Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mistrz jogi nie przyjął milionów Madonny!

175
Podziel się

"Nie potrafi zostawić swojego ego za drzwiami" - tłumaczy Bikram Choudhury.

Mistrz jogi nie przyjął milionów Madonny!
bDZAguRh

Madonna *przyzwyczaiła się, że dostaje wszystko, co chce. Musiała się więc nieźle zdziwić, kiedy współpracujący z gwiazdami mistrz jogi, *Bikram Choudhury, odrzucił jej miliony dolarów. Piosenkarka poprosiła go o prywatne lekcje. Ten kazał jej przyjść na spotkania, na których trenują "zwykli" ludzie.

Przyszła do mnie i poprosiła o prywatne lekcje - powiedział dziennikarzom oburzony Bikram. To nie do zaakceptowania! Jeśli chce się ode mnie uczyć, musi przychodzić na publiczne spotkania. Dla mnie każdy jest wyjątkowy. Nie będę wyróżniał jej z powodu stanu konta.

Niestety ona nie potrafi zostawić swojego ego za drzwiami - kontynuuje mistrz jogi. Była zszokowana, że odrzuciłem jej propozycję. Wyszła nawet się nie żegnając. Jeśli ktoś się z nią nie zgadza, automatycznie jest u niej skreślonym.

bDZAguRj

Nie od dziś to wiadomo…

bDZAguRK
KOMENTARZE
(175)
gość
12 lat temu
madry koles
gość
12 lat temu
A Bitch is always a bitch
gość
12 lat temu
p*****a jedna
bDZAguRL
gość
12 lat temu
bój jej w hutę
gość
12 lat temu
aha ha,dobrze jej tak,tej suchej bogaczce,przynajmniej jogina sobie nie kupi
Najnowsze komentarze (175)
Louis Vuitton...
7 lat temu
What's up to every one, since I am truly eager of reading this blog’s post to be updated regularly. It carries pleasant data. Louis Vuitton pas cher
gość
12 lat temu
i co wyzywasz na siłę
gość
12 lat temu
mistrz jogi ma do życia podejście iście buddyjskie- a tutaj kasa nie pomoże, checheche
gość
12 lat temu
Yogi się kocha całkiem bezinteresownie bo tak jak ty jest w 100% wymyślony przez kreatorów wizerunku.
gość
12 lat temu
To niech za te pieniądze kupi dzieciom z ulicy tam gdzie mieszka zimowe ubrania i buty, skoro nikt ich nie chce.
gość
12 lat temu
W pokoiku na stoliku stoi buteleczka pełna mleczka. Przyszedł kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko. Jaki morał? Gdyby kotek był kotką wziąłby do buzi i zasnął słodko.
gość
12 lat temu
Tymi sierotami niezaradnymi co ich nikt nie chce i nie mają cioć w Ameryce opiekuje się siła nadprzyrodzona zwana potocznie Bogiem. Wszystko zależy od tego jaki jest człowiek, w jakim środowisku dorasta jakich ma rodziców i jakie gwiazdy towarzyszyły poczęciu i przyjsciu na świat. Jest tak wiele czynników, które tworzą nam system wartości, że trudno to pojąć w skali globu. Wartością Europejczyka i Amerykanina są pieniądze, wartością muzłumanina jest wiara , chińczyka dobroć ,japończyka praca itd... Moją wartością jest moja miłość i cztery pory roku, które urozmaicają mi życie. Pieniądze i g***i ludzie jak dla mnie mogą nie istnieć.
gość
12 lat temu
hu... i vaginy.
bDZAguRD
gość
12 lat temu
I gdzie tu na polskie strony wchodzi maniak g***i zakochany w kosciotrupie. Madonna nas nie lubi to i my ją mamy w d.u.p.i.e
gość
12 lat temu
k...jolie ma raka!!!!moygu
gość
12 lat temu
hahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
gość
12 lat temu
jak s**z jolipszzchicyna
JurewJo1
12 lat temu
Madonna jest królową a krytyka jest tylko wyrazem waszej zazdrości. Nie jest pijaczką, nie musi żrec pizzy i byc gruba jak Wy , tępe , polskie ku*wy. Tfu. Obrzydzenie. Dla polskiego narodu. Tfu.
gość xdd
12 lat temu
OmG .. i co z tego ,że jest Królową Popu ? i jest bogada .. żal .. ;// Nie przepadam za Madonną ..
...
Następna strona
bDZAguSf