Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kordek stara się o "rozwód" kościelny!

203
Podziel się

Uda się?

Kordek stara się o "rozwód" kościelny!
bDzPzZmJ

Dariusz Kordek, który niedawno został ojcem, planuje ślub ze swoją partnerką Elizą Jędrzejewską. I to nie zwykły cywilny. Chce spełnić jej marzenie o białej sukni z welonem. Wprawdzie synek pary jest juz od 4 miesięcy na świecie, a Kordek w świetle prawa kanonicznego jest mężem innej kobiety, ale to go wcale nie zraża.

Jak donosi Życie na gorąco, aktor ostatnio jest często widywany w warszawskim Sądzie Metropolitalnym, który zajmuje się między innymi orzekaniem nieważności małżeństw. Podobno złożył już wymagane dokumenty. Unieważnienie małżeństwa kościelnego to proces długi i żmudny, a Kordek ma ambitne plany. Na wiosnę przyszłego roku zaplanował chrzeciny synka, a zaraz po nich ślub.

Nie wiadomo, czy zdąży.

bDzPzZmL
bDzPzZmR
bDzPzZnm
KOMENTARZE
(203)
gość
11 lat temu
Nie ma rozwodu kościelnego. Jest natomiast unieważnienie małżeństwa. Ale to drugie wymaga solidnej argumentacji...ciekawe co Kordek wymyśli.
gość
11 lat temu
stary,brzydki i****a
gość
11 lat temu
nazywaj to sobie jak chcesz - i tak wiadomo o co chodzi ! o****a i tyle !
bDzPzZnn
gość
11 lat temu
czarownica i o****h, ale jacy święci i z tej świętości dziecko zrobili
gość
11 lat temu
Pudel, pudel. Jakiś ty g***i! Nie ma rozwodów kościelnych, haha! Błyszczysz ignorancją :D Jest stwierdzenie nieważności małżeństwa. Rzecz z gruntu inna.
Najnowsze komentarze (203)
Alex89
11 lat temu
co ma ELIZA Jędrzejewska do ELŻBIETY Jędrzejewskiej?!! słowa kluczowe-porażka
gość
11 lat temu
On ma lekko z 50 lat a lansuje sie jak 20 latek. Z tylu liceum z przodu muzeum. Dziadzia, usiadz w fotelu, wypij herbatke melisy i odpusc bos smieszny ;)
gość
11 lat temu
Oni sobie jaja ze slubu koscielnego robia. Starzy i g***i, Pazura taki sam. Slub Koscieny bierze sie RAZ w zyciu i kropka.
gość
11 lat temu
kto to jest? Nie znam gościa
gość
11 lat temu
Nie lubie gościa Dla mnie to zbok!
gość
11 lat temu
Kordek to totalny D.U.P.E.K!!!! Która go chciała???!!!
gość
11 lat temu
To prawda. Chyba tam pracują ludzie z łapanki ulicznej.
gość
11 lat temu
No, jesli chce się żenić , żeby spełnic marzenie swojej wybranki o białej sukni- to niech lepiej da sobie spokój. Oby mu się nie udało.
bDzPzZnf
gość
11 lat temu
nie ma czegoś takiego jak "rozwód kościelny" Pudelku wyrażaj się prawidłowo, jest ustanowienie nieważności ślubu kościelnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lub orzekanie o nieważności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TROCHĘ WIEDZY
gość
11 lat temu
uparliscie sie laicy - nie ma rozwodów koscielnych, wystarczy tylko troche poczytac - istneje tylko mozliwosc orzeczenia o niewaznie zawartym małzenstwie, w bardzo nielicznych przypadkach.
gość
11 lat temu
smarkow pod nosem nie wytarl
gość
11 lat temu
stary komunistyczny lovelas
gość
11 lat temu
Pewno dostanie ten rozwód . Inni już nawet kilka razy brali rozwód kościelny . Czarni pazerni na forsę , podsypie gotówką to dostanie .
gość
11 lat temu
A może trochę pokory i szacunku do byłej żony , skoro był slub kościelny tzn.że chyba było i jakieś tam uczucie, wstyd bo w tym wieku odrobina oleju w główce wskazana.
...
Następna strona
bDzPzZnH