TYLKO NA PUDELKU: To Seba Fabijański "namówił Maffashion" na rozstanie z Czarkiem! "Już ze sobą zamieszkali"

156
Podziel się

Jak udało nam się ustalić, Julia zaczęła spotykać się z aktorem jeszcze przed zerwaniem z Czarkiem.

TYLKO NA PUDELKU: To Seba Fabijański "namówił Maffashion" na rozstanie z Czarkiem! "Już ze sobą zamieszkali"

Informacja o rozstaniu Maffashion i Czarka Jóźwika z kanału Abstrachuje spadła na polski show biznes niczym grom z jasnego nieba. Przypomnijmy, że byli już narzeczni postanowili poinformować o rozpadzie swojego związku podczas degustacji surowej ryby z ryżem. Emocje nie zdążyły opaść, a zaledwie kilka dni później media obiegła wieść, iż Julia znalazła sobie już nowy obiekt westchnień. Szybko też okazało się, że tym razem serce blogerki zabiło dla "gardzącego show biznesem" Sebastiana Fabijańskiego. I choć Maffashion próbowała ukryć tożsamość nowego adoratora, to wychodziło jej to dość nieudolnie. Zdradziła ich między innymi kurtka aktora na jednym z jej InstaStories...

Teraz okazuje się, że związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego jest ciekawszy, niż mogło się wydawać. Według naszych ustaleń, Julia zaczęła spotykać się aktorem już dwa tygodnie przed publicznym rozstaniem z poszukującym obecnie miłości na Tinderze Czarkiem. Nietrudno więc wywnioskować, że to właśnie Fabijański był bezpośrednią przyczyną rozpadu ich związku.

_**Sebastian namawiał Julię, by rozstała się z Czarkiem**_ - donosi nasze źródło.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Julia i Czarek podczas rozstania nad talerzem twierdzili, iż decyzję o rozstaniu podjęli przed chwilą. Dodajmy, że już dwa dni później Maffashion opublikowała na Instagramie zdjęcie z Sebastianem, które jednak szybko zdecydowała się usunąć. Co więcej, według naszych ustaleń, Kuczyńska wprowadziła się do Fabijańskiego krótko po ostatniej wizycie z Czarkiem w jednej z warszawskich restauracji sushi.

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie samą zainteresowaną, czyli Maffashion. Blogerka dość wymijająco odpowiedziała na pytanie o to, czy to właśnie dla Sebastiana, a może przez Sebastiana, postanowiła rozstać się z Czarkiem, tłumacząc jedynie, że była to ich wspólna decyzja, a "w życiu już tak bywa, że coś się nie udaje".

Razem z Czarkiem od dłuższego czasu mieliśmy konkretne przemyślenia co do etapów i potrzeb w kwestii naszego związku. W życiu już tak bywa, że coś się nie udaje, a człowiek w końcu odpuszcza. Zerwanie było wspólną decyzja. I ja i Czarek od dłuższego czasu rozważaliśmy opcje rozstania się - mówi nam Maffashion.

Doniesienia o przeprowadzce oraz nawiązaniu bliższej relacji z Sebastianem jeszcze przed rozstaniem z Czarkiem pozostawiła już bez komentarza. Ciekawe tylko, co na to jej były narzeczony...

KOMENTARZE
(156)
xxx
5 miesięcy temu
Czarek od dawna miał ją gdzieś ale kasa musiała się zgadzać. Maff po tej operacji nosa zrobiła się mega pasztetem.
Gość
5 miesięcy temu
A tak wszyscy pisali, że ona nie chce rozstania i ma łzy w oczach na sushi-filmiku :)
Gość
5 miesięcy temu
Korekta nosa to była jej najgorsza decyzja
Summerlove
5 miesięcy temu
Ostatnio Maff dodawąła na instastory jak jest w Legnicy na koncercie O.S.T.R. gdzie Seba występował jako aspirujący raper, niby wszystko taka tajemnica a sami się zdradzają ;)
Gość
5 miesięcy temu
Zostawi ja jak się znudzi
Najnowsze komentarze (156)
Lol
4 miesiące temu
Przecież to standard u dzisiejszych kobiet że pukają się na zakładkę z kilkoma facetami
Yo..
5 miesięcy temu
Yo.
Ni78
5 miesięcy temu
ustawka
gość
5 miesięcy temu
ale jaja
iii
5 miesięcy temu
Kobiety uwielbiają dokonywać niewykonalnego czyli siedzieć na 2 koniach w siodle. Oczywiście jak widać po rozstaniu to nie działa ale próby wciąż trwają i trwają od pokoleń. A aktor odniósł zwycięstwo, poujeżdża i się znudzi bo poza rywalizacją o kobietę innego w tej lasce nie ma nic co by go mogło zafascynować. Z drugiej strony w środowisku jest znany więc chętnych z rozumem za wiele nie ma pod ręką. A co sam będzie spał jak sławny ..
ok
5 miesięcy temu
a czym jest wasze źródło? sami to wymysleliscie
Tanya
5 miesięcy temu
a mysleliscie o tym ze ten zwiazek to czysta sciema marketingowa? prawdziwe pary sie w taki sposob nie rozstaja. czysta ustawka
Gość
5 miesięcy temu
Po operacji nosa, niestety straciła jej twarz bardzo dużo
gość
5 miesięcy temu
no nie wierze
Gość
5 miesięcy temu
Zostawi ja
Gość
5 miesięcy temu
Zostawi ja jak się znudzi
Gość
5 miesięcy temu
E tam!
Gość
5 miesięcy temu
Ona od 15 lat ma osiągnięcia w branży. Pełno sukcesów po za krajem. On świetny aktor. Fajnie to dobrane
Gość
5 miesięcy temu
Nie mogę znaleźć jego instagrama. Da ktoś?
...
Następna strona