Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Mój brat był niewinny! Nigdy nie dotknął tego chłopca!"

557
Podziel się

Brat Michaela twierdzi, że ma dowód jego niewinności w sprawie o molestowanie seksualne nieletnich.

"Mój brat był niewinny! Nigdy nie dotknął tego chłopca!"
bDzDleyd

Kilkanaście dni temu poinformowano, że ojciec chłopca, który oskarżał w 1993 roku Michaela Jacksona o molestowanie seksualne, Evan Chandler, popełnił samobójstwo. Piosenkarz nigdy do końca nie oczyścił się z zarzutów - pierwszy proces nie doszedł do skutku, ponieważ zapłacił swoim domniemanym ofiarom, a podczas drugiego co prawda go uniewinniono, ale to nie ucięło różnych spekulacji. Jermaine Jackson wyznał ostatnio, że posiada dowód niewinności swojego brata.

Przez 16 lat nasza rodzina przechodziła piekło związane z nieprawdziwymi, obrzydliwymi oskarżeniami *wysuwanymi przeciwko Michaelowi - powiedział dziennikarzom podczas niedawnej imprezy charytatywnej. Fakt, że ojciec tego chłopca popełnił samobójstwo jest dowodem, że mój brat nie zrobił nic złego. *Ten człowiek nie mógł znieść myśli, że przez tyle lat kłamał, a Michael tak naprawdę nigdy nie go nie dotknął.

Od czasu śmieci Jacko w czerwcu do jakiś czas pojawiają się informacje, że Jordan Chandler, obecnie 29 letni, przyznaje, że wszystkie oskarżenia były fałszywe i nastawione na wyciągnięcie pieniędzy od piosenkarza. Do tej pory jednak nie potwierdzono tego oficjalnie.

bDzDleyf
bDzDleyG
KOMENTARZE
(557)
gość
11 lat temu
krol byl niewinny!!
gość
11 lat temu
ja o tym juz dawno wiedziałam. wierzyłam Michaelowi.
gość
11 lat temu
Żenada, zniszczyl Michaelowi życie
bDzDleyH
gość
11 lat temu
wiadomo było, że Michael nie mógł tego zrobić!!!!!
kocica1
11 lat temu
Michael Jackson był dobrym człowiekiem!!!!!!!!!! I na pewno by tego nie zrobił!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (557)
gość
6 lat temu
J3ban3 szmaty! I ten Edward pedalon!
gość
7 lat temu
Innocent!
daria
7 lat temu
Teraz wielce jego braciszek go broni a gdy był proces i pojawiły się oskarżenia To milczał on i jego cała rodzina a jego Siostrunia zasugerowała że oskarżenia to prawda A ja wiem że to stos kłamstw Przecież teraz Jordan Chandler przyznaje że te oskarżenia to tylko Dla pieniędzy to jest twardy dowód na to że Michael Jakson jest nie winy J
gość
7 lat temu
szkoda ze tak pozno sie przyznal
gość
7 lat temu
Teraz chłopak nie odwoła oficjalnie zarzutów, bo mu wstyd, że bezpodstawnie, pod wpływem ojca, oskarżył Michaela.
gość
7 lat temu
Mam nadzieję że chłopak się w końcu oficjalnie przyzna że to jego rodzice chcieli wyciągnąć kasę od MJ , chłopak był wtedy dzieckiem i to nie jego wina ale ukrywanie prawdy przez lata już obciąża jego sumienie. Jak widać pieniądze szczęścia nie dały jego tatusiowi jak popełnił samobójstwo.
Gość
7 lat temu
Michel byl troche dziwny to fakt ale ja nigdy nie uwiarzylam w bajki ze molestowal dzieci. On sam byl jak dziecko. Byl zbyt wrazliwy na cierpienie dzieci. Szkoda ze odszedł w samotnosci. Zabrakło mu normalnej milosci.
Karolina
9 lat temu
Zawsze było dla mnie rzeczą oczywistą, że Michael jest niewinny. A i moglibyście przestać krytykować jego kolor skóry! Wyjaśnić wam czemu Michael był biały? Otóż, już za czasów Off the wall, Michael zauważył na swoim ciele jasne plamki. Nie wiedział co to jest, więc maskował je ciemnym makijażem. Później, gdy biały kolor skóry przeważał nad czarnym, zaczął używać coraz jaśniejszych makijażów. To była choroba zwana vitilligito (bielactwo, nabyte). A więc kolor skóry zmienił się przez tą chorobę. Michael wielokrotnie podkreślał, że kocha swoją rasę i swój naturalny kolor, i nie chciałby zmieniać go. Zmieniła go ta choroba. Mam nadzieję że uświadomiłam wam co nie co. Dziękuję za uwagę :)
bDzDleyz
Lusia ;p
11 lat temu
On kochał dzieci i napewno tego niezrobił;p
gość
11 lat temu
Domyślam się czemu Jackson nie żyje ,popełnił sam samobójstwo przez te kłopoty jakie ludzie wymyślają dla pieniędzy!!
Fanka Michael...
11 lat temu
Ale oszust!
gość
11 lat temu
Bynajmniej jedna osoba dobrze pisze!To prawda Mike żyje!
gość
11 lat temu
Cóż za obrzydliwi ludzie, którzy dla mamony zniszczyli tak subtelnego człowieka jakim był Michael Jackson. Ten Chandler przynajmniej sam sobie wymierzył sprawiedliwość!
gość
11 lat temu
Wiem od samego początku, że Michael był niewinny. Wykorzystano jego naiwność w obrzydliwy sposób! Zabito go już w 1993r. wyjątkowo upokarzającym przesłuchaniem i ujawnieniem skrywanego przez niego jego życia prywatnego, które za wszelką cenę chciał chronić przed wszystkimi, nawet najbliższymi mu osobami. A oni nie mogli tego znieść i tego, że tak łatwo (jak im się wydawało) osiągał ogromne sukcesy i pieniądze.
...
Następna strona
bDzDlezb