Rutowicz: "JACKSON ŻYJE i ukrywa się na Maroko"

5819 reakcji
0
0
5819
Podziel się

Czy to dobry temat do żartów?

Rutowicz: "JACKSON ŻYJE i ukrywa się na Maroko"

Jola Rutowicz poznała starannie ukrywaną przez amerykańską policję i rodzinę Michaela Jacksona prawdę:

Myślałam o tym trzy noce, potem podzieliłam wszystko przez dwa i wyszło: Jackson żyje i ukrywa się na Maroko - oznajmiła radośnie w dzisiejszym Fakcie. Ten cały cyrk z jego pogrzebem to pic na wodę. Dziwne, że sami jeszcze na to nie wpadliście.

Tabloid nie może sobie wybaczyć, że z tych emocji zapomniał zapytać, czy "na Maroko" przebywa także Elvis i w jakiej odległości od przebiegającego przez Polskę równika znajduje się ta tajemnicza kraina.

Jak uważacie, czy czyjaś śmierć to na pewno dobry temat do słabych żartów?

5819
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(5819)
misziki
11 lat temu
ona jest taka pustaa ; 333 ; DDD
gość
11 lat temu
jaki zart ale czego sie nie robi zeby wyplynac na powierzchnie
dzsta
11 lat temu
tempota
gość
11 lat temu
.. do szkoły z idiotką "na Maroko"!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
ma dziewczyna swoje zdanie ;-)
Najnowsze komentarze (5819)
gość
4 lata temu
No fajnie by było gdyby żył ale to już głupie
gość
7 lat temu
g****a się jeszcze uśmiecha żal żal to ona się chyba ukrywa na Maroko
gość
7 lat temu
a może on tam jest a my o tym nie wiemy i jedyna mądra tu jest !!! Robimy wycieczke na maroko aby to sprawdzić ?
gość
8 lat temu
pusta
jackson
8 lat temu
Akurat jak byłem w Maroko to ich nie widziałem :( Moja firma wsłała mnie na wycieczkę do Maroka w ramach timesharingu z HTC. Byłem bardzo zaskoczony standardem hotelu, piękny 5*, basen i opcja All inclusive. Byłem na wycieczce w Casablance i Marrakeshu, super miejsca! Wróciłem opalony, wypoczęty no i ponadto spotkałem tam miłość swojego życia! Jolę :)
gość
8 lat temu
Jeżeli chodzi o Maroko to nie jest taklie drogie, ja byłam z timesharingiem z Holiday Travel Cewnter. W Maroko turyści stykają się z bardzo duża ilość porządnych klubów z dobrą muzyką i wspaniałymi drinkami spowodują, że ani przez chwilę nie pomyślisz o konieczności spania oraz spowodują, że będziesz chciał zostać w Maroku jak najdłużej.
gość
8 lat temu
chyba cię pogrzało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Maroko, tragedia!! W ogóle za kogo ona się uważa. Michael miał talent i był cudownym człowiekiem, a ona jest znana z tego, że jest znana!! Tu chodzi o rozgłos bo myśli: Michael ma tylu fanów, a więc gdy powiem że żyje to będą mnie ubóstwiac za tą wiadomośc- niech zapomni!! A przy okazji zwymiotowac mi się chce jak patrzę na te wszystkie plotki! Beat it!
gość
10 lat temu
głupsza niż Doda
gość
10 lat temu
ZAMKNIJ SIĘ JOLKA!!! Mamusia cię nie nauczyła, że o zmarłych się nie żartuje??? A tak właściwie to kim ty jesteś??? Osiągnij coś i dopiero potem posuwaj się do żałosnych żartów o takim artyście jak Michael Jackson. Odwal się od niego!
gość
10 lat temu
Zgadzam się z tym. On żyje! :D. Niekoniecznie na Maroko, ale może gdzieś indziej. A zresztą na jego "pogrzebie" jak jego córka - Paris, płakała, to dla mnie to troche sztucznie wygladało. A jak skończyla mówić to Janet się śmiała;D!! Jak nie wierzycie na youtube sobie filmik obejrzyjcie!! Jego COME BACK będzie genialny!!
gość
10 lat temu
Też tak sądze. Nie mogę sie doczekać jego COME BACK!!
gość
10 lat temu
Oni są nawet do siebie podobni. Ale serio!! :D
gość
10 lat temu
nie wiem co mam o tym wgl myslec.......Zyje czy nie żyje....patrze na wszystkie stronki wiec nie wiem...
...
Następna strona