Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dlaczego nadal ukrywa faceta?

365
Podziel się

"Przyjechał z synem i że bardzo adorował Edytę."

Dlaczego nadal ukrywa faceta?
bDfCVtRx

Zastanawialiście się, czemu właściwie Edyta Górniak ukrywa swojego faceta, Bartosza Bodnara? Sprawa jest o tyle niezrozumiała, że on sam nie ma nic przeciwko lansowi w mediach. Wręcz przeciwnie, widać, że kręcą go kontakty w prasą i pozowanie fotoreporterom. Jak przystało na właściciela agencji reklamowej, lubi się reklamować.

Edzia bardzo się wzbrania przed wyznaniem prawdy o tej znajomości, mimo że dla dla jej znajomych a także postronnych świadków sprawa wydaje się jasna.

Kelner z restauracji w Zakopanem świetnie pamięta zimową wizytę Edzi z Kasią Sowińską i Bartoszem Bodnarem:

bDfCVtRz

Pamiętam, że też przyjechał z synem i że bardzo adorował Edytę - mówi tygodnikowi Życie na gorąco. Znajomi Górniak są przekonani, że gwiazda przeniosła synka do innego przedszkola właśnie po to, żeby częściej spotykać się z właścicielem agencji reklamowej.

To on mieszka w Piasecznie i on polecił jej przedszkole dla Allanka - mówi koleżanka Edzi tygodnikowi Na żywo. To samo, do którego chodzi jego synek, Alan. Mam wrażenie, że autorką tego romansu i rozbicia małżeństwa Edyty i Darka jest Katarzyna Sowińska. Ją pytajcie o szczegóły.

Szkoda, że tak długo ukrywała to oczarowanie przed Darkiem - mówi Życiu na gorąco osoba z bliskiego otoczenia skłóconych małżonków.

Widocznie chciała mu oszczędzić bólu, gdy był chory. Udzieliła za to wtedy szczerego wywiadu, w którym zapewniała, jak bardzo go kocha... Wytrzymalibyście życie w takim zakłamaniu?

bDfCVtRF
bDfCVtSa
KOMENTARZE
(365)
gość
11 lat temu
miala wspanialego meza! a ten nie wyglada zbyt sympatycznie i jakies dziwne miny robi
gość
11 lat temu
facio promieniuje tandeta i tanioscia
gość
11 lat temu
typowy cwaniaczek i naiwna lalunia... eh
bDfCVtSb
gość
11 lat temu
Nie jest wart!!!!!!!! , aby niszczyć spokojny ułożony związek. Taki zwykły goguś łasy na kobiety, typ cwaniaczka!! Edyta ,masz fajnego faceta i cudownego synka-szanuj -warto
gość
11 lat temu
Ząbeczki ma p****t jak u chomika, mógłby sobie je skorygować.
Najnowsze komentarze (365)
gość
11 lat temu
Oni sa oblesni jak DODA i jej nowy facet.
gość
11 lat temu
sliczna jest dziewczyna bodnara
gość
11 lat temu
naturalnie bez sciemy gorniak wyglada na 60 lat
gość
11 lat temu
fuuuu!!!!!!!!! patykiem bym go nie dotknęła
gość
11 lat temu
On ma już nie jedną na swoim koncie, teraz Edzia? Biznes jest Biznes! Edzia, to tylko BIznes!!!!Naiwniara, dała się omotac takiemu cwaniakowi! Ale dobrze jej tak, ma 37 lat i "O" rozumu!
gość
11 lat temu
Ale wybrała?
gość
11 lat temu
Niedobrze sie robi, skoro znajomosc trwa od stycznia, to po co udzielała wywiadu Vivie-w marcu zapewniajac czytelników o wielkiej miłosci do męża...oj pani Edyto, ależ z pani hipokrytka- nieładnie...
gość
11 lat temu
Edyta Górniak jest niezwykle utalentowaną i piękną kobietą. Miała wspaniałą rodzinę, porządnego męża, który o nią dbał i kochał. Nie mam pojęcia dlaczego zniszczyła to wszystko........ bo chyba nie dla tego lalusiowatego goryla
bDfCVtRT
gość
11 lat temu
lansowala sie z nim ostatnio po oławie - rodzinnym miescie bartka, do którego rzadko wpada.byli na zakupach w kauflandzie, nie mogl sobie darowac..rakiej powozki po oławie..znamy go tu wszyscy..tulipan..
gość
11 lat temu
on ma profil na GL
gość
11 lat temu
NAIWNIARA!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
WYRAFINOWANY FRAJER I ONA G****A!!!!KOLEZANECZKI I TEN TYP WYPROWADZA JA NA MANOWCE!!!!!!BEDZIE EDZIA PLAKAC!!!!OJ BEDZIE
gość
11 lat temu
wygladaja swietnie!!!!!!!!!!!!!!!! warszawa city!!!
gość
11 lat temu
edyta ma niepokolei w glowie zamienila swoje rzycie w kope rysztokowo chcesz zablysnoc to sie podpal
...
Następna strona
bDfCVtSv