Syn Ewy Niespodziany z "Top Model" miał zabieg usunięcia SZÓSTEGO PALCA (FOTO)

61
Podziel się

"Mam tutaj czujnych obserwatorów, którzy już wcześniej to zauważyli" - pisze uczestniczka szóstej edycji programu.

Syn Ewy Niespodziany z "Top Model" miał zabieg usunięcia SZÓSTEGO PALCA (FOTO)

Kariera po _**Top Model**_ kończy się różnie. Najczęściej jednak po zakończeniu show słuch po finalistach, a nawet zwycięzcach programu, ginie w ekspresowym tempie. Obecnie emitowana jest ósma edycja show, a osoby, które rzeczywiście odniosły sukces w świecie modelingu, można policzyć na palcach jednej ręki. Spora część aspirujących modeli i modelek wykorzystała chwile popularności, by zabłysnąć w show biznesie w inny, nie tak wymagający sposób, jakim byłoby na przykład chodzenie po wybiegach.

Niektórzy postanowili zostać więc pełnoprawnymi influencerami czy też youtuberami. I to właśnie do tej drugiej kategorii zaliczyć można Ewę Niespodzianę, która wzięła udział w szóstej edycji show, kończąc przygodę z programem na drugim miejscu. Później była sesja w Playboyu, a następnie ciąża. Ewa postawiła na rodzinę i w wieku 20 lat została mamą. Od tamtej pory regularnie publikuje w sieci posty o tematyce parentingowej, prowadząc także kanał na YouTube. Jej syn Wiktor przyszedł na świat na początku tego roku. Choć ma zaledwie niecały rok, niedawno trafił do szpitala, gdzie przeszedł zabieg usunięcia szóstego palca u stopy.

Niespodziana opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie syna ze szpitalnego łóżka, w którym wytłumaczyła swoją ostatnią nieobecność wspomnianym zabiegiem dziecka.

Mamo! A weź się uspokój, dobrze mi tu. Drogie mamusie, pytałyście się jakiś czas temu, dlaczego nas tu mniej. Jestem człowiekiem, który totalnie świruje na myśl o szpitalach, igłach, personelu szpitalnego, zapachu, wrrrr ZNACIE TO? I się wyłączam ze wszystkiego jak na pstryknięcie palca. Piszecie mi różne rzeczy o swoich maluszkach, zabiegach, obawach etc. nawet mam tu czujnych obserwatorów, którzy już wcześniej to zauważyli! (jak?!) Wiktor miał mały zabieg... dodatkowego paluszka, ale jak to MAMA wszystkim się przejmuje i wszystko przeżywa dwa razy bardziej, a strach ma tylko wielkie oczy - pisze Ewa.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy Ewa zdradziła, że jej syn miał dodatkowy, szósty palec u stopy. Jej fanów zastanawiało, dlaczego więc chłopiec zabandażowaną ma rękę. Według tłumaczeń jednej z internautek, jest to spowodowane faktem przeprowadzonych przez pielęgniarkę badań krwi.

Zauważyliście wcześniej, że syn Ewy ma szósty palec?

KOMENTARZE
(61)
Gość
3 miesiące temu
nomama jak to mama jak dobra to przezywa strasznie 😊
Gość
3 miesiące temu
Mój syn też miał 6 palców tylko u ręki 🖐☝
Aga
3 miesiące temu
przecież on ma założony bandaż dlatego że ma wkłuty wenflon i żeby go nie wyszarpał.... Chyba logiczne
Gość
3 miesiące temu
Łatwiej odjąć niż dodać, z dwojga złego. Śliczny dzieciak, zdrowia!
Gość
3 miesiące temu
Widzę, że pudel stał się portalem parentingowym. Nic tu po mnie, papa.
Najnowsze komentarze (61)
Pseudomodelka...
3 miesiące temu
To dziewuszyna bez klasy, bez wykształcenia, marne zero z parciem na szkło z niewiadomych powodów, zrobiła bachora bo żadna inna kariera jej nie czekała.
Gość
3 miesiące temu
Takie to są skutki odchudzania i głodówki w C.....
normalna
3 miesiące temu
Biedne te dzieciaki żądnych poklasku i uwagi "mamusiek" Ludzie otrząśnijcie te dzieciaki kiedyś dorosną a tu w necie ktoś wyszuka taka notkę. Szkoła i tak jest okrutna i bez tego typu rewelacji na swój temat
Gość
3 miesiące temu
Mutant jakis a nie dziecko...pewnie robokop z invitro
Zmęczona
3 miesiące temu
Dzieci ciąże karmienie piersią w miejscach publicznych przewijanie w miejscach publicznych... z tego się robi powoli hodowla jak kurczaków albo nie wiem. Trochę resident evil i niepohamowana produkcja klonów. Niebawem będą zombie. Zobaczycie.
Gość
3 miesiące temu
Cudo 💗💗💗💗
gość
3 miesiące temu
Też miałam jako dziecko 6 palców
gość
3 miesiące temu
Mój syn też miał szusty paluszek u jednej stopy i bozia również obsarzyła go przy obu dłoniach .[aluszki były operowane jak miał 9 miesięcy a przu stopnie zostal tak zaordynował prof.chirurg.nikt nie zwr5aca uwaqgę na tę niedoskonałośc a syn normalnie chodzi i rownież się tym drobiazgiem nie przejmujue .Ma już swoje dzieci zdrowe bez nadmiaru paluszków.
gość
3 miesiące temu
Mój syteż miał szusty paluszek u jednej stopy i bozia również obsarzyła go przy obu dłoniach .[aluszki były operowane jak miał 9 miesięcy a przu stopnie zostal tak zaordynował prof.chirurg.nikt nie zwr5aca uwaqgę na tę niedoskonałośc a syn normalnie chodzi i rownież się tym drobiazgiem nie przejmujue .Ma już swoje dzieci zdrowe bez nadmiaru paluszków.
Gość
3 miesiące temu
Mój mąż miał 6 palców u prawej nogi i prawej ręki. Śmieje się że od urodzenia jest cudaczny. Dzieci nie odziedziczyly tej przypadłości.
gość
3 miesiące temu
#nikogo
Gość
3 miesiące temu
Łatwiej odjąć niż dodać, z dwojga złego. Śliczny dzieciak, zdrowia!
gość
3 miesiące temu
Podobno dzieci ktore jak sie rodza maja 6palcy sa inteligentniejsze od innych ludzi
Gość
3 miesiące temu
20 lat i nie umie po polsku pisać. Kto ją obserwuje?
...
Następna strona