Trwa ładowanie...
Przejdź na

Liszowska spędziła Sylwestra samotnie!

383
Podziel się

Gdzie był jej narzeczony?

Liszowska spędziła Sylwestra samotnie!
bDKwxCid

Większość gwiazd spędziła sylwestrową noc na scenie. Podobnie wyglądał wieczór Joanny Liszowskiej, która w ostatni dzień roku grała w dwóch przedstawieniach. Po zakończeniu występu aktorka bawiła się w towarzystwie znajomych, a następnie samotnie wróciła do domu. Gdzie w tym czasie był jej bogaty narzeczony?

W sylwestrową noc aktorka grała w Częstochowie, w spektaklu "Miłość i polityka" – informuje Fakt. Sztukę wystawiono dwa razy o godz. 18 i 21. Niestety jej najdroższy nie pojawił się. Smutna Asia wyszła z teatru w towarzystwie kolegów po fachu. Wspólnie udali się najpierw na zakupy, a potem do domu jednego z nich. Choć artystka starała się nadrabiać miną, na pewno nie było jej do śmiechu.

W Sylwestra Liszowska musiała zadowolić się krótkim spotkaniem z kolegami z teatru. Ukochany, który kupił jej ferrari, nie pojawił się na imprezie. Jak myślicie, czym jej to wynagrodzi?

bDKwxCif
bDKwxCiG
KOMENTARZE
(383)
GOŚĆ222222222
11 lat temu
Szkoda jej :(
ja
11 lat temu
:( a mi jej szczerze szkoda, taka samotna w tłumie...
saramoff
11 lat temu
Zebym wiedzial to juzbym pod teatrem w Czestochowie oczekiwal z bukietem mimozy. Zreszta co lepsze,Sylwester ze Szwedem szwedzkim, czy Ferrari.Wszytkiego miec sie nie da.Ot co.
bDKwxCiH
gość
11 lat temu
ja tez spędziłam sama ale nie samotnie i co z tego wynika?
gość
11 lat temu
ludzie!!!!moze zwyczajnie nie mogl byc!!taka sama sensacja jak to ze ta wyluzowana 40tka-Foremniak kupila swojemu synowi buty!No naprawde niesamowita matka!
Ninuka
11 lat temu
Szkoda mi jej:(
gość
11 lat temu
bardzo mi smótno z tego powodu
gość
11 lat temu
stare zdjęcia jest teraz brunetką!!!!!!!!
gość
11 lat temu
pewnie wtedy rąbał inną ...biedaczka...
gość
11 lat temu
piękna jest
gość
11 lat temu
Aśka mi się podoba. Mogę jej kupić 100 ferrari
gość
11 lat temu
Kto nie widział jej na żywo niech się nie udziela;] byłam z nią na jednym weselu i wyglądała naprawde rewelacyjnie ;] zazdroszczą jej sławy i w ogóle .. co ich to obchodzi gdzie byl jej narzyczony... ? ! Dlaczego o zwykłych ludziach takich głupot nie piszą ? To prawda. Też jąś widziałam w realuy
gość
11 lat temu
Mi się ciągle chce kupe. Nie wiem co robić
bDKwxCiz
gość
11 lat temu
a czy musi się bawić nie może spędzić sylwestra jak większość siedząć przed telewizorem
...
Następna strona
bDKwxCjb