bardzo ładne przebranie,usta pasują do kobiety, pełne nie zacięte
...
Następna strona
bCNvFEIn