Trwa ładowanie...
Przejdź na

Twierdzi, że obcasy... nie szkodzą Suri!

481
Podziel się

"To są specjalne buciki dla dzieci. Może spokojnie chodzić w nich codziennie."

Twierdzi, że obcasy... nie szkodzą Suri!
bDgqDKXV

Katie Holmes, która po zwiększeniu budżetu na ciuchy postanowiła jednak zostać z Tomem Cruisem, postanowiła w końcu wypowiedzieć się na temat garderoby swojej córeczki. Aktorka była już wielokrotnie atakowana za to, że ubiera Suri zbyt lekko i pozwala jej nosić obcasy.

Ona uwielbia się stroić, jak każda mała dziewczynka – powiedziała Katie w wywiadzie dla amerykańskiej gazety o modzie. Pozwalamy jej wybierać ubrania, bo ona ma taki doskonały gust. Zawsze wie, czego chce i co powinna nosić. Jest taka jak Tom. Bardzo uparta. Suri odziedziczyła charakter po ojcu.

Uwielbia te buciki na obcasie, które dla niej znalazłam – Holmes kontynuuje zachwyty nad rozpieszczonym dzieckiem. To są specjalne baletowe buciki dla dzieci. Nie szkodzą jej nogom. Suri może spokojnie chodzić w nich codziennie.

bDgqDKXX

Aktorka wydaje na ubranka i dodatki córki ponad 25 tysięcy dolarów miesięcznie. Większość ubrania jedynie wisi w wielkiej garderobie Suri, która ostatecznie i tak wybierze srebrne buty na obcasie i szmatławą sukienkę. Faktycznie ma "doskonały gust".

bDgqDKYy
KOMENTARZE
(481)
minka
6 lat temu
boze dziecku obcasy
gość
11 lat temu
Skoro Suri odziedziczyła charakter po ojcu to może zajdzie równie daleko jak on, bo mimo wszystko trzeba przyznać, że gościu wybił się, a w latach 8O i 9O-ych to był naprawdę niezłe ciacho:)
ivss
11 lat temu
Chyba żartuje, że takie buty są do baletu.....
bDgqDKYz
gość
11 lat temu
Co za roznica. Kogo to interesuje?
gośkahaha
11 lat temu
nie no, jasne ze nie szkodza, alez skad.
Najnowsze komentarze (481)
minka
6 lat temu
boze dziecku obcasy
gość
8 lat temu
co za d***l pisał ten artykuł?nie trzeba sie ubierac u Prady,zeby miec dobry gust!
KONIARA XD Ko...
9 lat temu
Też tak chce :3
gość
10 lat temu
potem będzie miała koślawe szkity
gość
11 lat temu
Etam matka nie jest winna!!!To jej cureczka ją podpuszcza!!!!
gość
11 lat temu
chwilkę... ona jeszcze nie ma gustu, to małe dziecko
gość
11 lat temu
nie wiedzialam, ze baletki maja obcasy yyyy :/
gość
11 lat temu
Katie dziękuje za wskazówkę. Następnym razem pomyśli nim coś jej kupi. :D hahahahahahahahahahaha
bDgqDKYr
gość
11 lat temu
Ja myślę że Suri jest jeszcze małą dziewczynką i jeszcze jej noga rośnie. Kupuj jej Katie Holmes buty na obcasach jak jej noga rośnie, a wcześniej czy póżniej będzie miała wielkie kłopoty z kręgosłupem. I nie da rady chodzić w butach na obcasach.
gość
11 lat temu
NIE! TO NAPEWNO PŁYNNA KOKAINA, BO DZIECI MAJĄ ZBYT MAŁE NOZDRZA BY WCIĄGAĆ JĄ W SPOSÓB POPULARNY!!! :) Idą sobie rodzice z dzieckiem na spacer. Kupili jej gorącą czekoladę w kubku (której Polacy jeszcze nie widzieli i myślą, jak przystało na zacofanych, że to napewno zło, a może szatan wcielony!?). [Zapraszam - u nas na poczcie stoi automat i tam można sobie takie cudo w kubku zakupić :D] No więc... zważając na tę "gorącą" czekoladę oraz słonko, które właśnie świeci Suri zrobiło się na tyle ciepło, by zdjąć z niej rajstopki i sweterek. I nagle zza drzewa wyskoczył pudelkowy paparazzi by udowodnić ich patologię! Dziękuję Ci Boże, żeś uczynił mnie anonimową. Że moje dzieci mogą chodzić po domu w samej bieliźnie a ja w tym czasie grzeję się pod kocem. Dziękuję Ci również, że podczas wakacji nie odbiorą mi dzieci jeśli będą się kąpać w morzu, a ja będę w szlafroku na plaży. Dziękuję Ci za te wszystkie rodzinne wypady, gdy pociłam się pod kurtką dodatkowo dźwigając odzienie własnych dzieci - dziękuję, że nie spotkałam wtedy na swej drodze żadnego fotografa. Dziękuję Ci za to, że za gorzką czekoladę nie skaże mnie pudelkowa ława przysięgłych. Niedyny żal Panie mam do Ciebie za PUDELKA i jego wyznawców - ludzi, którzy nie ewoluowali, którzy jak zwyczajne psy biegną za swym przywódcą i tratują wszystko i wszystkich po drodze, nie zważając na to co dobre i złe... Żal was ... chyba... ludzie. Katie i Tom właśnie zajadają rodzinny obiad ze ślicznie ubraną kochaną jedynaczką a wy rozprawiajcie nadal czy odebrać im dziecko czy nie. Może wyślecie do nich swojego przedstwiciela z opieki społecznej? Myślę, że przed odebraniem dziecka należy jeszcze przeprowadzić wywiad środowiskowy... :D hahahhahahahahahaha
gość
11 lat temu
Bo zapewne tyle właśnie jest!!! Wyszli z domu o świcie, kiedy słonko nie zdążyło jeszcze spełnić swojej powinności. Jak przystało na normalnych rodziców dziecko ubrali na cebulkę, więc kiedy koło południa zrobiło sie gorąco Suri paradowała w odpowiednim stroju, a rodzice musieli się gotować w porannych flanelowych koszulach. CO DEBILE, NIGDY NIE SZLIŚCIE W KURTCE GDY POPOŁUDNIU ZROBIŁO SIĘ NAGLE +20C?
gość
11 lat temu
biorąc pod uwagę, że "pudelkowe polki" przerzucają się z kapci na "obcas" dwucentymetrowy w wieku 18 lat, a mając lat 30 noszą jakieś 10 cm, to Suri w wieku 16 lat musiałaby nosić... 5 cm!? Bo obcas nie rośnie z wiekiem !!! :D hahahaah
gość
11 lat temu
a ile musisz skończyć by mama pozwoliła ci zacząć myśleć?
gość
11 lat temu
moje nogi
...
Następna strona
bDgqDKYT