Edyta Górniak weźmie Allana na Paradę Równości? "ON KOCHA TYCH LUDZI!"

224
Podziel się

Podczas konferencji reality show "My Way" gwiazda postanowiła wyjaśnić niefortunne słowa syna.

Edyta Górniak weźmie Allana na Paradę Równości? "ON KOCHA TYCH LUDZI!"

Chociaż nazwisko Allana Krupy najczęściej pojawia się w mediach w związku z jego sławną mamą, ostatnio bardzo głośno było o jednej z jego wypowiedzi na temat społeczności LGBTQ. W odpowiedzi na pytanie jednego z instagramowych obserwatorów chłopak przyznał, że toleruje jej przedstawicieli, jednak nie zgadza się z ich "propagandą".

Allana już wkrótce będziemy mogli zobaczyć w reality show "My Way", w którym jego mama będzie uczyła się prowadzić pod czujnym okiem kamer. Na konferencji prasowej nowego programu TVN z Edytą Górniak porozmawiał nasz reporter, Michał Dziedzic. Podczas wywiadu postanowił więc zapytać wokalistkę, czy zgadza się z opinią syna.

On od najmłodszych lat ma naturalną otwartość umysłu dla wszystkich społeczności. Myślę, że ja też wiele razy dałam przykład, że jestem zupełnie tolerancyjną osobą. Nie widzę tych podziałów, one są narzucone. Ja jako matka znam jego serce i wiem, co miał na myśli.

Jak wytłumaczyła Górniak, Allan od małego ma kontakt z osobami homoseksualnymi i uwielbia ich towarzystwo. Gwiazda podkreśliła, że mówiąc o propagandzie, jej syn zwyczajnie miał na myśli nagość.

To było trochę niezręczne, jak to wyraził, natomiast on tak naprawdę miał na myśli nagość. Często parady wiążą się z tym, że jest duża manifestacja nagości i wolności. On mówi, że nagość to w domu w łazience albo na plaży. Kocha moją ekipę, a ja przecież otaczam się głównie gay community od lat. On kocha tych ludzi, którzy są moją rodziną w taki sam naturalny sposób, nie rozpoznaje tych różnic - przyznała wokalistka.

Jest coraz bardziej świadomy, dojrzewa, zadaje różne pytania. Jest młodzieńcem, może nagość jest dla niego wstydliwa na tym etapie - wyjaśniła Górniak.

Nasz reporter postanowił również zapytać gwiazdę, czy wytłumaczyła synowi, w jaki sposób powinien wyrażać swoją opinię w internecie.

Zapytałam go: "Synu, czy ty dobrze przemyślałeś te słowa? Bo wesz, że one były inaczej zinterpretowane". On jest bardzo świadomy, ale uczy się wyrażać siebie w sposób jasny. To jest też dla niego lekcja.

Michał Dziedzic zasugerował więc gwieździe, żeby zabrała syna na Paradę Równości.

Mam nadzieję, że będę mogła wreszcie się pojawić. Parę razy byłam zaproszona, ale zawsze miałam koncert albo coś. Dostaję dużo filmików od drag queens, które robią "Króla" i to jest tak zaj****te. Bardzo dużo radości mi to daję. Pozdrawiam wszystkie drag queens - przyznała.

Zobaczcie naszą rozmowę z Edytą Górniak.

Zobacz również: Edyta Górniak narzeka na naukę jazdy samochodem: "MAM ZAKWASY"

