Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jackson był czubkiem. Dobrze, że umarł"

1858
Podziel się

"Wyglądał jak postać ze Shreka" - twierdzi Rupert Everett - książę ze Shreka.

"Jackson był czubkiem. Dobrze, że umarł"
bDKdCBTV

Nie tylko my mamy kogoś takiego jak Kukiz. Amerykanie również doczekali się gwiazdy, która chce zaistnieć w mediach dzięki kontrowersyjnym komentarzom na temat śmierci Michaela Jacksona. Aktor, znany głównie z podkładania głosu pod księcia w Shreku, stwierdził, że "to dobrze, że Jackson umarł".

Rupert Everett przyznał, że nie przepadał za muzyką Jacksona. Przeszkadzał mu również jego wygląd, a w szczególności zmiana koloru skóry: Jackson był czubkiem. Dobrze, że umarł - podsumował. Wyglądał jak postać ze "Shreka". To było takie nie wiadomo co. Był biały czy czarny? Na dodatek te oskarżenia o molestowanie dzieci. Myślę, ze był artystą, ale także niezłym dziwadłem.

Później próbował wybrnąć z tego i tłumaczył dziennikarzom, że chodziło mu o coś zupełnie innego. Ponoć stwierdził, że lepiej dla Michaela, iż zmarł teraz. Gdyby pożył dłużej, musiałby wystąpić podczas planowanej trasy koncertowej, a to skończyłoby się klapą i jego upadkiem.

bDKdCBTX

Myślę, że to dar losu. Dobrze, że umarł teraz. Inaczej musiałby pojawić się na scenie w Londynie i wszyscy zobaczyliby, że już od dawna nie jest tym samym Michaelem - powiedział aktor w rozmowie z Daily Mirror. Nie miałoby znaczenia, jak bardzo by się starał i jak dobre byłyby jego występy. Nie miałby siły zagrać aż 50 razy i presja byłaby dla niego koszmarem.

Tak, a ty się najbardziej o niego martwiłeś...

bDKdCBUy
KOMENTARZE
(1858)
Fanka Michael...
7 lat temu
Sam jesteś czubek p******u jeden i kim ty wogóle jesteś! Może dla Ciebie jest dobrze , że Michael umarł ale dla nas jego fanów i jego wspaniałych dzieci nie ! Zostaw go w spokoju! I love Michael !
gość
9 lat temu
ruper kim ty w ogóle jestes s****o ty kocham cie mj!!!!!
gość
9 lat temu
rupert ty kretynie ja kocham mj!!!!!!!!
bDKdCBUz
gość
9 lat temu
mj
gość
9 lat temu
rupert ty kretynie ty d***u debilu mj kocham cie!!!!!!
gość
10 lat temu
"klapą i jego upadkiem." ?! że co?! co za gość!!! jak on może coś takiego mówić. Nie rozumiem takich ludzi. Przeciez cały świat mógł zobaczyć jego przygotowania do koncertów! ( "this is it") gdzie trzymał się świetnie!
gość
10 lat temu
d***l z niego ;// michael to król był i bedzie
gość
10 lat temu
Jaki chory na mózg .... Kocham cię Michael,aniołku !
michaelowa di...
11 lat temu
Kiedyś cie znajdę i mnie wtedy popamiętasz ..
gość
11 lat temu
ten rupert to jakis przeszczep zal mi go sam jest czubkiem a szkoda pisac ... zal mi go to aktor???? no widac bardzo znany heheh ja go nigdy na oczy nie widziałam ani w telewizji zal...
gość
11 lat temu
Jaki Potwóre..A ZGIŃ Z SAMOTNOŚCI I IDŹ DO PIEKŁA BO TYLKO TAM BĘDZIESZ MILE WIDZIANY !!
Ola kocham Mi...
11 lat temu
no czub nad czubami ! :/ a ja do tej pory płacze po śmierci Michaela :'(
gość
11 lat temu
I****a! Michael był, jest i będzie wielki! A on... kto to w ogóle jest?!
bDKdCBUr
gość
11 lat temu
Ten Rupert t sam jest czubkiem !!!
...
Następna strona
bDKdCBUT