Trwa ładowanie...
Przejdź na

"To Darek wyrzucił z sali fotoreporterów!"

381
Podziel się

"Był niegrzeczny." Górniak skarży się na męża w... "Fakcie". Tak, w tym "Fakcie"!

"To Darek wyrzucił z sali fotoreporterów!"
bDmXyRph

Ciekawe, czy Dariusz Krupa wie coś na ten temat. Jego żona w wywiadzie dla Faktu twierdzi, że wcale od niego nie odeszła, tylko "dali sobie przestrzeń". Zwróćcie przy okazji uwagę, że Edyta znów rozmawia o sprawach osobistych ze "znienawidzonym" tabloidem. Przypomnijcie sobie jak niemal płacząc nazywała dziennikarzy tej gazety hienami, oskarżała, że zniszczyli jej życie... A teraz chętnie korzysta z ich łamów, żeby się promować. To się nazywa mieć honor i godność.

Takich rzeczy się nie planuje - mówi Edzia zapytana wprost, czy planuje rozwód. Czas pokaże, czy przestrzeń, którą sobie daliśmy, będzie nas budować czy niszczyć. Nie planowałam zmiany menedżera, ale sytuacja, która miała miejsce ostatnio w Opolu, kiedy Darek w niegrzeczny sposób kazał wyrzucić z sali koncertowej kilkunastu fotoreporterów, dała mi do zrozumienia, że mąż przestaje czuć się dobrze w tej roli.

W świadomości ludzi działania i decyzje osób z mojego otoczenia są moimi działaniami i decyzjami. Muszę więc zatroszczyć się o to, by osoby reprezentujące mnie i pracujące ze mną na stałe budowały na zewnątrz mój prawdziwy obraz. Błędy menedżera uderzają w mój wizerunek. Przez 20 lat ciężko pracowałam na opinię profesjonalistki. W moim pojęciu, jeżeli już ktoś ma mieć prawo do impulsywnych zachowań, to jest nim artysta, nigdy menedżer. Być może mąż nie radzi sobie emocjonalnie z obecną sytuacją. Staram się go rozumieć...

bDmXyRpj

To zadziwiające, w jakim stopniu można żyć w alternatywnej rzeczywistości. Górniak pracująca przez lata nad wizerunkiem profesjonalistki! Na szczęście potwierdza swoje plany wyjazdy do San Francisco, więc jest szansa, że przez jakiś czas będzie skakała po fotelach tam, a nie tu.

Cały czas rozważam ten wyjazd. Chciałabym nadal móc rozwijać się jako wokalistka. Na razie jednak liczba koncertów i podpisanych kontraktów nie pozwalają mi zaplanować tego wyjazdu dokładnie. Może to będzie początek przyszłego roku? Zobaczymy. Będę planowała ten pobyt w taki sposób, by Alanek mógł regularnie widywać się z dziadkami i z tatą. Jeszcze to dokładnie z Darkiem ustalimy.

bDmXyRpK
KOMENTARZE
(381)
gość
12 lat temu
ojej czy to aby Ty czy nie TY?strach się bać!!!
bezsensu
12 lat temu
Darek jest święty, jak inny facet by z nią tyle czasu wytrzymał, ona jest chora, osobowość pieniacz, odmiana borderline chyba. W dodatku choleryczka.
gość
12 lat temu
EDZIA...OH..EDZIA...ZAPRZEPAŚCIŁĄ SZANSE I NA MIŁOŚĆ I NA KARIERĘ
bDmXyRpL
gość
12 lat temu
Witam serdecznie, Moi Kochani To ja Wasza Edytka, proszę Was o wyrozumiałość i nie wystawiajcie o mnie tak okropnych i oskarżających mnie komentarzy bo ja przecież jestem taka delikatna i niewinna. Jeśli będziecie to robić dalej to............ POZWĘ WAS WSZYSTKICH DO SĄDU.
gość
12 lat temu
Edyta sie nudzi i robi Dodowe zagrywki!
Najnowsze komentarze (381)
katisia
11 lat temu
brakuje mi slow lepiej sie nie udzielam (((
gość
12 lat temu
W głowie się przewróciło z dobrobytu < za dobrego męża ma i nie umie tego docenic
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
o fuj.
Mr. _Farmakol...
12 lat temu
Kochani, Państwo Krupa niestety pobłądzili. Pani Krupa przedkłada utrzymywanie dobrych relacji z mediami, niż ze swoim mężem. Zresztą co się dziwić, jakoś musi się utrzymać na powierzchni w tym "foremniakowym" kitlu. Ogólnie żałosne. Zastanawiam się, czy kiedyś nie będzie można siłą wymusić (prawnie) na takich ludziach etycznego postępowania.
gość
12 lat temu
haha dobre
gość
12 lat temu
ŚWIĘTA PRAWDA.
gość
12 lat temu
Jak nie było o niej słychac to i z mezem bylo dobrze ,a teraz nagle rozwod.Powrot do showbiznesu pometal jej w glowie.
bDmXyRpD
gość
12 lat temu
juz to widze pewnie krupa dostanie dziecko bo ona jest niepoczytalna :P
gość
12 lat temu
kiedyś była dla mnie gwiazdą... teraz jest NIKIM!!! żałosna...
gość
12 lat temu
Pani Edyto,szkoda,że uroda nie idzie w parze z rozsadkiem.Kiedyś Pani zapłacze.
gość
12 lat temu
ctej pani potrzebny jesy psychiatra i elektrowstrzasy
gość
12 lat temu
A tak na marginesie ciekawa jestem CO OSIĄGNELI w życiu ci,co tak szkalują. Więcej tolerancji,pogody ducha,usmiechu i DOBREGO słowa dla innych, a i wam w życiu coś się uda.Czego życze i trzymam kciuki.nika
gość
12 lat temu
Ludzie! Czy wam kryzys na łeb padł? Czytam wasze komentarze i aż mnie gotuje. Tyle nienawiści, zazdrości,zawiści i nie tolerancji. Pomijając Jej humory jest Wielka. Sprawa hymnu-ruszcie główką-nad Jej występem pracował sztab ludzi i to oni są odpowiedzialni za całe zamieszanie.
...
Następna strona
bDmXyRqf