Środa 09.10.2019 13:30

Piotr z "Love Island" podsumowuje uczestników: "To nie wyspa miłości, to wyspa FAŁSZYWYCH MORD"

Love Island. Wyspa miłości Love Island

Piotr z "Love Island" podsumowuje uczestników: "To nie wyspa miłości, to wyspa FAŁSZYWYCH MORD"Wtorkowy odcinek Love Island. Wyspa miłości poruszył nie tylko widzów programu, ale też i uczestników reality-show, którzy opuścili już hiszpańską willę. Powodem były emocjonujące zdarzenia w życiu "islandersów". Paweł zbliżył się do Moni, a tym samym otrzymał ksywkę "dziadka do orzechów". Niestety, chwilę później rozpętała się awantura. Uczestnicy musieli wytypować parę, która ma najmniejsze szanse na miłość po programie. Najwięcej głosów zdobyli właśnie Paweł i Monia. I wtedy się zaczęło. Rozgniewany bliźniak nie szczędził pod adresem kolegów i koleżanek mocnych oskarżeń i zarzucił im fałsz.

Grupka została. Grupka wybrała. Od początku byli tu wszyscy razem w trójkę i trzymali się solidarnie. Taka jest prawda, ludzie to zobaczą, prosta sprawa - wykrzykiwał nerwowo.

ZOBACZ: "Love Island": Odpadła kolejna para. Decyzja uczestników ROZWŚCIECZYŁA widzów!

Ale to nie koniec. Później głos zabrała też zrozpaczona Aga, która nie mogła przeżyć miłosnych zalotów Pawła do Moni. Przypomnijmy, że gdy Aga opuszczała wyspę miłości, błagała chłopaka o wierność, przekonując, że ona zaczeka na niego w Polsce. Istny dramat! Do sprawy włączył się też brat Pawła, Piotr. On natomiast na InstaStory opublikował monolog, w którym krótko podsumował uczestników programu.

Mam wrażenie, że to nie jest wyspa miłości, a wyspa fałszywych mord. Bo to, co te lamusy wyprawiają na antenie, to przechodzi ludzkie pojęcie. Także mam nadzieję, że widzowie mają oczy i to zobaczą, a program szybko wszystko zweryfikuje - stwierdził.

Następnie pokusił się o kilka słów bezpośrednio skierowanych do brata.

Mam dla Ciebie jedną zaje***tą wiadomość. Nie będziesz już musiał dłużej męczyć się z tymi fałszywymi ryjami, wracasz do prawdziwych ludzi - pocieszył bliźniaka.

PRZYPOMNIJMY: TYLKO NA PUDELKU: Czy uczestnicy "Big Brothera" i "Wyspy Miłości" wezmą udział w wyborach parlamentarnych?

Musimy przyznać, że robi się coraz ciekawiej. Czekamy na więcej.


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (233)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 233
Odpowiedz
29 11
zgłoś
Gość 09.10.2019 13:32
Dno nie ludzie tak samo jak ten program. Czego się spodziewali po takim dnie i upadku ludzkości
Odpowiedz
32 6
zgłoś
Gość 09.10.2019 13:33
Wszyscy siebie warci...
Odpowiedz
34 7
zgłoś
gość 09.10.2019 13:33
Dno, muł i wodorosty
Odpowiedz
17 4
zgłoś
Gość 09.10.2019 13:34
Jakże jest mi z tego powodu wszystko jedno
Odpowiedz
97 8
zgłoś
gość 09.10.2019 13:37
Czy wy też macie wrażenie, że ci wszyscy brodacze po ogoleniu wyglądają jak przaśne Janusze? :)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 233