Trwa ładowanie...
Przejdź na

Suri nie może mieć przyjaciół spoza sekty!

414
Podziel się

Dziewczynka może spotykać się jedynie z dziećmi scjentologów. To się nazywa pranie mózgu...

Suri nie może mieć przyjaciół spoza sekty!
bDgquzIR

Tom Cruise, fanatyczny wyznawca sekty scjentologów, bardzo dba o "prawidłowe" wychowanie swojej małej córki Suri. Aktor dba przede wszystkim o to, aby dziewczynka nie miała kontaktu z żadnym dzieckiem, które nie jest członkiem sekty. Boi się, że to mogłoby przeszkodzić w jej indoktrynacji.

Suri chodzi na zajęcia taneczne, ale nie utrzymuje żadnego kontaktu z poznanymi tam koleżankami – mówi źródło cytowane przez Britain's Star Magazine. Nie spotyka się z nimi ani przed, ani po ćwiczeniach. Katie przyprowadza ją do sali i czeka aż do zakończenia zajęć, zabierając małą od razu do domu.

Praktycznie nie spotyka się z innymi dziećmi, a Holmes nie utrzymuje normalnych, przyjacielskich stosunków z innymi matkami – mówi inne źródło. Ona i Tom preferują znajomość z dziećmi, których rodzice wyznają podobne wartości, co oni sami.

bDgquzIT

Czyli że wierzą w istnienie "międzygalaktycznego morsa" i skuteczność drogich "psychoanaliz", podczas których scjentolodzy wyciągają ze swoich wyznawców wszystkie intymne sekrety, by potem bali się odejść z sekty.

Wyobraźcie sobie, że możecie urodzić się znowu, jako dzieci Toma Cruise'a - zamienić wolność na jego setki milionów dolarów. Chcielibyście takiego tatę?

bDgquzJu
KOMENTARZE
(414)
gość
11 lat temu
ale tatus xd
gość
11 lat temu
d***l
gość
11 lat temu
Biedna, ale śliczna jak diabli.. first xD
bDgquzJv
gość
11 lat temu
I****A!!!!!!!!!!!!!!!!!BIEDNE DZIECKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Ona teraz tego jeszcze nie rozumie ale za kilka lat bedzie madra dziewczynka i napewno bedzie walczyla o swoje prawa, a jej ojciec to i****a jakich malo
Najnowsze komentarze (414)
dimu
10 lat temu
Tom Cru.wychodzi na to że daje sobie wyprać mózg przez tych sekciarzy którzy lecą na jego wielki szmal...cruise jest bogaty i pewnie przelewa na ich konto setki tysiecy dolarów a przywódcy mają go w d***e,już mu dawno wyprali mózg,Cruise ty pusty tempaku niepotrafisz samodzielnie myśleć!!!!!
dimu
10 lat temu
czytałem dużo o tej sekcie...to chorzy ludzie,jak można dać sie wciągnąć w taki syf????? jestem uczulony na wszelkiego rodzaju sekty!! tom cruise to kompletny k****n i i****a!!!!
gość2
11 lat temu
ta mała ma chyba pomalowane oczy
maaa
11 lat temu
nie !!
gość
11 lat temu
Suri prześliczna jest... Nic tylko mieć nadzieję, że mama się z nią wyrwie od Toma i tej zakichanej sekty...
Aniele
11 lat temu
Biedna.Niemoże mieć koleżanek z realnego świata
gość
11 lat temu
biedna... ale jaka sliczna jest ;)
gość
11 lat temu
mam pyt. - wierzycie w to?;d ŻAL MI PUDELKA.:)
bDgquzJn
gość
11 lat temu
hmm. czy chciałabym ?? odpowiedź brzmi : NIEE. !!!!
gość
11 lat temu
nie rozumiem dlaczego nie zabiora im dzieci a ich nie zamkna w jakims zakladzie
gość
11 lat temu
On jest chory
gość
11 lat temu
CZY ON SIĘ DOBRZE CZUJE???!!!!!!!!
gość
11 lat temu
wierzyc we wszystko co pisza?
gość
11 lat temu
To co się dzieje u nich jest co najmniej straszne. Ja rozumiem, ze mają jakąś tam swoją religię i się jej trzymają, ale ingerowanie w te pomysły tak małego dziecka to już przestępstwo. Ta mała zanim zacznie być samodzielna będzie miała w swoim móżdżku jakiś dziwny układ narzucony przez chorego tatusia... Sytuacja jak z powieści Orwella... To straszne.
...
Następna strona
bDgquzJP