Jackson MIAŁ DOROSŁEGO SYNA?! (PODOBNY?)

2354 reakcje
0
0
2354
Podziel się

Co robił na pogrzebie, w pierwszym rzędzie?

Jackson MIAŁ DOROSŁEGO SYNA?! (PODOBNY?)

Podczas publicznej uroczystości pożegnania Michaela Jacksona w pierwszym rzędzie zasiadała jedynie najbliższa rodzina gwiazdora. Z jednym wyjątkiem. Wszystkich dziwiła obecność mało znanego Omera Bhatti, który przez cały pogrzeb siedział w ciemnych okularach, ze spuszczoną głową. Wyraźnie chował się przed wzrokiem dziennikarzy i starał się pozostać niezauważony. To honorowe miejsce pośród braci i sióstr Jacksona najprawdopodobniej nie przypadło mu bez powodu. Wielu podejrzewa, że Omer jest... najstarszym synem Michaela!

W 2004 roku po raz pierwszy pojawiły się doniesienia o dorosłym dziecku gwiazdora. Ponoć Omer został poczęty w 1984 roku podczas jednonocnej przygody Michaela z oddaną fanką. Do tej pory ojcostwo nie zostało ostatecznie potwierdzone. Rodzina chłopaka, która mieszka w Oslo odmówiła komentarza w sprawie. Kwituje jednak pytania dziennikarzy tajemniczym stwierdzeniem:

Jacko był królem popu. Dla nas jednak był kimś więcej - powiedziała matka Omera.

Media zwróciły uwagę na ogromne podobieństwo Omera do najmłodszego syna Jacksona. Blanketa, którego pokrewieństwo z piosenkarzem zostało potwierdzone, ma dokładnie te same oczy, brwi i włosy. Gazeta The Sun ujawniła także, że chłopak przez kilka lat mieszkał w posiadłości Neverland, gdzie traktowano go jak członka rodziny.

Ponoć Michael spotkał się ze swoim synem w 1996 roku i od razu go polubił. Omer, który miał wtedy 12 lat zrobił na nim ogromne wrażenie swoimi zdolnościami muzycznymi. Jackson był też zachwycony tanecznymi ruchami chłopca i gdy ten dorósł, zaczął pojawiać się na scenie u jego boku. Omer zawsze był bardzo oddany Jacksonowi i pilnie strzegł jego prywatności. Nigdy nie opowiadał o swojej relacji z gwiazdorem.

Lojalność jest dla mnie najważniejsza – powiedział w wywiadzie udzielonym kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią ojca (?). Mam kontakt z Michaelem i uważam, że moja lojalność to powód, dla którego wciąż mamy ze sobą ten kontakt. Jest bardzo dobrym człowiekiem.

Omer poddał się badaniom DNA, aby ostatecznie potwierdzić lub zaprzeczyć doniesieniom o ojcostwie Jacksona. Ich wyniki mają być udostępnione prasie już za kilka dni. Jak uważacie, widać podobieństwo?

2354
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(2354)
gość
11 lat temu
kocham michaela,to był naprawdę cudowny i niesamowity człowiek! wspaniały jao osoba i muzyk :(
gość
11 lat temu
moze rzeczywiscie cos w tym jest....
gość
11 lat temu
na pewno nie jest jego ojcem bo ten doleczek w brodzie to cecha typowo genetyczna..... a Michael takiego doleczka nie mial nawet przed operacjami ....
gość
11 lat temu
Nawet Omer który go znał i mieszkał w neverlandzie mówi że Michael był dobrym człowiekiem bo był :) ale czy to jego syn nie wiadomo okaże po padaniu DNA jakieś tam podobieństwo jest..
gość
11 lat temu
Ładny chłopak
Najnowsze komentarze (2354)
http://www.se...
5 lata temu
toms singapore online
canada goose ...
5 lata temu
canada goose outlet uk chester university canada goose coats uk
koteczek1599
8 lat temu
Ladyy .. R.I.P Michel tez go bardzo kochalam ...;( Ale syna miala ladnegoo ;!!
gość
10 lat temu
podobny chyba od tyłu.!
gość
10 lat temu
Moglibyscie juz go zostawić... chociażby z racji tego ze nie żyje! Ja tez moge znaleźć osobe podobną do Jacko i napisać że to jego córka czy syn. Żałosne...
gość
10 lat temu
wy jesteście chyba chorzy na głowę jeśli myślicie ze to coś jest do Michaela Podobne !!! prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie!
gość
10 lat temu
hmmm mike i tak najpiękniejszy !
gość
10 lat temu
Nie macie już co wymyślać?!
gość
10 lat temu
podobny ;D
gość
10 lat temu
zgadzam się!
MiSs_PeRfEcT
10 lat temu
Podobny bardzo moim zdaniem.. Ale gdyby byl Jego Synem i Michael bylby tego swiadomy, zapewne nigdy by sie tego nie wyparl!! Kochal Dzieci!! A Jego dzieci byly dla Niego wszystkim co mial i kochal..
gość
10 lat temu
najpierw piszecie że Michael nie mógł mieć dzieci... teraz piszecie że miał 4 dziecko!!! zastanówcie się!!!!! to po prostu zbieg okoliczności!!!!!!!
gość
10 lat temu
Myślałam, że to eminem :D
Szyszka !!
10 lat temu
Może...
...
Następna strona