Trwa ładowanie...
Przejdź na

Renee Zellweger miała wypadek samochodowy!

106
Podziel się

Wjechał w nią samochód terenowy. Aktorce na szczęście nie stało się nic poważnego.

Renee Zellweger miała wypadek samochodowy!
bDIGwaRh

Amerykańskie media piszą dzisiaj głównie o Renee Zellweger. Wczorajszego ranka aktorka miała wypadek samochodowy. Na jednej z ulic Beverly Hills kierowca jadący samochodem terenowym wjechał w nią, kiedy chciał zawrócić. Wina leżała po jego stronie, bo w tamtym miejscu manewr ten był zakazany.

Świadkowie zdarzenia powiedzieli reporterom, że aktorce nic się nie stało. Na miejsce wypadku została wezwana policja. Roztrzęsiona gwiazda była w kompletnym szoku.

Panna Zellweger nie ucierpiała w wypadku – powiedział jeden z policjantów dziennikarzom. Zniszczenia samochodu nie były rozległe. Stwierdziła, że nie będzie wnosić sprawy do sądu, a wszystko rozstrzygnie się między firmami ubezpieczeniowymi. Poprosiła nas, abyśmy odholowali jej samochód oraz wezwali taksówkę.

bDIGwaRj
bDIGwaRK
KOMENTARZE
(106)
gość
7 lat temu
Dobrze ,że nic się nie stało w te ponętne gołe stopy w czarnych szpileczkach, którymi Renee kręci mnie od lat, chciałbym zobaczyć te gołe stopy w fajnych szpilkach na żywo z bardzo bliska, to musi być dopiero widok !
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
11 lat temu
a nawet jeśli...niewielka strata by była
bDIGwaRL
gość
11 lat temu
szkoda że nic sie jej nie stało może wtedy nabrałaby jakiegoś wyglądu p*****a jedna :D:D:D
gość
11 lat temu
Marna i brzydka aktoreczka...
gość
11 lat temu
ona jest wspaniała.
gość
11 lat temu
Ona jest świetna i skromna, prawdziwa aktorka, nie jak gwiazdki Disneya.
gość
11 lat temu
Na jednej z ulic Beverly Hills kierowca jadący samochodem terenowym wjechał w nią, kiedy chciał zawrócić. Wina leżała po jego stronie, bo w tamtym miejscu manewr ten był zakazany. Rozumiem że chodzi o manewr wjeżdżania w inne auto ?
gość
11 lat temu
z*******a babka, świetna ;]
gość
12 lat temu
Kocham ją!!:)
gość
12 lat temu
fajna jest, normalna taka
gość
12 lat temu
Haha pod wszystkimi artykułami czytam komentarze i widzę "Pierwsza" i do ego dochądzą również takie od dzieci, które chyba jakoś tak normalnie nie myślą;/ Bradzo przepraszam, ale nie wypowiadajcie się jeżeli mało co weicie!;)Oczywiście to nie do wszystkich i nie koniecznie do tego artykułu;)
gość
12 lat temu
uwielbiam jej filmy. tylko 'za jakie grzechy' było kiepskie. ; )
bDIGwaRD
gość
12 lat temu
"wjechał w nią" - to brzmi jakby ją rozjechał..... a potem, że "Zniszczenia samochodu nie były rozległe" - tak jakby auto miało ucierpiec bardziej od Reni :D Lubie ją :) Bardzo hehe
...
Następna strona
bDIGwaSf