Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paweł z "Love Island" niepewnie o przyszłości z Moniką: "Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie, ja też"

130
Podziel się

Podczas instagramowej transmisji na żywo para zdradziła, że zmieniła zdanie o części uczestników po tym, jak zobaczyli odcinki w telewizji. "Przed willą zamiat basenu powinna być piaskownica".

Paweł z "Love Island" niepewnie o przyszłości z Moniką: "Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie, ja też"
bCOodKBh

Paweł i Monika nie należeli do najbardziej lubianych przez widzów uczestników _**Love Island**_, ale wszystko zmieniło się, gdy nieoczekiwanie stworzyli parę. Fani show zauważyli, że duet nawzajem "wyciąga" z siebie najlepsze cechy i zaczęli im kibicować. Choć początkowo wydawało się, że makijażystka, którą bliźniak wspierał po załamaniu nerwowym w związku z odrzuceniem przez Franka, będą tylko przyjaciółmi, uczestników połączyła romantyczna relacja. Ku rozpaczy Agnieszki, kontynuują ją również po programie.

"Zakochani" w piątkowy wieczór urządzili dla "fanów" transmisję na żywo na Instagramie, podczas której odpowiadali na najbardziej nurtujące internautów pytania. Nie mogło oczywiście zabraknąć tych o "dawne miłości" dwójki, a więc Franka i Agę.

bCOodKBj

Nie jestem zazdrosna o Agę, dlaczego miałabym być zazdrosna? - zaczęła zadziornie Monika.

Paweł przyznał, że ma z "byłą" kontakt, ale w tym momencie jest to już tylko relacja koleżeńska. To samo o Franku powiedziała "Monia", która po opuszczeniu willi bagatelizuje siłę swojego doprowadzającego ją w programie na skraj rozpaczy uczucia do ratownika.

bCOodKBp

Kibicuję Mari i Frankowi. Widać, że coś tam między nimi jest. Nie byłam zakochana we Franku! Paweł sprawił, że się zresetowałam - zapewniła koleżanka Karoliny Gilon.

Para zgodnie przyznała, że nie ma za to kontaktu z Adą, która wcześniej sugerowała, że Paweł po opuszczeniu programu spędził noc z Agą. Monice nie pali się też do spotkania z Sylwią, z którą znała się przed programem.

Nie widziałam się z nią jeszcze. Czy się spotkamy? Mamy wspólnych znajomych, więc pewnie do tego prędzej czy później dojdzie - wyznała z niewielkim entuzjazmem.

bCOodKBq

Bardziej kategoryczny był Paweł, który jeszcze raz wrócił do konfliktu z Maćkiem, Damianem i Mikołajem. Opuszczając program zarzucił trójce, że głosowali na odpadnięcie jego i Moniki strategicznie, by zwiększyć swoje szanse na wygraną. Dostało się zwłaszcza Sylwii, która wcześniej deklarowała wielką przyjaźń do Moni, a wcześniej próbowała "zweryfikować" prawdziwość uczucia makijażystki i bliźniaka, zaglądając im pod kołdrę. Paweł wyznał, że zachowanie "ajlandersów" wypadło jeszcze gorzej w odcinkach, które obejrzeli z Monią.

Irytujące zachowanie, dziecinne. Zachowywali się jak dzieci, chodzili po willi i robili dramę, dopiero po programie w telewizji zobaczyliśmy, co się działo. Zachowywali się jak pięciolatki ekscytujące się tym, że ich kolega się pierwszy raz całował z dziewczyną. Zamiat basenu powinna być tam piaskownica - grzmiał Paweł.

Internauci dopytywali też o przyszłość relacji uczestników. Monika i Paweł zgodnie podkreślili, że nie są jeszcze oficjalnie parą, ale dobrze czują się w swoim towarzystwie i będą rozwijać znajomość.

bCOodKBr

Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie... Ja też! - zażartował bliźniak.

Kibicujecie im?

bCOodKBs
bCOodKBK
KOMENTARZE
(130)
Jag
10 miesięcy temu
On jest A seksualny
Gość
10 miesięcy temu
Fuj w życiu bym uwagi nie zwróciła na niego 😳
Gośćmi
10 miesięcy temu
Monia pierwsza bawi się w tej piaskownicy. Dała się poznać jako rozkapryszone dziecko. A jej kusicielskie zachowanie przed frankiem to straszna żenada.
bCOodKBL
gość
10 miesięcy temu
Udawaczka Monia nadal udaje,że jest fajnie.A obejrzała swoje szlochy i żebranie o uwagę Franka?????
Gość
10 miesięcy temu
Du....pek
Najnowsze komentarze (130)
Gość
10 miesięcy temu
Mpim zdaaniem udaja tylko.jakos czuc to
Gość
10 miesięcy temu
Ostatnio w Warszawie Ada woziła się z jednym z bliźniaków i Łukaszem po Warszawie ;)
Dominika CGR
10 miesięcy temu
Super wyglądacie
Gość
10 miesięcy temu
Masakra jak widzę faceta w różowym dresie to normalnie jak klaun wyglada🤮
Gość
10 miesięcy temu
Jaką Age ?Franek jest z Mariettą..
Gość
10 miesięcy temu
Ładnie wyglądają razem, fajni i szczerzy a nie fałszywi jak reszta
Gość
10 miesięcy temu
Ależ on jest beznadziejny
Gość
10 miesięcy temu
Super życzę im powodzenia , Paweł mówi co myśli i to najważniejsze!!!
bCOodKBD
Gość
10 miesięcy temu
Super wyglądają razem!!!!
Gość
10 miesięcy temu
Matko.. Ona jest żenująca
gość101
10 miesięcy temu
Oboje w pułapce pod tytułem UDAJEMY PARĘ, bo wszak na tym można zarobić...
gość
10 miesięcy temu
Ale im przykro że odpadli masakra!!!!!
Gość
10 miesięcy temu
Dlaczego nie widać 157 komentarzy?
Katarzyna
10 miesięcy temu
Totalnie kolo niepociągający...rozumiem, że gusta są różne, ale taki goguś widać, że zakochany sam w sobie, raczej na bank nie w Monice. Jakoś nie widać między nimi chemii, ale wiadomo są teraz celebrytami chwilowo to więcej skorzystają na relacji bylejakiej niż jakby byli solo.
...
Następna strona
bCOodKCf