Nie zostawi miliardera

Jolanta Pieńkowska dementuje plotki na swój temat.

Obraz
Obraz
© Jolanta Pieńkowska i Magda Mołek - Agencja ONS

Jolanta Pieńkowska, naczelna magazynu Twój Styl i gwiazda TVN, dementuje na łamach Faktu plotki na swój temat. "Na mieście" mówi się bowiem, że Pieńkowska rozstała się ze swoim kochankiem, miliarderem Leszkiem Czarneckim.

To jest nieprawda. Nie wiem, kto te informacje rozpuszcza - mówi Faktowi Pieńkowska. Jej znajoma potwierdza: Leszek jest bardzo zapatrzony w Jolę.

Fakt dodaje: Jako prawdziwa profesjonalistka, która w mediach pracuje od lat, [Pieńkowska] wie, jak radzić sobie z nieprawdziwymi pogłoskami na temat jej życia osobistego. Po prostu nie przywiązuje do nich wagi.

Jeśli zaprzeczenie na łamach tabloidu to oznaka beztroski, to jestem bardzo ciekawa, co Pieńkowska zrobi, kiedy przejmie się jakąś plotką na swój temat.

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą