Piątek 08.11.2019 16:45

Syn Ewy Niespodziany z "Top Model" miał zabieg usunięcia SZÓSTEGO PALCA (FOTO)

Ewa Niespodziana Top Model

Syn Ewy Niespodziany z "Top Model" miał zabieg usunięcia SZÓSTEGO PALCA (FOTO)Kariera po Top Model kończy się różnie. Najczęściej jednak po zakończeniu show słuch po finalistach, a nawet zwycięzcach programu, ginie w ekspresowym tempie. Obecnie emitowana jest ósma edycja show, a osoby, które rzeczywiście odniosły sukces w świecie modelingu, można policzyć na palcach jednej ręki. Spora część aspirujących modeli i modelek wykorzystała chwile popularności, by zabłysnąć w show biznesie w inny, nie tak wymagający sposób, jakim byłoby na przykład chodzenie po wybiegach.

ZOBACZ: Patryk Grudowicz z "Top Model" osiągnął szczyt kariery: reklamuje płyn do higieny intymnej

Niektórzy postanowili zostać więc pełnoprawnymi influencerami czy też youtuberami. I to właśnie do tej drugiej kategorii zaliczyć można Ewę Niespodzianę, która wzięła udział w szóstej edycji show, kończąc przygodę z programem na drugim miejscu. Później była sesja w Playboyu, a następnie ciąża. Ewa postawiła na rodzinę i w wieku 20 lat została mamą. Od tamtej pory regularnie publikuje w sieci posty o tematyce parentingowej, prowadząc także kanał na YouTube. Jej syn Wiktor przyszedł na świat na początku tego roku. Choć ma zaledwie niecały rok, niedawno trafił do szpitala, gdzie przeszedł zabieg usunięcia szóstego palca u stopy.

Niespodziana opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie syna ze szpitalnego łóżka, w którym wytłumaczyła swoją ostatnią nieobecność wspomnianym zabiegiem dziecka.

Mamo! A weź się uspokój, dobrze mi tu. Drogie mamusie, pytałyście się jakiś czas temu, dlaczego nas tu mniej. Jestem człowiekiem, który totalnie świruje na myśl o szpitalach, igłach, personelu szpitalnego, zapachu, wrrrr ZNACIE TO? I się wyłączam ze wszystkiego jak na pstryknięcie palca. Piszecie mi różne rzeczy o swoich maluszkach, zabiegach, obawach etc. nawet mam tu czujnych obserwatorów, którzy już wcześniej to zauważyli! (jak?!) Wiktor miał mały zabieg... dodatkowego paluszka, ale jak to MAMA wszystkim się przejmuje i wszystko przeżywa dwa razy bardziej, a strach ma tylko wielkie oczy - pisze Ewa.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy Ewa zdradziła, że jej syn miał dodatkowy, szósty palec u stopy. Jej fanów zastanawiało, dlaczego więc chłopiec zabandażowaną ma rękę. Według tłumaczeń jednej z internautek, jest to spowodowane faktem przeprowadzonych przez pielęgniarkę badań krwi.

Zauważyliście wcześniej, że syn Ewy ma szósty palec?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (105)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 105
Odpowiedz
12 9
zgłoś
Gość 08.11.2019 16:47
Serio?????
Odpowiedz
176 23
zgłoś
Gość 08.11.2019 16:47
nomama jak to mama jak dobra to przezywa strasznie 😊
Odpowiedz
237 20
zgłoś
gość 08.11.2019 16:48
Bardzo ładny chłopiec taki wesoły i pogodny
Odpowiedz
95 18
zgłoś
Gość 08.11.2019 16:48
dobre mamy tak maja 😉
Odpowiedz
9 3
zgłoś
Gość 08.11.2019 16:48
Aha
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 105