Trwa ładowanie...
Przejdź na

Shia LaBeouf ma wyznawców

281
Podziel się

Kpi ze Scjentologii.

Shia LaBeouf ma wyznawców
bDHOyqVx

Z pewnością fanom Shii LaBeoufa nie brakuje dystansu do swojego idola. W Stanach Zjednoczonych, kraju całkowitej wolności religijnej, właśnie zarejestrowano nowy ruch: Shiantologię. Religia ma łączyć i skupiać fanów, fanatyków i psychofanów gwiazdora filmu Transformers.

Oczywiście całe przedsięwzięcie jest żartem ze Scjentologi, któremu patronuje sam Shia. Aktor jest jednym z niewielu zagorzałych przeciwników sekty, którzy mają odwagę mówić o tym na głos. W zrobionych przez fanów fotomontażach Shia jest ukazany jako najważniejsze postaci różnych religii. Według Kościoła Scjentogolicznego zarówno Chrystus, jak i Shiva należeli do kosmicznej rasy... Na swojej oficjalnej stronie internetowej liderzy "ruchu" wyraźnie kpią z doktryny organizacji, do której należy Tom Cruise i John Travolta:

Wierzymy, że siła ducha Shii potrafi sama się oczyścić z przeszłych bolesnych doświadczeń (takich jak wypadki samochodowe i pijackie wybryki) poprzez samoświadomość, duchowe spełnienie oraz obfite ilości mrożonej herbaty. Shiantologia kładzie nacisk na nieśmiertelną duszę Shii - Shiakarnację oraz co dzienną dawkę zdjęć Shii na spacerze.

bDHOyqVz

Gratulujemy pomysłu. Szkoda, że Gosiomaniacy nie są nawet w połowie tak dowcipni.

bDHOyqVF
bDHOyqWa
KOMENTARZE
(281)
pupa
11 lat temu
do pupy
niqa
11 lat temu
peace :P trochę luzu ludzie :)
gość
12 lat temu
Hehe dobre xD Brawo za odwagę!! ^^
bDHOyqWb
gość
12 lat temu
hehhehe
gość
12 lat temu
istny i****a, do Chrystusa chciał się porównac, żal........
gość
12 lat temu
przystojniacha
gość
12 lat temu
świetny gość xD
gość
12 lat temu
żałosne.!
Ami.
12 lat temu
Nie robi dobrze , bo wg mnie z religii nie powinno się żartować, bo to najgorszy z czarnych humorów. Aczkolwiek filozofia i Chrześcijaństwa , i Scjentologii , wydaje mi się czasem bez sensu. I chyba dlatego jestem ateistką.
gość
12 lat temu
bez przesady porównywać do Jzezusa .;/
gość
12 lat temu
ATEISTYCZNI KOMUNIŚCI systematycznie mordowali wszystkie osoby, które miały jakiekolwiek powiązanie z religią buddyjską, a także fachowców i intelektualistów – zabijano nawet za sam fakt posiadania okularów lub zbyt delikatnych dłoni. Większość źródeł podtrzymuje, że liczba ofiar ateistycznych w nic nie wierzących Czerwonych Khmerów jest w proporcji do liczby ludności wyższa niż w jakimkolwiek kraju na świecie we współczesnej historii. Najniższe szacunki tuszujące zbrodnie ateizmu mówią o 10% strat, ale częściej przyjmuje się, że liczba zamordowanych i zmarłych z głodu i chorób osób sięgnęła 20-25% całej populacji, a nawet jednej trzeciej narodu. Politykę ateistycznych Czerwonych Khmerów określa się powszechnie mianem ludobójstwa.
gość
12 lat temu
ATEIŚCI CIĄGLE WYPOMINAJĄ ŚREDNIOWIECZNĄ INKWIZYJĘ, NATOMIAST NIE PAMIĘTAJĄ ZBRODNI ATEISTÓW W XX WIEKU, ZAMORDOWALI WIĘCEJ LUDZI NIŻ DWIE WOJNY ŚWIATOWE RAZEM WZIĘTE.
gość
12 lat temu
przesadzaja z religia w naszym kraju
bDHOyqVT
gość
12 lat temu
to mu nie zniszczy kariery...
...
Następna strona
bDHOyqWv