"Nie zawsze udawało mi się zachowywać równowagę pomiędzy dawaniem a braniem"

412
Podziel się

Coś pięknego... :_)

"Nie zawsze udawało mi się zachowywać równowagę pomiędzy dawaniem a braniem"

Kto najbardzi zyskał na aresztowaniu Romana Polańskiego? Oczywiście Weronika Pazura, aresztowana dwa dni wcześniej. Media nagle przestały o niej mówić. Uspokajamy Weronika - Polacy o tobie nie zapomną. Nawet jakby spadł na nas meteor, a Rutowicz zmieniła płeć, trudno byłoby zapomnieć o zatrzymaniu na gorącym uczynku, ze 100 tysiącami złotych w torbie i tych boskich fotach w kominiarce.

Weronika wpłaciła kaucję i przebywa obecnie na wolności. Co zabawne, tuż przed nieudanym obiadem biznesowym udzieliła wywiadu magazynowi Sukces (bo to kobieta sukcesu), ze słynnym "kto ryzykuje, ten pije szampana" na okładce. Opowiadała w nim o swoich receptach na karierę i udany biznes. Ciekawe, kto teraz zdecydowałby się skorzystać z jej porad?

Jest żmudna praca, ale ją właśnie najbardziej cenię, bo daje mi poczucie stabilizacji - mówiła zapytana o sprawy zawodowe (żmudna praca w restauracji?). W show biznesie najtrudniejsze jest czekanie na telefon. Prawdopodobnie nie potrafiłabym tak funkcjonować. Nie umiem powiedzieć sobie: "Jakoś to będzie!". Potrzebuję pewności, że będzie dobrze.

Mimo trudności takich, jak nowy kraj i język, skończyłam dobre uczelnie, mam pracę - chwaliła się. Ludzie uśmiechają się do mnie na ulicy. Cieszę się z tego, więc chyba mogę potraktować to wszystko jako prywatny sukces. Może powinnam się cieszyć mocniej, głośniej? - kokietuje. Ale kiedy osiągam wyznaczony wcześniej cel, nie mam czasu się tym nacieszyć, bo w tak zwanym międzyczasie rodzą się następne i następne. Tak zostałam "zaprogramowana".

Ach, jaka ja jestem ambitna i wymagająca w stosunku do siebie... Ach.

Najbardziej jednak spodobał nam się ten fragment:

Mam wrodzoną potrzebę zbawiania całego świata i zawsze znajdę sobie zajęcie - wykłada Weronika. Ciągle z tym walczę i wiem już, że nie można pomagać, kiedy ktoś o to wyraźnie nie poprosi. Wydaje się to oczywiste, ale, niestety, dla mnie długo nie było. Nie zawsze też udawało mi się zachowywać równowagę pomiędzy dawaniem a braniem.

Rzeczywiście, to fakt. Czarek "żałuję, że nosi moje nazwisko" musiał się lekko podłamać, jak to czytał...

KOMENTARZE
(412)
gość
11 lat temu
Lepiej napiszcie cos o pani Niezgodzie i Kammelu???
gość
11 lat temu
pazernosc ja zgubiła... siara ;/
gość
11 lat temu
teraz bedziesz pila czaj w p*****u i to nie jest herbata w tym waszym dzikim jezyku
gość
11 lat temu
cwane b****o-wiele jest takich kobiet -usidliła Pazurę w celu osiagniecia kariery,sukcesu w telewizji.
gość
11 lat temu
skonczyła uczelnie i ma pracę - no gratulacje Ale to jest powodem do tego zeby się znaleźć na okładce magazynu jako bizneswoman z sukcesami - a ma jakieś spektakularne sukcesy??? a o tym że tańczyła w klubach nocnych i żyła w srodowisku mafiozów nie wspomniała??? Gdyby o tym opowiedziała byłaby bardziej wiarygodna i szczera a tak przedstawia się jak niewinnego aniołka.... Fajnie że wyszła z bagna i tego tańczenia na rurze, fajnie ze skonczyła studia i ma pracę - ALE CZEMU TO WSZYSTKO NA WŁASNE ŻYCZENIE ZEPSUŁA??? była za chciwa i za pazerna nie umiała docenić tego co ma!
Najnowsze komentarze (412)
gość
10 lat temu
biedna najpierw ten podtatusiały frajer Cezary ja zostawił dla rudego paszkwila z trupia uroda teraz w to ja wrobili,Vera trzymaj sie
gość
10 lat temu
Pudel jest g***i jak but, próbuje wydać na Weronikę wyrok zanim sąd to zrobi, bardzo by było miło żeby Pudel musiał jej zapłacić te 600 kawałków za zniesławienie. byłoby naprawdę git.
gość
10 lat temu
sz,mata powinna zgnic wpierdlu11111111111111111111
gość
11 lat temu
oni sie do ciebie nie usmiechaja tylko smieja sie z ciebie naiwna...
gość
11 lat temu
co za pech złapali ja chchcha
gość
11 lat temu
najlepiej byłoby gdyby wrócił tan skąd przybyła
gość
11 lat temu
a poliakow nie puczat do ewropy
gość
11 lat temu
DZIEWCZYNA MAFI UKRAINSKIEJ. PODSUNIĘTA PNA UKRAINE I DOTIURMYAZURZE,ŻEBY W POLSCE ROBIC INTERESY.
gość
11 lat temu
jaka tam z niej gwiazda.......... czy ktos nazwie to w koncu po imieniu.........
gość
11 lat temu
TUPECIARSKA GWIAZDA TVN.
gość
11 lat temu
OSZUSTKA Z TVN,
gość
11 lat temu
trzeba byc i****a żeby nie widzieć że Marczuk wzięła świadomie. Przecież podsłuchiwali ją od marca! Nie robiliby akcji gdyby nie wygadała się komuś przez telefon albo sms.
gość
11 lat temu
TAK BRZYDKICH KOBIET JAK PKP I CHOTECKA TO ZE SWIECA SZUKAC. MOHEROVE RUDE SWINKI 2 RUDE TO JEDNAK WREDNE. OHH JAKIEZ PORZADNE WY JESTESCIE 2 WYCIERUCHY. KATOLICZKI MOHERKOVE. RUDE BRZYDKIE Z KOMPLEKSAMI. 2 BRZYDULE PAZUROWE HAHAHA. CHOTECKA TO RUDA BRZYDULA WIADOMO A PKP TO TAKA S****A Z KRZYWYM - WIECZNIE SKRZYWIONYM RYJEM. [/cytat] 2 FRANCE
gość
11 lat temu
Prostaczka [/cytat lecz się,
...
Następna strona