Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kopania miała romans z Jansonem!

142
Podziel się

Ona miała 22 lata, on 37. Rozstali się, bo nie chciała założyć rodziny.

Kopania miała romans z Jansonem!
bDgxTFKd

Nasza niedoceniona na Eurowizji reprezentantka, Lidia Kopania jest obecna w polskim show biznesie już od kilku lat. Chociaż popularność udało się jej zdobyć dopiero za sprawą tego międzynarodowego konkursu o wątpliwej renomie, pierwsze kroki stawiała na scenie już w 2002 roku. Wtedy poznała Roberta Jansona, z którym później się związała. Ona miała 22 lata, on 37.

Bardzo go kochałam - mówi Kopania w rozmowie z tygodnikiem Na żywo. Był dla mnie ważny. [Rozstanie] to nie był łatwy wybór.

Jak twierdzi piosenkarka, powodem zakończenia związku był fakt, że Lidia miała ambicje, aby zaistnieć w show biznesie, a Janson, uznany kompozytor i lider Varius Manx ich nie popierał. Poza tym, Kopania nie była gotowa na zakładanie rodziny, czego chciał Robert.

bDgxTFKf

Ja chciałam śpiewać, a on powiedział mi, że w związku jest miejsce tylko dla jednej gwiazdy. Myślę, że miał rację. Chciał chronić nasz związek.

Zamiast rodziny i dzieci u boku Jansona Kopania wybrała karierę na własną rękę. Może to i lepiej - patrząc chociażby na Wiśniewskiego, od którego odeszły już dwie żony z aspiracjami do show biznesu.

bDgxTFKG
KOMENTARZE
(142)
gość
11 lat temu
Zaraz zwymiotuję. Kolejna młoda znalazła kariere przez łóżko.
gość
11 lat temu
ładna
EwelinkaMs
11 lat temu
Ładna z niej kobieta i gdzieś w ogóle nie pasuje mi do Jansona.
bDgxTFKH
gość
11 lat temu
Ona ładna,a On brzydki,jak w piosence
gość
11 lat temu
Podobna do Kręglickiej. Oczywiście Kręglickiej 20 lat temu i 20kg temu.
Najnowsze komentarze (142)
gość
10 lat temu
LIDII ŚLICZNIE W JASNYCH WŁOSACH. DOBRZE, ŻE ZMIENIŁA KOLOR.
PRawdziwa KOb...
10 lat temu
Wszystkim polecam płytę LIDII INTUICJA. Większość piosenek po angielsku, ale parę ma też polskie wersje, do których teksty napisał JACEK C***N. Piękne melodie, świetne teksty- polskie i angielskie oraz piękny, ciepły, CZTEROOKTAWOWY GŁOS LIDII dają wspaniały efekt. Nie rozumiem, dlaczego jeszcze nie wystąpiła w Opolu i Sopocie! Dobrze, że Górniak ma sporą konkurencję w osobach LIDII i PAULLI. LIDIA ma w ogóle barwę głosu, której nie można pomylić np. z głosem Górniak. W przypadku Paulli jest inaczej. Po piosence DŁOŃ NAT. KUKULSKIEJ liczyłam, że będzie ona miała więcej ballad, niestety, tak się nie stało. Dobrze, że rywalkami Górniak są LIDIA i PAULLA. TRZYMAM KCIUKI, ZWŁASZCZA ZA LIDIĘ!!!!! Kopania - KRÓLOWA ŚPIEWANIA. Na zdjęciu: blond piękność i bestia.
gość
11 lat temu
jaki on p******y !!!!!!!!
gość
11 lat temu
aaa
gość
11 lat temu
on cos w sobie ma....
gość
11 lat temu
OMG! on jest maskarycznie brzydki a ona taka ladna
gość
11 lat temu
piękna i bestia
gość
11 lat temu
adniutka a on bleeeeeeeee
bDgxTFKz
gość
11 lat temu
Wracaj do koluszek:D zal
gość
11 lat temu
CIEKAWE JAK ONA PODNIOSŁA SIĘ PO PORAŻCE NA EUROWIZJI!!!???HEH NA JEJ MIEJSCU Z DOMU BYM SIĘ NIE RUSZYŁĄ PRZEZ 1 MIESIĄC ALBO I DŁUŻEJ.
gość
11 lat temu
A czy on wtedy nie byl juz zonaty?!
gość
11 lat temu
no cóż do kariery przez SEKS....to najlepszy sposób zrobienia kariery w polskim ....i światowym showbiznesie....Kopania,Lesz,Mscichowska..(obecnie Łapicka),Paskudzka(żona Rubika),Zając(żona Czarusia),Piosik(kochanka Ibisza)Świądczak(obecna-3 zona Wiśniewskiego..niewykluczone,że nie ostatnia...)....to tylko polskie przykłady dobrego ustawienia się w życiu przez mało znane ,pospolite panienki,które robią teraz karierę,bo daly D...Y slawnym i wpływowym facetom w naszym showbiznesie....
gość
11 lat temu
ale ten koleś jest obleśny...ble...
oto ja!
11 lat temu
Prawda to! Sama ich widzialam w Koluszkach na dworcu jak kupowali bilety kilka lat temu:) Zaden to neews!!
...
Następna strona
bDgxTFLb