Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ola bierze dziś ślub?

840
Podziel się

Nie w zamku, ale w hotelu spa...

Ola bierze dziś ślub?
bDeNooGJ

Dotarła do nas ciekawa i zaskakująca wiadomość. Ola Kwaśniewska i Wojtek Szuchnicki wyprawiają podobno wesele... już dziś wieczorem. Jak donosi nasz informator Kwaśniewska i jej narzeczony (a może w tej chwili już mąż) zorganizowali imprezę w wielkim ośrodku spa w Ossie.

Jeszcze w kwietniu Kwaśniewska zapewniła, że na razie nie wyznaczyła daty: Na chwilę obecną nie planujemy ślubu - mówiła Super Expressowi. Tym deklaracjom przeczyły doniesienia o trwających przygotowaniach - projektowaniu sukni ślubnej i poszukiwaniu miejsca na wesele.

Olka planowała wyjść za mąż w wielkim stylu, nie oszczędzając na niczym. Wstępnie koszty wesela szacowano na 100 tysięcy złotych. Miało odbyć się w zamku. Ale z informacji, które uzyskaliśmy państwo młodzi jednak zdecydowali się na czterogwiazdkowy hotel SPA Ossa niedaleko Rawy Mazowieckiej. Ten sam, w którym posłowie PO w listopadzie zeszłego roku debatowali nad sytuacją w koalicji rządzącej.

bDeNooGL

Trudno potwierdzić nam tę informację na gorąco, ale na wszelki wypadek gratulujemy. Jeżeli wiecie coś więcej, piszcie na donosy@pudelek.pl.

bDeNooHm
KOMENTARZE
(840)
gość
11 lat temu
O.. R****K?-G***O cie OBCHODZI
gość
11 lat temu
Zepsuta corunia,p****t czerwonca "chorujacego" na zaraze filipinska,pewnie mamuska z przekretow funcacji,ktora rzekomo prowadzi nazbierala jej te 100 tysiaczkow,na imprezka weselna-CZERWONCE WAT.
gość
11 lat temu
wstrętna jest i g****a ! nic sobą nie reprezentuje , nic nie robi ....taki krótki kunus postkomunistyczny ! zupełnie do siebie nie pasują
bDeNooHn
gość
11 lat temu
Ty g****a pindo.Zazdroscisz jej tluku jeden.Siedzisz i obgryzasz paznokcie i szukasz komu by tu dowalic,bo jestes brzydka,g****a i masz tradzik.Tfu!
gość
11 lat temu
Jak Ona s****a to Ty kto ???? Wycieruch na którego nikt nie zwraca już uwagi!!!!!
Najnowsze komentarze (840)
gość
11 lat temu
Ślub może tego lata jeszcze będzie, ale kiedy dokładnie, tego nie wiadomo. Oto kolejne dziennikarskie plotki.
gość
11 lat temu
Poprawka daty 17-19 lipca 2009
gość
11 lat temu
super
gość
11 lat temu
Drogi "Pudelku" (choć powinno być "Pudlu") twoja informacja jest będna. Jolanta Kwaśniewska w czasie wypowiedzi dla Polsatowskiego "Się kręci" użyła wyraźnie określenia "Oleńka i jej narzeczony. Nagranie to powstało między 19 a 21 lipca. Zatem do żadnego ślubu póki co nie doszło.
gość
11 lat temu
Minęły prawie trzy tygodnie od rzekomego ślubu i Pudelek nawet nie zweryfikował prawdziwości tych rewelacji. Czy to jest takie trudne?
gość
11 lat temu
Ich wspólnego ślubu nigdy nie będzie. Ola jest super dziewczyna i powinna wreszcie kopnąć w tyłek tego nieodpowiedzialnego gnojka.Szuchnicki chyba zdawał sobie sprawę z tego że Ola nie wyprowadzi się z Warszawy.Wojtek jeszcze pożałuje swojego zachowania bo na Olę to on nie zasługuje.Zwykły karierowicz.
gość
11 lat temu
jeśli ślub był to dobrze, że po cichu, nie ma na co patrzeć, ona pasztetówa a on jakiś zapyziały.
gość
11 lat temu
pasztet i to jaki , ordynarna uroda i makijaż, tragieedia, ale ona zrobiona i nic to nie pomogło. Szkoda faceta, musi zaopatrzyć się w wiagrę, ale forsę poślubi
bDeNooHf
gość
11 lat temu
OJ na bank będzie ją ten gościu zdradzać...
gość
11 lat temu
nie znasz nie oceniaj,że dziwna! jesli uważasz, że jest pasztetem to prześlij swoje zdjęcie to ocenimy kto jest pasztetem?!zazdrość przez ciebie przemawia!!!!jak duzo pustych ludzi sie tu wypowaiada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
jak nie styd tych pasożytów,żeby tak hulać za pieniadze podatników,którzy przymierają glodem.
gość
11 lat temu
zorganizowali imprezę i co z tego,może mieli taką chęć i tyle
gość
11 lat temu
stare foty
gość
11 lat temu
no a dla zachowania całego zamieszania w tajemnicy w niedzielę jak niby nigdy nic pracowała oj ściema, przecież po weselu powinna być nawalona a wydawała się normalna w radiu
...
Następna strona
bDeNooHH