Środa 09.10.2019 08:30

"Love Island": Odpadła kolejna para. Decyzja uczestników ROZWŚCIECZYŁA widzów!

Love Island. Wyspa miłości Love Island

"Love Island": Odpadła kolejna para. Decyzja uczestników ROZWŚCIECZYŁA widzów!W programie Love Island. Wyspa miłości znów zrobiło się gorąco. A wszystko za sprawą niespodziewanych zdarzeń we wtorkowym odcinku. Uczestnicy otrzymali proste zadanie, by wyznaczyć parę, która ma najmniejsze szanse na miłość po programie. Marietta i Franek, Oliwka i Maciek, Beata i Damian oraz Sylwia i Mikołaj wskazali... Monikę i Pawła. A Monika i Paweł zagłosowali na Beatę i Damiana. Tym samym najwięcej głosów zebrali Monika i Paweł, którzy byli zmuszeni do opuszczenia hiszpańskiej willi. I wtedy się zaczęło!

ZOBACZ: "Love Island". Ada Śledź wróciła z Wyspy Miłości: "Dużo się nauczyłam i NICZEGO NIE ŻAŁUJĘ"

Gdy Paweł poznał decyzję kolegów i koleżanek, wybuchł.

Grupka została. Grupka wybrała. Od początku byli tu wszyscy razem w trójkę i trzymali się solidarnie. Taka jest prawda, ludzie to zobaczą, prosta sprawa - wykrzykiwał.

Uspokoić próbowała go jeszcze Sylwia, która przypomnijmy także oddała głos na Pawła oraz najbliższą sobie osobę w programie, czyli Monię.

Wybór był cholernie trudny - mówiła zapłakana Sylwia.

Nie. Był cholernie prosty. Damian był od początku, nie nawiązał żadnej relacji z żadną osobę i nie zrobił z tego nic. To teraz sugerujesz, że Beti ułoży sobie życie z Damianem poza Warszawą? Uważasz, że Oliwia i Maciek zbudują coś na odległość? - mówił z pretensją do Sylwii.

PRZYPOMNIJMY: "Love Island": Beti MASAKRUJE Oliwię: "Chciałam ratować Maćka od Ciebie"

Decyzja mieszkańców willi rozwścieczyła widzów. Damiana i Sylwię okrzyknięto najbardziej fałszywymi osobami w programie. Sylwii dostało się za to, że nominowała swoją przyjaciółkę, a Damianowi zarzucono, że chciał odegrać się na Moni za to, że wcześniej "dała mu kosza". Co więcej, większość zgodnie uważa, że to właśnie Damian i Beti są parą, która nie ma żadnych szans na miłość po programie. I to oni powinni opuścić program.

Dramat, jak Sylwia wielka koleżanka mogła zagłosować na Monikę? Dwa podjudacze i nieudacznicy - Mikołaj i Damian - którzy frustracje przeciwko Moni wylewają, bo dostali kosza. Franek i Marietta - bez klasy totalnie. (...) Dobrze im Paweł wszystkim pojechał na koniec.

Damian z Beti - zero chemi... masakra.

Sylwia fałszywa. Damian i Beata nawet tematu ze sobą nie mają, co za dramat.

Fałszywi są Ci ludzie! Damian i Beata - ani chemii, ani rozmów. A oni uwzięli się na Monikę i Pawła? Bo co? Zagrożenie?

Warto też dodać, że Monika, która do tej pory uchodziła za "twardy orzech do zgryzienia", przy Pawle nagle "zmiękła". Czy była to gra, czy rzeczywiście rodziło się między nimi uczucie? Na wsypie miłości wszystko jest możliwe.

Będziecie tęsknić za Moniką i Pawłem?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Paweł nie mógł się pogodzić z decyzją pozostałych Wyspiarzy 😮 #ktośmusiałodpaśćbyzostaćmógłktoś #trudnewybory

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)Paź 8, 2019 o 2:11 PDT


Czy wiesz, że ten program możesz oglądać za darmo i online w aplikacji WP Pilot? Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!


 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (208)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 208
Odpowiedz
8 6
zgłoś
gość 09.10.2019 08:37
Naprawdę ktoś ogląda te wypociny ?!
Odpowiedz
28 5
zgłoś
Gość 09.10.2019 08:38
Ludzie dla chwilowej sławy są w stanie zrobić wszystko.. Gdzie ten świat zmierza?
Odpowiedz
200 15
zgłoś
Gość 09.10.2019 08:38
Wszyscy siebie warci. Widać, że każdemu już zależy na wygranej. Paweł też tylko grał i po kasę przyjechał. On jest zakochany sam w sobie.
Odpowiedz
25 11
zgłoś
Gość 09.10.2019 08:39
W końcu ktoś im powiedział prawdę
Odpowiedz
115 30
zgłoś
Gość 09.10.2019 08:43
Fantastycznie, że odpadła Monika! Zobaczycie, że to będzie nowa celebrytka bo dziewczyna ma takie parcie na szkło i świetnie gra „milutką”
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 208