Nagrają płytę z coverami Jacksona!

362 reakcje
0
0
362
Podziel się

Mariah zaśpiewa "I'll Be There", a Madonna "Beat it".

Nagrają płytę z coverami Jacksona!

Wytwórnia płytowa posiadająca prawa do utworów Michaela Jacksona nie próżnuje. Przez ostatni miesiąc płyty piosenkarza rozchodziły się w milionowych nakładach i wygląda na to, że firma fonograficzna wie, jak zarobić jeszcze więcej. Według ostatnich doniesień przygotowywana jest płyta z przeróbkami hitów Michaela. Największe gwiazdy walczą o miejsce na albumie.

Pomysł podsunęli sami fani Michaela. Pytali się, czy covery utworów ich idola śpiewane podczas jego ceremonii pogrzebowej będą kiedyś wydane - informuje Daily Star. Z pewnością płyta stanie się ogromnym hitem i przyniesie milionowe zyski.

Według informatorów Mariah Carey miałaby zaśpiewać I’ll Be There Jackson 5, Madonna natomiast zaklepała sobie Beat It lub Billie Jean. Robbie Williams ma nagrać przeróbkę Man In The Mirror. Oprócz nich na albumie będzie można usłyszeć Whitney Houston, Take That, Steviego Wondera, Dianę Ross, Lionela Richie i Ushera.

Nie wiadomo na razie, czy gwiazdy dostaną honoraria i dokąd powędrują zyski ze sprzedaży krążka. Jedno jest pewne - ktoś zbije na tym fortunę.

362
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(362)
gość
10 lat temu
biedny Michael . będzie się w grobie przewracał jak to usłyszy .
gość
10 lat temu
Dokładnie! Jeszcze tym bardziej jak cała Madonna zacznie pieprzyć jego piosenki i zacznie je przerabiać na kompie, bo ta kobieta nie ma za grosz głosu..
gość
10 lat temu
nie lubie przeróbek .. ; / a i! i kocham Michaela Jakcsona < 3 .
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
Michaela Jacksona nikt nie zastąpi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Michael Jackson pięknie śpiewał z sercem!!!!!!!!!!!! Super tańczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Michael Jackson jest tylko jeden!!!!!!!!!!!!!!!!! Michael Jackson King Of POP!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (362)
avnrdwoihym
8 lat temu
ZVbdDp <a href=" [url= [link=
gudAGT <a hr...
8 lat temu
gudAGT <a href=" [url= [link=
aguzbmex
8 lat temu
G2tqFJ <a href=" [url= [link=
ucwckimxhz
8 lat temu
j3F0F5 <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
'Ktoś zbije na tym fortunę' Kto? Znając życie to 'wielebny' Joe ;/
gość
10 lat temu
Michael się w grobie przewraca....
gość
10 lat temu
no madonna zawsze znajdzie pomysl na lans mam nadzieje ze zaspiewa okropnie ale po co mi nadzieja? ona juz od dawna ma żabi glos ;)
gość
10 lat temu
To już nie będzie Michael....;( A z resztą Madonna "Beat IT" ? Buahahahahahahaha :D
gość
10 lat temu
ORYGINALNE PIOSENKI MICHAELA SĄ NAJLEPSZE CHOĆBY NIEWIADOMO JAK PRZERABIALI TO I TAK TO BĘDZIE NIC W PORÓWNANIU Z ORYGINAŁEM. MICHAEL MIAŁ CUDOWNY GŁOS I NIKT GO NIE ZASTĄPI. TAKICH PIOSENEK JAK BILLIE JEAN BEAT IT SMOOTH CRIMINAL DIRTY DIANA ITP NIE DA SIĘ PORÓWNYWAC. JEDYNYM POCIESZENIEM JEST TO ŻE BĘDA JE WYKONYWAC PRZYJACIELE MICHAELA DIANA ROSS MARIAH CAREY STEVIE WONDER KTORZY ŚPIEWALI NA POŻEGNANIU MICHAELA
gość
10 lat temu
wontbie żeby im sie udało !
gość
10 lat temu
Zgadzam się:/. Moje biedactwo. Teraz to wszyscy sie nim zainteresowali. R.I.P Jacko Mój Aniołku:*
gość
10 lat temu
Mogliby wydać taką płytę, ale pod warunkiem, że byłyby covery tych samych piosenek co na jego pogrzebie. I śpiewałyby to te same osoby.
gość
10 lat temu
"Beat it" powinien zaśpiewać ktoś inny.
gość
10 lat temu
go-wno prawda
...
Następna strona