Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ciąża może być niebezpieczna dla jej zdrowia!

142
Podziel się

"Ciąża jest ledwie widoczna, a już teraz miewa bóle krzyża" - mówi koleżanka.

Ciąża może być niebezpieczna dla jej zdrowia!
bDeTPGzp

Między operacją kręgosłupa Weroniki Książkiewicz a jej zajściem w ciążę powinno było upłynąć znacznie więcej czasu. Aktorka zaledwie pół roku temu poddała się zabiegowi wycięcia guza uciskającego rdzeń kręgowy. Przewidziana jest po nim przynajmniej roczna rehabilitacja. Tymczasem Książkiewicz już w kilkanaście tygodni po operacji zaszła w ciążę.

Mimo że jest pod stała opieką internisty, ordopedy i rehabilitanta, nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak jej kręgosłup zniesie zwiększony ciężar ciała.

Ciąża jest ledwie widoczna, a już teraz miewa bóle krzyża - mówi tygodnikowi Świat i Ludzie zatroskana koleżanka aktorki. Wtedy musi się położyć. Jest bardzo szczęśliwa gdy Krzysztof masuje jej plecy. Ale co będzie dalej? Weronika w każdym razie nie bierze już na siebie żadnych zobowiązań zawodowych.

bDeTPGzr

Co ucieszyło bardzo Kubę Wojewódzkiego. I nas nie ukrywamy też. Ale życzymy oczywiście dużo zdrowia dla mamy i dzidziusia.

bDeTPGzS
KOMENTARZE
(142)
MałyKaczorGło...
11 lat temu
Ja nie wiem czemu ja tej dziewczyny tak nie znosze :) LUBSKO LUBSKO .. D****O :P
gość
11 lat temu
Życzę zdrowia,choć dla mnie jest żałosną aktorzynką......i panną nikt....
gość
11 lat temu
A co to nas w ogóle obchodzi?
bDeTPGzT
gość
11 lat temu
a kogo to obchodzi?! ja się nie zdziwię, jak ona sama fabrykuje takie ploty, czeka nas 9 miesiecy o ile nie lat z newsami o niej, jest jak wiśniewski, albo górniak, sprezentuje na obesrane dziecko byle bylo o niej glosno
gość
11 lat temu
ordopedy? tiaa... Myślę, że redakcja Pudelka powinna dokładniej sprawdzać teksty. A tym czasem wyjaśnijcie, co to "ordopeda", bo jak mnie krzyż boli to idę do ortopedy.
Najnowsze komentarze (142)
asia
8 lat temu
Ale co?jej się stało
gość
11 lat temu
A to klub wspierający idiotki?
gość
11 lat temu
hahaha fajny tekst ;)
gość
11 lat temu
życzę jej dużo zdrowia i rozumu
gość
11 lat temu
CO UCIESZYŁO KUBE WOJEWÓDZKIEGO??? ZUPEŁNIE NIEGRAMATYCZNIE NAPISANE, CO ZA TŁUKI W TYM PUDLU PRAVCUJA!
gość
11 lat temu
no i to jest jedyny plus tej ciąży
gość
11 lat temu
Mi tez sie wydaje nijaka, a walic to
gość
11 lat temu
Rewelacja!! Świetny komentarz i mocne, słuszne słowa!!
bDeTPGzL
mała 27
11 lat temu
ja też jestem po operacji kręgosłupa.Pól roku po operacji zaszłam w ciążę .teraz jestem w 17 tygodniu i ledwo mi widac brzuszek.Więc nie wciskajcie ludziom kitu że ją boli kręgosłup a tym bardziej że jest ona dla niej zagrożeniem.Gdyby tak było to lekarz by ją uświadomił kiedy jest na odpowiedni moment .Wiadomo że dziewczyna przez cwiczenia musi wzmacniac kręgosłup i tylko tyle.
gość
11 lat temu
za duzo sie piłuje
gość
11 lat temu
luubię ją
gość
11 lat temu
to że ma starszegon nie znaczy że poleciała na kase moze naprawdę się zakochała a nie piszecie jakies obrazy na nią sami lecicie na starszych bo maja kase i tak piszecie
gość
11 lat temu
a ja tam ją lubie
gość
11 lat temu
A co ciw obchodzi na kogo poleciala, to jej życie i robi co jej sie podoba.. odwalcie sie od ludzi- zazdroscicie i tyle!!! Żal to jest czytać jakie komentarze wypisujecie..
...
Następna strona
bDeTPGAn