Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odpowie za "naprutych apostołów"?

1841
Podziel się

Dodzie znów grozi więzienie. Jej występ na EMA MTV2009 stoi pod znakiem zapytania.

Odpowie za "naprutych apostołów"?
bErhaBSd

Powraca sprawa nieprzemyślanych (delikatnie mówiąc) wypowiedzi Dody na temat Biblii oraz religii w wywiadzie dla Dziennika z sierpnia tego roku.

Wówczas Rabczewska przedstawiła swój "głęboki" stosunek do niektórych elementów wiary chrześcijańskiej. I nie było to bynajmniej podejście osoby szczycącej się wysokim IQ. Doda stwierdziła wówczas, iż "ciężko jest jej wierzyć w coś, co nie ma przełożenia na rzeczywistość, bo gdzie w Biblii są dinozaury?". Następnie dodała, że Pismo Święte pisali apostołowie "napruci winem i palący jakieś zioła".

Ów "intelektualny" tok rozumowania nie spodobał się Ryszardowi Nowakowi, przewodniczącemu Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, wprawionemu w bojach ze znanym z darcia Biblii na scenie Nergalem. Nowak złożył na Rabczewską doniesienie do Prokuratora Generalnego, a jej autorskie tezy nazwał "przestępstwem". Jednak wtedy prokuratura umorzyła postępowanie.

bErhaBSf

Tropiciel różowo-czarnej pary nie dał wówczas za wygraną i złożył zażalenie na decyzję prokuratora, które zostało pozytywnie rozpatrzone przed sąd rejonowy. Oznacza to, że sprawa Dody znowu może trafić do sądu.

Wszystko zależy od decyzji prokuratury. Dodzie może grozić grzywna, albo kara pozbawienia wolności do dwóch lat. Jak na razie sąd dla lepszego zbadania sprawy powoła na świadków oskarżoną, oskarżającego *oraz *autorkę wywiadu. Dopiero po ich wysłuchaniu będzie określi czy doszło do obrazy uczuć religijnych.

bErhaBSG
KOMENTARZE
(1841)
gość
12 lat temu
a w Koranie są dinozaury!!
gość
12 lat temu
Pudel skończ pisać o tym PUSTAKU!!!!!!
gość
12 lat temu
DODA TY PRYMITYWIE!!!
bErhaBSH
gość
12 lat temu
NO BO TEN FILOZOF WIERZĄCO-NIEWIEŻĄCY I JEGO MENTORSKI TON DOPROWADZAJĄ DO NIEZŁEGO UBAWU.
gość
12 lat temu
ze tez o takich gownach chce sie wam pisac
Najnowsze komentarze (1841)
gość
12 lat temu
BaRdZo DoBrZe że będzie odpowiadać
polaklaczek
12 lat temu
Nie lubię Dody,ale tu jestem z nią!!Dośc knebkowania ludzi,dość z paranoiczną tzw.poprawnością polityczną!Każdy ma prawo wypowiadać swoje poglądy! A tu mamy zagwarantowaną wolność słowa;pod warunkiem,że nie wypowiadamy się negatywnie o sprawach sekty watykańskiej,i pozostałych niebezpiecznych sekt z "korzenia żydowskiego" (judaizm,islam),murzynkach,pederastach,żydach,polaczkach,Wojtyle,i wszystkich tych sprawach,na temat których ludzie mają swoje poglądy i zdanie.Cholera,nie jestem rasistą(bo uważam ich za ludzi inteligentnych i często-zdolnych), ale NIE LUBIĘ M******w i już.Tak jak nie lubię Żydów(choć sznuję ich zdolnośći,inteligencję i absolutnie nie neguję ich człowieczeństwa).Nie lubię też sekty chrześcijańskiej i bajek,które SPRZEDAJĄ ciemnocie. Każdy ma prawo wypowiadać własne zdanie,nawet jak ono się komuś nie podoba.I a propos ewentualnych jednak zarzutów o rasizm i agresję w stosunku do wierzących: mam tzw."kolrowego " syna,(24lata) ,którego bardzo kocham i jestem WIERZĄCY w Boga,Źródło,Wielkiego Ducha,czy jak To jeczcze nazwać,.Nie przynależę tylko do rzadnej instytucji nastawionej na KASĘ jakimi są już nie-kościoły ale RELIGIE właśnie.A Doda jeśli ma zdanie,że prorocy wieszczyli pod wpływem Narkotyków,może mieć sporo racji,bo tacy ludzie często korzystali ze znanych od tysiącleci Świętych Roślin jak grzyby,marihuana i wiele innych.I zamiast się świętoszki oburzać,niech udowodnią,ze tak nie było.Brawo Doda tym razem.
cizio
12 lat temu
doda zrobiła sobie z biblii żarty i to jej wolno. ja też nie lubię takich legend które obiecują ludziom niebo. i czarnych darmozjadów też nie lubię.
gość
12 lat temu
Nie lubie Dody!! jest okropna!!
Benignablogpl
12 lat temu
Obraża wszystkich, Najwyższy czas, żeby dostała po nosie.
KLAŁDIOMILEN
12 lat temu
wmiare fajna fotka
gość
12 lat temu
Hahaha t****a az bije z tego parszywego blond ryja :)
gość
12 lat temu
Skończcie już pisać o tym głąbie kapuścianym,przecież to głupie puste zielone jak flacha po jabolu,śpiewać nie umie wyje jak wilkołak do księżyca.Jedynie co jej wychodzi to pokazywanie i obnoszenie się tym końskim zadem .
bErhaBSz
gość
12 lat temu
nie karmy trola ona dzieki tym komentarzom błyszczy
gość
12 lat temu
to sobie podchodz
gość
12 lat temu
wypacykowana lalunia ,g****a i prymitywna.
gość
12 lat temu
dodzia : ( srodzia :(
gość
12 lat temu
moze doda jest g****a ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania. wkoncu zyjemy w wolnym kraju. Ja np podchodze do chrzescijanstwa w bardzo inny sposob.
nie_doda
12 lat temu
...
Następna strona
bErhaBTb