Trwa ładowanie...
Przejdź na

WOLSZCZAK DO DOMU, Mucha znowu najlepsza!

1050
Podziel się

Role się zmieniły, ale Nataszka nadal depcze jej po piętach.

WOLSZCZAK DO DOMU, Mucha znowu najlepsza!
bDJGnLit

Nie jest to oczywiście żadnym zaskoczeniem i nawet najwierniejszym fanom Tańca z gwiazdami może się już znudzić. We wczorajszym odcinku programu decydujące starcie po raz kolejny rozegrało się pomiędzy Anią Muchą i Nataszą Urbańską.

Żadnej z nich nie udało się uzyskać czterech "10" za taniec, musiały zadowolić się wynikiem 39 punktów z "9" od Piotra Galińskiego. Po doliczeniu głosów widzów lepsza okazała się Muszka, Urbańska musiała zadowolić się drugi miejscem. Istnieje jednak nadzieja, że ktoś namiesza w tej rywalizacji zmierzającej prosto do finału. Jest to... Zygi Chajzer.

Wiecznie uśmiechnięty prezenter w parze z nie mniej uśmiechniętą Blanką Winiarską otrzymał pełne 40 punktów i w ostatecznej klasyfikacji znalazł się na 3. miejscu. W ocenach jury słychać było nie tylko zachwyt, ale i pewną ulgę, że konkurs zaczął dotyczyć więcej niż dwóch par.

bDJGnLiv

Z programem pożegnała się Grażyna Wolszczak. Szkoda. Miło się patrzyło na tę 50-latkę (!).

bDJGnLiB
bDJGnLiW
KOMENTARZE
(1050)
gość
4 lata temu
szechter ty r***i żydzie koniec twojego wpływania na losy polaków jesteś k***o padliną !
gość
4 lata temu
szechter ty r***i żydzie koniec twojego wpływania na losy polaków jesteś k***o padliną !
gość
11 lat temu
Nataszka musi to wygrać
bDJGnLiX
gość
11 lat temu
Mucha jest obleśna i nie umie tańczyć
Olusiacek
11 lat temu
DOBRY BOŻE ONA WYGLĄDA JAK PULPET A GŁOS MA JAK BARBIE A TE NOGI O MASAKRA JAK MOŻNA BYĆTAK GRUBYM. TEN KOLCZYK JEST BEBEBEBE BO SZTUCZNY.
gość
11 lat temu
Natasza pracowita i utalentowana, ma w sobie coś co sprawia że momentami nawet tancerki z programu wypadają przy niej blado - sceniczny charakter. Mucha przemądrzała i napompowana, a jej pseudofilozoficzne wypowiedzi co zmienił w jej życiu tzn dawno się już przejadły.
gość
11 lat temu
Z góry wiadomo,że Nataszka wygra,Iwonka i reszta jej się podlizywała.Ale co Nataszka robi w tym programie?To Józóś czeka na Mercedesika a jego Nataszka nóżkami fika!
gość
11 lat temu
dobrze!!! nieznosze Wolszczak!! milo bylo na nia patrzec??!!
Benignabloogp...
11 lat temu
Jak będzie tak pokazywac to sztuczne uzębienie to pies z kilawą nogą nie wysle na Ch esemesa.
gość
11 lat temu
Wolszczekowej i chirurg nie pomógł. Stara i udaje podlotka...
gość
11 lat temu
No właśnie. Nataszko kochamy cię!!!!
gość
11 lat temu
Dobra weź zamknij mordę!!! Ja głusuję na Nataszkę i wszyscy moi znajomi też i rodzina.. my wszyscy ją bardzo lubimy i jesteśmy za Nataszą, a Mucha jest g****a, cały czas się popisuje. Nataszko proszę cię wygraj ten program!!!!! jesteś najlepsza... tylko zazdrośnicy źle o tobie piszą.
gość
11 lat temu
nie ma talii? chyba jesteście ślepi... Natasza to jakies nieporozumienie no ale cóż. Mucha ma finał i tyle. Poza tym jest śliczna, cho muże przyzna, że mimo tego, że darzę ją sympatią to denerwują mnie jej ciągłe chichy śmichy ;p
bDJGnLiP
gość
11 lat temu
no... szkoda pani Grażyny. ja lej kibicowałem. to kobieta z klasą!!!
...
Następna strona
bDJGnLjr