Trwa ładowanie...
Przejdź na

Angelina "NAJPIĘKNIEJSZĄ KOBIETĄ DEKADY"!

2217
Podziel się

Zgadzacie się?

Angelina "NAJPIĘKNIEJSZĄ KOBIETĄ DEKADY"!
bEabSLLp

Angelina Jolie, która otrzymała już wiele tytułów najpiękniejszej kobiety świata, została właśnie uhonorowana zaszczytnym mianem ikony dziesięciolecia. Według przeprowadzonej ankiety, tytuł aktorka zawdzięcza swoim "doskonałym ustom, silnemu charakterowi i dobremu sercu". Badania gustów ludzi na całym świecie trwały przez cały rok i przeprowadziła je firma Superdrug.

Angelina nie jest typową ładną buzią z Hollywood – czytamy w oficjalnym uzasadnieniu. Jej silna osobowość błyszczy niczym diament i dodaje blasku jej urodzie. To nadaje jej wyjątkowości i niepowtarzalności. Nasi ankietowani najczęściej wymieniali dwie jej cechy wyglądu jako godne pozazdroszczenia: pełne usta i mocne włosy.

bEabSLLr

To już trzeci z naszych rankingów, który przeprowadzamy wszelkimi środkami masowego przekazu. Głosują w nim miliony ludzi na całym świecie – dodaje Steve Jebson. Poszukujemy twarzy, która inspiruje kobiety i mężczyzn. Minione lata zdecydowanie należą do Angeliny, która jest najpiękniejszą kobietą dekady. Nie było doskonalszej urody przez ostatnie dziesięć lat.

Według rankingu tuż za Jolie uplasowała się jej największa rywalka Jennifer Aniston. Była żona Brada była chwalona za figurę i olśniewający uśmiech. Natomiast Megan Fox, która uwielbia się porównywać do Jolie, nie załapała się nawet do pierwszej dziesiątki.

Oto lista 10 "najpiękniejszych kobiet dekady". Zgadzacie się z nią? A może kogoś brakuje?

1.Angelina Jolie

bEabSLLx

2.Jennifer Aniston

3.Kylie Minogue

4.Catherine Zeta Jones

5.Cheryl Cole

bEabSLLy

6.Scarlett Johansson

7.Keira Knightly

8.Beyonce Knowles

9.Liv Tyler

bEabSLLz

10.Halle Berry

bEabSLLA
bEabSLLS
KOMENTARZE
(2217)
gość
11 lat temu
zawsze będzie najładniejsza:)
gość
11 lat temu
JAK SCARLETT JOHANSON MOZE BYC NAJPIEKNIEJSZA KOBIETA DEKADY, SKORO 10 LAT TEMU MIALA JAKIES 14 LAT...TO CHYBA NIE KOBIETA TYLKO DZIEWCZYNKA...PRAWDA?
gość
11 lat temu
zgadzam się w 100%
bEabSLLT
gość
11 lat temu
A Jessica Alba?
gość
11 lat temu
spać a nie na pudlu siedziec
Najnowsze komentarze (2217)
gość
8 lat temu
Catherine Zeta Jones powinna być na pierwszym miejscu a Cheryl Cole na czwartym. 1,2,4,6 wspaniałe aktorki !
Marysia
8 lat temu
Nie zgadzam sie.
gość
10 lat temu
tak wgl to w tej liście nie powinno być Ainston. Nie dlatego, że jej nie lubię, ale jest po prostu nie ładna. może powinna być na 9 czy 10 miejscu?
gość
11 lat temu
tak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak taktak tak tak
żalik ;] xD
11 lat temu
nie Megan Fox jest najładniejsza
gość
11 lat temu
Zdecydowanie tak.
dfdswet
11 lat temu
megan
dfdswet
11 lat temu
tak ;>
bEabSLLL
gość
11 lat temu
brzydka jak noc
gość
11 lat temu
jennifer
gość
11 lat temu
jestem najlepsza!
żalik ;] xD
11 lat temu
tak ale brakuje megan fox
gość
11 lat temu
Brakuje Kate Winslet!!!
MMMmmMMMM
11 lat temu
Angelina Jolie/ ładna kobitka. niszczą ją te tabloidy . wypisując głupoty. " , że niby z Brattem to koniec.
...
Następna strona
bEabSLMn