Trwa ładowanie...
Przejdź na

To Wojtek rzucił Olę?

524
Podziel się

Znudziło mu się?

To Wojtek rzucił Olę?
bDgMyrmJ

Rozstanie Oli Kwaśniewskiej i Wojtka Szuchnickiego było dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Para, o której ślubie mówiło się od kilku miesięcy postanowiła zakończyć swój związek we wrześniu, ale do publicznej wiadomości rewelacje te przedostały się dopiero teraz. Znajomi pary twierdzą, że winne okazały się różne wizje wspólnego życia: Ola nadal chciała prowadzić życie publiczne, Wojtek myślał zaś o ustatkowaniu się, spokoju i dzieciach. Nasze źródło potwierdza te informacje, ale dodaje, że to jeszcze nie wszystko:

Szuchnicki i Kwaśniewska rozstali się, bo on chciał poważnego związku, to prawda - mówi nasza informatorka. Ale Ola go wcale nie rzuciła, to on odszedł do nie zmanierowanej i normalnej dziewczyny z Sopotu. Szuchnicki od września nie jest z Olą. Nadal spotyka się z tą dziewczyną. Ona zawróciła mu w głowie na poważnie.

Nie wątpimy, że sprawa musi być poważna - Szuchnicki zrezygnował w końcu ze ślubu z wieloletnią dziewczyną, w dodatku córką prezydenta. Ale to ostatnie nie liczy się chyba dla niego aż tak bardzo. Widocznie bardziej ceni sobie prywatność. To coraz rzadsza i niestety mało ceniona dziś cecha.

bDgMyrmL
bDgMyrnm
KOMENTARZE
(524)
gość
11 lat temu
a szkoda on fajny i ona fajna
gość
11 lat temu
Jakoś przez wiele lat jej zmanierowanie mu nie przeszkadzało.
gość
11 lat temu
a może pierwsza?:) Ola trochę gwiazduje, chyba rodzice szanowni rozpiescili małą.. ale może się mylę, nie sądź książki po okładce:))
bDgMyrnn
gość
11 lat temu
Wywalił pustaka i słusznie.
gość
11 lat temu
przystojny
Najnowsze komentarze (524)
gość
11 lat temu
albo zmanierowana... albo normalna...
gość
11 lat temu
Jeżeli miałaby go ciągle pilnować to po co jej taki facet. Najbliższym powinno się ufać bo przecież są różne sytuacje w życiu. Chyba dobrze się stało że to wszystko wydało się wcześniej a nie po ślubie. Ola powodzenia.
gość
11 lat temu
No i Ola o niej niby wiedziała. Dlaczgo na to Wojtkowi pozwoliła. Powinna go lepiej pilnować, aby on tak nie hasał wolno. Co on sobie myśli. Ze może wyrywać l***i na pęczki.
gość
11 lat temu
Bawidamek, wieczny kawaler zaraz rzuci następną i tak aż do późnej starości, gdy sobie o Olci przypomni, niby jego miłości
gość
11 lat temu
Szkoda, że prasy tam nie było. Byłoby o czym miłym pisać. A zaraz. Ola coś w "Małej Czarnej" wspominała, że nigdzie nie wyjechała bo zajmowała się chorym psem. Gdzie zatem w hotelu ich widziałaś. Chyba ci się coś zdawło.
gość
11 lat temu
Bardzo dziwne! W sierpniu się kochali, a we wrześniu się rostali. A może są nadal razem. A ta cała afera to tylko zasłona dymna. Tak aby mieli trochę spokoju.
gość
11 lat temu
Moze ci się tylko wydawało, no bo co się mogło stac ze tak nagle się rozstali.
gość
11 lat temu
Miał raczej już kochankę bo nie można mieć dwóch dziewczyn. Wojtus to facecik który nie jest na prawdziwe życie. Dobrze że Ola juz z nim nie jest, będzie dużo szczęśliwsza bez niego bo jeszcze kogoś spotka kto będzie ją kochał i szanował, a nie takiego chłoptasia. Myślę że on będzie jeszcze żałował . Może się zmieni ale myślę że nie i tak naprawdę to poważne dziewczyny powinny się dobrze zastanowić nad znajomością z Wojtusiem. Baj, baj Wojtusiu.
bDgMyrnf
tilikum
11 lat temu
poraz pierwszy i przez przypadek weszłam na tę stronkę.Olu nie przejmuj się tymi komentarzami, takie komentarze piszą g***i i okrutni ludzie, lepiej byloby , gdyby zajęli się sobą i swoją edukacją .
tilikum
11 lat temu
Jak wy mozecie tak obrazac tę dziewczynę,Ola jet milą , skromną osobą, widac ze ma duze poczucie humoru i interesującą osobowośc .Brak wam kultury , wstyd mi za was, to az tak jej zazdroscicie., ze jest corką bylego prezydenta, coz ona wam zawiniła, wstydzę się za was .
gość
11 lat temu
Ale chyba szkoda go dla takiej pustej,bez wartości lali.
gość
11 lat temu
Gratuluję decyzji panie Wojtku.To nic nie warta ,g****a lala-znana z tatusia alkoholika i matki oszustki.
gość
11 lat temu
Ola, zasługujesz na faceta, który straci dla Ciebie głowę. Wojtek to taki ŁADNY gość, bez charyzmy.
gość
11 lat temu
nie znajdzie juz takiego przystojniaka jak wojtek tylko moj syn jest jeszcze przystojniejsz super wyksztalcony i przystojny
...
Następna strona
bDgMyrnH