Piasek będzie czwartym jurorem!

Festiwal przegranych?

Obraz

Ciężko znależć w show-biznesie tak głupio zmarnowane kariery jak Edyty Górniak i Andrzeja Piasecznego. I akurat tak się składa, że ta dwójka przegranych spotka się w dzisiejszym odcinku Jak ONI śpiewają. Piasek został zaangażowany w charakterze czwartego jurora, jako "atrakcja". To dla niego pierwszy od długiego czasu występ na żywo. Na pewno się stresuje.

Będą sobie mogli z Edzią powspominać dawne czasy, kiedy byli kimś, a drzwi do wielkiej kariery stały przed nimi otworem. Nie zaszkodzi drobna refleksja - dlaczego właściwie tak się stało? Przypomnijmy - Piasek pojechał w futrze na Eurowizję, Edyta poleciała do Korei...

Obraz
© Agencja My Photo
Obraz
© Agencja FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą