Trwa ładowanie...
Przejdź na

Leonardo DiCaprio zachwyca się GRETĄ THUNBERG: "Jest liderką naszych czasów"

145
Podziel się

Hollywoodzki aktor pochwalił się zdjęciami z budzącą sporo kontrowersji aktywistką klimatyczną. Zgrany duet?

Leonardo DiCaprio zachwyca się GRETĄ THUNBERG: "Jest liderką naszych czasów"
bDAovhyt

Jeżeli chodzi o temat zmian klimatycznych, które negatywnie wpływają na sytuację naszej planety, nie sposób nie wspomnieć o budzącej wiele kontrowersji 16-latce ze Szwecji. Greta Thunberg dała się poznać dzięki swojemu zaangażowaniu w sprawy dotyczące ocieplenia klimatu oraz tego, że przepłynęła Atlantyk na pokładzie jachtu wyposażonego w panele słoneczne. O cierpiącej na między innymi zespół Aspergera nastolatce zrobiło się głośno, gdy podczas szczytu ONZ wykrzyczała, co myśli o zgromadzonych tam wówczas przedstawicielach państw. Jej emocjonująca przemowa spotkała się ze skrajnymi opiniami. Choć wielu uważa zaangażowanie dziewczyny za niezdrowe, są i tacy, którzy w pełni doceniają jej starania. Przykładowo kwestie poruszane przez Thunberg nie są obojętne Jane Fondzie, która, stając w obronie swoich przekonań, dała się nawet zakuć w kajdanki.

bDAovhyv

Inną amerykańską gwiazdą, która sympatyzuje z poglądami Grety, jest Leonardo DiCaprio. Okazuje się, że zaangażowany od lat w losy świata aktor docenia starania Szwedki, a nawet zdecydował się z nią spotkać. Za pośrednictwem instagramowego profilu 44-latek pochwalił się sesją z 16-latką. Zdjęcia opatrzył refleksyjnym podpisem:

W historii ludzkości było niewiele momentów, kiedy pojedyncze głosy wybrzmiewały tak głośno w tak przełomowych momentach. Greta Thunberg stała się liderem naszych czasów - zaczyna DiCaprio. Historia osądzi nas za to, co robimy dzisiaj, by zagwarantować przyszłym pokoleniom możliwość cieszenia się tą samą nadającą się do życia planetą. Mam nadzieję, że przesłanie Grety będzie pobudką dla światowych liderów wszędzie tam, gdzie czas bezczynności się skończył - kontynuuje, by w dalszej części pochwalić swoją nową znajomą:

To dzięki Grecie i młodym aktywistom z całego świata jestem optymistą co do przyszłości. Spotkanie z Gretą było dla mnie zaszczytem. Zobowiązaliśmy się wspierać siebie nawzajem, mając nadzieję na lepszą przyszłość naszej planety.

Myślicie, że ze spotkania zrodzi się przyjaźń na lata?

bDAovhyB
bDAovhyC
bDAovhyW
KOMENTARZE
(145)
Gość
rok temu
Dlaczego nie informujecie o sytuacji tygrysow, ktore tylko zoo w Poznaniu i Czluchowie zgodzilo sie przyjac i zapewnic im opieke?
K
rok temu
Ta dziewczynka czasem mnie przeraża. W tej młodej twarzy jest bardzo dużo złości i nienawiści.....Nie wypada i nie przystoi, tak młodemu dziecku odnosić się do ludzi po pierwsze dużo od niej starszych, a po drugie ludzi, którym ze względu na pełnione funkcje należy się szacunek. Dziecko domaga się szacunku dla środowiska, a sama nie potrafi najpierw uszanować drugiego człowieka. Występuje tu jakaś sprzeczność.
mysza
rok temu
myślałam, że jest mądrzejszy 😜
bDAovhyX
gość
rok temu
No to Leo mnie zawiódł. Myślałam, że facet na poważnie wspiera ekologię, a tutaj takie poparcie dla " szołekologii" , która nie ma nic wspólnego z realiami.
gość
rok temu
Akurat -manipulacja chorą dziewczyną która mówi takie same banały jak inni Jaka byłaby z niej aktywistka gdyby nie cwani rodzice .!
Najnowsze komentarze (145)
Gość
rok temu
Hipokryta hak i ta dziewuszka
BOLO
rok temu
jaki czas, tacy liderzy
Nik
rok temu
Jacyś tacy...podobni?
Mmm
rok temu
Ale on jest przystojny!
Klaudia
rok temu
Walczy o "świat dla przyszłych pokoleń", tylko że w obecnej chwili w Syrii setki dzieci traci życie. Jednak wszystkie "wielkie organizacje" broniące praw człowieka milczą. USA obiecywała pomoc i wsparcie Kurdom, w rzeczywistości zostawiając ich samych. I gdzie są wielcy liderzy naszych czasów?
gość
rok temu
A jeszcze niedawno lubiłem tego gościa.
gość
rok temu
A jeszcze niedawno lubiłem tego gościa.
Gość
rok temu
Kolejny aktor bez rozsądku i wyobrazni. Aktorstwo to lepsze lub gorsze udawanie innych . Dlaczego tutaj padlo na nieletnie dziecko trodno powiedzieć
bDAovhyP
Gość
rok temu
Ogladac Bald Tv. I wszystko w temacie Grety
Autor vidmo
rok temu
Di Caprio aktor 1liga!!!!!!!!!!!
gość
rok temu
Nie ma żadnego dowodu na to, że przepłynęła na tym jachcie cokolwiek, czemu siejecie propagandę. Marionetka gadająca głupoty, bez mózgu, bez własnego zdania, za kase zrobi wszystko, jak każdy nastolatek.
Futro
rok temu
Wyglądają jak ojciec z córką
Look
rok temu
Bajka o Grecie i złym dwutlenku. Yt
Kasa
rok temu
Oglupiania cd.. Jak wyciągnąć kasę od biedniejszych. To takie proste:-)
...
Następna strona
bDAovhzr