Trwa ładowanie...
Przejdź na

Umarła tak jak Ledger?!

168
Podziel się

"Mieszanka leków, które u niej znaleźli mogła z łatwością spowodować zawał serca" - mówi lekarz.

Umarła tak jak Ledger?!
bDZroapx

Jak już wiemy z przypadku Michaela Jacksona, amerykańscy dziennikarze nie mają żadnego problemu z dotarciem do oficjalnych dokumentów. To samo widać teraz, gdy wszyscy chcą się dowiedzieć, jaka była przyczyna przedwczesnej śmierci Brittany Murphy. W sieci krąży już lista leków oraz recept, jakie znaleziono w domu aktorki. Ilość medykamentów, które przyjmowała, wręcz poraża.

Policjanci zabezpieczyli dziesięć opakowań z silnymi lekami oraz recept na kolejne środki. Wśród nich można znaleźć specyfiki na: migrenę, ataki padaczki, zapalenie błon śluzowych, depresję, niepokój, cukrzycę, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, nadciśnienie, zapobiegające zawałowi serca (!), antybiotyki oraz liczne leki przeciwbólowe.

Lekarze pytani przez dziennikarzy mówią, że połączenie tych leków mogło tak osłabić serce gwiazdy, że doprowadziło do zawału.

bDZroapz

Nie możemy porównywać jej śmierci z Michaelem Jacksonem, gdzie przedawkowano jeden z leków. Jej zgon bardziej przypomina przypadek Heatha Ledgera - mówi dr Bruce Goldberger z Uniwersytetu Stanowego Floryda. Mieszanka leków, które u niej znaleźli mogła z łatwością spowodować zawał serca. Najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu jest przypadkowe przedawkowanie.

Autopsja, którą przeprowadzono w poniedziałek nic nie wykazała. Wiadomo jedynie tyle, że to nie anoreksja zabiła Brittany. Jej waga była odpowiednia do wzrostu. Wszystko mają wyjaśnić wyniki badań toksykologicznych, które zostaną ujawnione za kilka tygodni.

bDZroaqa
KOMENTARZE
(168)
gość
11 lat temu
bedziemy tesknić Brittany :*
gość
11 lat temu
Taka sliczna i utalentowana dziewczyna... Nadal nie moge przebolec jej straty ;(
gość tynka
11 lat temu
ale mi jej szkoda :(:(
bDZroaqb
gość
11 lat temu
szkoda dziewczyny
gość
11 lat temu
Spoczywaj w pokoju maleńka...
Najnowsze komentarze (168)
gość
11 lat temu
bardzo mi jej szkoda
niebo
11 lat temu
bozeeeeeeeeeee czemu zabierasz rak mlodych i dobrych ludzi ?
gość
11 lat temu
sienna miller
gość
11 lat temu
[*]
gość
11 lat temu
Heath :(
gość
11 lat temu
,,Jej waga była odpowiednia do wzrostu. '' a wyglądała na wiele mniej, zresztą nawet sama to zauważyła
ona:)
11 lat temu
przykre to jest , bardzo przykre :((( dlaczego oni to biorą bo nie zadaje juz pytania dlaczego bo odpowiedz juz jest "przedawkowali" dlaczego ludzie biorą tyle leków , choc w ich świecie napewno nie jest łątwo żyć , napewno nie łątwo nadązyc z tą ciągłą gonitwą , i kasaa i ksaa
gość
11 lat temu
No tak ta historia sie powtarza ciągle ktoś przedawkowywuje leki najpierw Heath potem Michael a teraz Brittany ....czy te najbardziej utalentowane osoby muszą tak kończyć???
bDZroapT
Iguuu xD
11 lat temu
a ona nawet nie doczekala potomka! :( bd tesknic:***
gość
11 lat temu
KOCHAM HEATHA.................scena z Brokeback Mountain gdzie uprawia seks z innym facetem jest bardzo seksowna xD
żal was
11 lat temu
teraz to kazdy ją kocha itp. tak jak z M.JACKSONEM. gdy żył prawie każdy go tępił. a teraz udają super fanów . żal mi was
gość
11 lat temu
[*]
gość
11 lat temu
wielka szkoda,uwielbiałam heatha
gość
11 lat temu
Boze dopiero sie dowiedzialam! to straszne !! ;((
...
Następna strona
bDZroaqv