Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Codziennie odbieram telefony z oskarżeniami!"

309
Podziel się

Sowińska twierdzi, że nie pomogła w rozstaniu Edzi i Krupy. Zaczyna się jej wersja wydarzeń.

"Codziennie odbieram telefony z oskarżeniami!"
bDnamOkB

Na to właśnie czekaliśmy. Katarzyna Sowińska w końcu postanowiła wypowiedzieć się w sprawie wojny pomiędzy Górniak i Krupą. Nadeszła jej chwila sławy i porcja narzekania, jak bardzo skrzywdziły ją media. Najlepsza przyjaciółka Edzi, która pomogła piosenkarce rozpocząć nowe życie, nadal zaprzecza, że miała z tym coś wspólnego. Czyni to oczywiście w najlepszym do takich wyznań miejscu - na łamach Faktu.

Codziennie odbieram telefony z oskarżeniami, że rozbiłam związek Edyty - poskarżyła się tabloidowi. Doszło do tego, że moja własna rodzina zaczyna się zastanawiać, ile w tych plotkach jest prawdy.

Skoro nawet rodzina uważa, że to prawdopodobne to najwyraźniej takie zachowanie jest w stylu Sowińskiej. Naszym zdaniem jej udział w rozstaniu Edzi z mężem był bardzo istotny. Zwyczajnie jej się to opłacało. Podobno te "krzywdzące podejrzenia" tak bardzo zestresowały wrażliwą modelkę, że chwilowo zarzuciła zwyczaj bywania na wszystkich przyjęciach w stolicy. Jak również w pracy.

bDnamOkD

Ta historia odbiła się także na zawodowym życiu Sowińskiej. Obawiając się, że ciągle będzie pytana Górniak, Kasia rzadziej bywa na oficjalnych bankietach. Rozstała się również z TVN i nie ma żadnego stałego zajęcia - donosi przepełniony współczuciem tabloid.

Prawda wyglądała wprawdzie nieco inaczej (link: Olała pracę w "Dzień Dobry TVN"?!), ale kto by tam zwracał uwagę na detale. Na koniec Sowińska stwierdziła, że nie wywiera wpływy na Edzię. Idzie krok dalej i zapewnia, że nawet, jeśli ma taką możliwość to z niej nie korzysta. Taka jest z niej idealna przyjaciółka.

Oczywiście nadal się przyjaźnimy - kończy temat modelka. Ale nie mam zamiaru komentować emocjonalnych spraw z nią związanych.

bDnamOkJ
bDnamOle
KOMENTARZE
(309)
gość
11 lat temu
ciekawe co jeszcze wmyślą.
gość
11 lat temu
to nie odbieraj
gość
11 lat temu
obie siebie warte
bDnamOlf
gość
11 lat temu
o rany znowu one
gość
11 lat temu
Sowińska jest modelką naprawdę koń by się usmiał
Najnowsze komentarze (309)
gość
11 lat temu
sowinska jest zajebis.....e goraca, jak lawa wulkaniczna i przy tym bardzo inteligentna bo ona jest tam a wy tu i mozecie sobie pisac wszystko co najgorsze a ona ma to gdzies..;0
gość
11 lat temu
sowińska jest najpiekniejsza kobieta pod sloncem -- kasiu jestes moja muza!! Twój milan
gość
11 lat temu
Słuchaj flądro ! Jesteś beztalenciem i chcesz zabłysnąć w tym biznesie cudzym kosztem. Ale zrobiłaś przysługę Darkowi, bo pozbył się idioitki, takiej samej jak ty !!!!!
gość
11 lat temu
ma ciekawy tembr glosu.
MORTKA
11 lat temu
ani słowa!
gość
11 lat temu
dog
gość
11 lat temu
widocznie nie ma swojego rozumu i daje sobą manipulować Sowinskiej
gość
11 lat temu
już nie ma sie kogo słuchać tylko tej okropnej baby
bDnamOkX
gość
11 lat temu
czyżby Edzia się słuchała Sowińskiej
gość
11 lat temu
Edytko ty jeszcze sie nie poprawiłaś a wstyd
gość
11 lat temu
sowinska to s****a a gorniak jeszcze gorsza
:** k.j
11 lat temu
LESBY!!! jak nic!
gość
11 lat temu
i teraz kasia będzie ściemniać byleby powalona Edzia dostała co miała
gość
11 lat temu
one sa po prostu...żal...
...
Następna strona
bDnamOlz