Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Górniak zszokowana pytaniem o karanie za edukację seksualną: "To jest absurd. Mamy się cofnąć do średniowiecza?"

137
Podziel się:

Podczas konferencji prasowej programu "My Way" gwiazda postanowił stanowczo wyrazić swój sprzeciw wobec założeń kontrowersyjnego projektu ustawy.

Edyta Górniak zszokowana pytaniem o karanie za edukację seksualną: "To jest absurd. Mamy się cofnąć do średniowiecza?"
bECSAsmZ

Już wkrótce na antenie TVN zostanie wyemitowany reality show My Way. W całkiem nowym programie Edyta Górniak pod czujnym okiem kamer będzie próbowała zdać egzamin na prawo jazdy.

Niedawno odbyła się konferencja prasowa programu. Podczas wydarzenia naszemu reporterowi udało się zamienić z gwiazdą kilką słów. W wywiadzie piosenkarka odniosła się m.in do niefortunnych słów swojego syna Allana na temat osób LGBT.

bECSAsnb

Przy okazji Michał Dziedzic postanowił dowiedzieć się, co Górniak myśli o projekcie ustawy, który przewiduje karę więzienia za edukację seksualną młodzieży. Wokalistka najwidoczniej nie była ostatnio na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami, gdyż pytanie wprawiło ją w prawdziwy szok.

Serio? Ale to jest absurd. Dobrze pan zrozumiał? Czyli zamiast uświadamiać mamy się cofnąć do średniowiecza? - dopytywała zdziwiona.

bECSAsnh

Okazało się jednak, że gwiazda zdecydowanie sprzeciwia się kontrowersyjnym założeniom obywatelskiego projektu.

Absolutnie jestem przeciwko. Gdyby moje dziecko wstydziłoby się mnie zapytać o różne rzeczy i zdarzyłoby się, że ma jakąś intymność i wyniknęłoby z tego coś, co zmieniłoby nasze życie, to ja bym się spaliła ze wstydu. Jako matka, że go nie przygotowałam, odebrałam mu dostępność tej wiedzy. Po prostu nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Kto to wymyślił? Proszę mi powiedzieć.

Gdy piosenkarka dowiedziała się, że za kontrowersyjnym projektem stoi organizacja "Stop Pedofilii" otwarcie przyznała, że głoszone przez nią poglądy zagrażają bezpieczeństwu dzieci.

bECSAsni

Czyli jak dziecko będzie molestowane i nie będzie uświadamianie, to nie będzie wiedziało, że jest molestowane? Ta organizacja zaprzecza sama sobie. Trzeba uświadamiać dzieci, od którego momentu czułość przestaje być czułością, a przekracza tę granicę.

Edyta Górniak zapowiedziała również, że jeżeli zostanie zorganizowany kolejny marsz przeciwko ustawie, chętnie wybierze się i publicznie zademonstruje swój sprzeciw.

To jest nie do pomyślenia. To jest dla nas wstyd. Bardzo to jest smutne. Nie można nie uświadamiać dzieci. Jeżeli stanie się krzywda jakimś dzieciom, to one nie będą mogły się obronić, bo nie będą świadome, że tego dorosłej osobie nie wolno było zrobić.

bECSAsnj
bECSAsnC
KOMENTARZE
(137)
Gość
2 lata temu
Gdyby przeczytała projekt ustawy to by głupot nie musiała gadać i powielać kłamst. Po co ludzie zabierają głos skoro nawet nie chce im się sięgnąć do źródła?
Ala
2 lata temu
Następna która plecie a nie przeczytała projektu ustawy
eM!
2 lata temu
Czy można poruszyć temat w PnŚ pod kątem prawnym i uświadomić społeczeństwo, że zgodnie z prawem małżeństwem jest związek kobiety i mężczyzny, a rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Nikogo nie wolno zmuszać do tego, czego prawo mu nie nakazuje. Każdy jest wobec prawa równy, Konstytucja nie daje jakieś szczególnej ochrony zjawisku LGBT. Nieprzestrzeganie powszechnie obowiązującego prawa jest karalne. Czego tu można nie rozumieć??
bECSAsnD
gość
2 lata temu
Następna mająca się za uczonego a studiów nie skończyła. Kobieto nie zabieraj głosu w takich sprawach bo bzdury mówisz.
gość
2 lata temu
Nauka to potega, w tym moc kto wiecej umie.
Najnowsze komentarze (137)
Krzyś Sz.
2 lata temu
Pani Edytka Górniak ona jest taka przesliczna. A i również Pani Anna Stachowska :*
gość
2 lata temu
Przecież to widać, że ona nie wie o co chodzi. Te nasze gwiazdki wszystkie takie niezorientowane.
gość
2 lata temu
Pytają babę, która pojęcia nie ma o co chodzi...żeby się oburzać to najpierw powinno się zgłębić temat, ośmieszyła się tą wypowiedzią, będzie się sprzeciwiać a tak naprawdę to nie wie przeciw czemu.
Gość
2 lata temu
Gorniak wal sie na Ryj
Roman
2 lata temu
hehe ta gorniak to dawno mineła szczyty seksu. Teraz to tego juz nikt nie chce.Rupiec z POtwornym przebiegiem
Ktos
2 lata temu
Mów za siebie! Autorytet się odezwał!
gość
2 lata temu
50-letnia "nastolatka" wzbudza niepokój o stan swojego ducha
gość
2 lata temu
Również sie z Pania zgadzam !
bECSAsnv
gerwazy
2 lata temu
Gorniak nie nawijaj jak poparzona.
Bbb
2 lata temu
Nie ma to jak ksiądz w mojej szkole, gadający o masturbacji!!!!Żenada
mama
2 lata temu
ma pani 100 procentach racje musimy edukowac nasze dzieci zeby nie mowily ze dzieci bocian przynosi dzisiaj w dobie internetu takie absurdalne ustay to kpina ze spoleczenstwa musimy walczyc i byc silni
Gość
2 lata temu
Ciekawe czy syn pani Szydlo Byl uswiadomiony , jesli nie To nie ponosi zadnej winy , To raczej matka niech odpowie za jego czymy ‼️
gość
2 lata temu
Ofiarą braku odpowiedniej edukacji seksualnej padł ksiądz Tymoteusz, syn byłej premier Beaty Szydło i jego młoda partnerka. A ile jest o to krzyku... A przecież można było temu zapobiec.
gość
2 lata temu
Znaną ofiarą braku odpowiedniej edukacji seksualnej padł syn byłej premier Beaty Szydło, ksiądz Tymoteusz i jego młoda partnerka. A ile teraz jest o to krzyku...A można było temu zapobiec.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECSAsoo
bECSAsop
bECSAsoq
bECSAsor
bECSAsos
bECSAsnX