KOMENTARZE
(224)
Ann
5 miesięcy temu
Jestem tolerancyjna. Uważam że środowiska lgbt robią sobie krzywdę robiąc na paradach scenki rodzajowe typu platformy z rozneglizowanymi panami w lateksach, z pejczykami, przybierajacymi wyuzdane pozy, w makijażach, udajacych lizanie etc. To jest slabe i nikomu nieotrzebne, tylko zaostrza konflikt z konserwatywnymi środowiskami. Ubierzcie koszule w kratę, bluzy, jeansy, trampki zamiast lateksowych kozakow po jajka i wyjdzcie na ulicę spokojnie, trzymając się za ręce. Tak będzie ok.
Gość
5 miesięcy temu
Co za pustaczka. Syn wyraził swoją opinię mądrze i jasno. Nie jest zwolennikiem parad, a ta będzie go tam na sile ciągnęła... Ona ma problemy psychiczne
Gość
5 miesięcy temu
Syn mądrzejszy od matki
Kolo
5 miesięcy temu
Edyto nie wstydź się za syna. Nie ma powodu, to całkiem mądry młodzieniec. Wielu ludzi podziela jego poglądy na ten temat. A przy okazji, Alan potrafi być szczery, bezposredni i dość jasno wyraza swoje poglądy. To że na niektore sprawy patrzcie inaczej nie jest niczym złym. Wierz mi, możesz się wiele od syna nauczyć.
Gość
5 miesięcy temu
A g**** prawda... Chłopak powiedział co myśli po prostu a mamusia go broni teraz ze trachu przed lgbt...
Najnowsze komentarze (224)
gość
5 miesięcy temu
Ciekawe jak by zareagowała gdyby się okazało ,żę Alanek jest jednym z nich ?
gość
5 miesięcy temu
Traktuje go jak dziecko.. to jest bardzo toksyczna relacja
Gość
5 miesięcy temu
Toz z tego malego wyrosnie potwor przy takiej matce
Tomek
5 miesięcy temu
Przepraszam bardzo co powiedział źle? Wykazał się tolerancją, wykazał się też odwagą. Ja też jestem tolerancyjny wobec LGBT ale nie mam zamiaru za 20 lat być w mniejszości bo jestem Hetero. Ja im niczego nie bronie ale narzucać swoje poglądy, wystawiać się i tworzyć modę by pokazywać innym że Hetero jest przeżytkiem to już przegięcie. Jestem za Allanem w tej kwestii. A LGBT demonstracjami do siebie ludzi nie przekona, a moda powinna być skrócona gdyż obecnie już gimnazjaliści w te modę idą poszukując swoich wartości. A to nie żadne wartości. Obecnie w gimnazjum znaczna część dzieciaków wchodzi w takie związki tylko dlatego że nie chcą wykluczenia. To jest chore i LGBT to nakręca a to nie jest w pożądku. Moda LGBT to kolejny gniot cywilizacyjnej propagandy, moda LGBT nie sami ludzie zaznaczam.
Dito83
5 miesięcy temu
A kto to ta górmniak i ten alkan?
Gość
5 miesięcy temu
Ohoho powiedziała co wiedziała
gość
5 miesięcy temu
Mamusia broni swój tyłek bo syn się zlisił
gość
5 miesięcy temu
To nie jest tak,ze chłopak w szkole wojskowej wartosciuje rolę męską w przyszłym życiu, a mamusia dla ratowania wizerunku dokleja mu jego przekonania? Środowisko dziecięce może pod dyktaturą mamy i mody,a szkoła co innego...a mama dla sławy nie chce zadzierac ze środowiskiem dbającym o jej wizerunek...
Gośćpl
5 miesięcy temu
Załóż mu druszlak na głowę i stanik i będzie git.
Gość
5 miesięcy temu
Szacunek za szczerość dla chłopaka,matka niepotrzebnie prostuję jego wypowiedź
Pietrusiek R.
5 miesięcy temu
Syn mądrzejszy od matki.
Pietrusiek R.
5 miesięcy temu
Syn mądrzejszy od matki.
Gość
5 miesięcy temu
to w jakiego Boga ty wierzysz?mowisz Jezu ufam Tobie,modlisz sie a popierasz lgbt???cos nie bardzo trochę....👎
Saxon
5 miesięcy temu
Za prawdę i własne przekonania odpowie "głową". Taką mają tolerancję terroryści myśli lgbt
...
Następna strona