Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Mój związek się rozleci"

510
Podziel się

"Czeka nas duża praca" - przyznaje Gardias. Nie brzmi to najlepiej.

"Mój związek się rozleci"
bCOQRzph

Dorota Gardias coraz śmielej przygotowuje swoją publiczność do mającego wkrótce nastąpić rozstania ze zbyt mało medialnym mężem, Konradem Skórą. Do tabloidów co tydzień przeciekają coraz mniej optymistyczne wypowiedzi pogodynki. Oczywiście mniej optymistyczne dla jej męża, który zapewne zdążył się już przyzwyczaić do ładnej żony i jej porsche.

Zaledwie wczoraj zastanawialiśmy się, czy szansą dla tego związku może być porażka zawodowa, która dokonuje się właśnie na planie "Projektu Plaża". Jednak z tego, co pisze najnowsze Na żywo, można wywnioskować, że to nie wystarczy.

Boję się, że mój związek się rozleci - powiedziała Gardias. Jeśli zamieszkam z Kondziem razem, czeka nas duża praca. Musimy nauczyć się kompromisu. Określić zasady. Wtedy mamy szansę wygrać nasze małzeństwo.

bCOQRzpj

Biorąc pod uwagę plany mieszkaniowe Gardias, wygląda na to, że pierwszym warunkiem jest przeprowadzka jej męża do Warszawy z Łodzi, gdzie mieszka i pracuje jako pilot wojskowy. A to oznacza podjęcie trudnych decyzji zawodowych, a może nawet życie na posadzie męża swojej żony.

Tak czy inaczej nie wróżymy im powodzenia. Zwierzanie się z problemów małżeńskich w tabloidach zwykle kończy się marnie.

bCOQRzpK
KOMENTARZE
(510)
gość
11 lat temu
no to kolejna zostawia męża...
gość
11 lat temu
JAK ONA GO NIE CHCE TO JA GO WEZME :D
gość
11 lat temu
pół roku temu nikt jej nie znał a teraz myśli że jest wielką gwiazdą, pfff
bCOQRzpL
gość
11 lat temu
ona jakas dziwna sie stala, po tym jak wygrała to sie zmieniła i to baaardzo .
gość
11 lat temu
no i co nas to...
Najnowsze komentarze (510)
gość
9 lat temu
jak ja widze w tvn to przełączam bo zygac sie chce...
gość
11 lat temu
Ten co jest nią na zdjęciu to prezenter Bartłomiej Jędrzejak który swoją karierę w TVN i TVN WARSZAWA zawdzięcza temu że obciągnął pałę komu trzeba bo to gej 100%. Więc ona mogłaby mieć ochotę na dwa baty ale ten gej na nią by ochoty z całą pewnością nie miał bo on gustuje w facetach i on by miał ochotę ale na barta jej męża któremu by z chęcią obciągnął pałę z połykiem więc Gardias musiałaby się obejść smakiem.
Noah
11 lat temu
Związki bywają udane, mniej udane i moje ulubione, czyli całkiem porypane. W tym przypadku to chyba trzecia opcja;)))))
gośćówka
11 lat temu
popapranty
gość
11 lat temu
i*****a
gość
11 lat temu
Też chcę męża pilota ;p
gość
11 lat temu
jak on jej nie chce, to ja ją weznę
gość
11 lat temu
ehe kariere robi beztalencie
bCOQRzpD
gość
11 lat temu
ja was nie lubie
gość
11 lat temu
no i dobrze co mnie to obchodzi
gość
11 lat temu
nie w iraku a w lodzi
gość
11 lat temu
zenada
gość
11 lat temu
No zaraz zemdleję... Jej mąz narażą swoje życie w Iraku,a ta se romansuję na miejscu jej męża to bym ją zostawiła i rozwód wzieła.Głupia do poziomu zero
gość
11 lat temu
ale mi wielka gwiazda no chyba że ze spalonego teatru-sodówa uwaliła oj uwaliła a to przeciezylko chude puste dziewcze których takich jak ona pełno na świecie.
...
Następna strona
bCOQRzqf