SIOSTRA BLIŹNIACZKA Przybylskiej!

Podobne?

Obraz

To dość dziwny pomysł, bo naszym zdaniem dużego podobieństwa nie widać. W każdym razie producenci serialu Synowie postanowili wprowadzić do scenariusza siostrę bliźniaczkę postaci granej przez Anię Przybylską. Wcieli się w nią Miss Polski Telewidzów Polsatu, Magda Krupa.

Nie widzę dużego podobieństwa między mną i Anią, ale cieszę się, że mogę zagrać w tak fajnym serialu - mówi w rozmowie z Forum Gwiazd. To mój debiut na planie filmowym. Jest on dla mnie bardzo ważny, bo swoją przyszłość wiążę z aktorstwem.

Pozostaje nam życzyć powodzenia. Magda wypada nieźle nawet w porównaniu z nią...

Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą