Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chce odchudzić Liszowską!

561
Podziel się

"Powinniśmy się zapytać Joasi, czy chce być szczupła" - mówi "koleżanka"...

Chce odchudzić Liszowską!
bDKktCBN

Dziennikarka TVN Sport i TVN Style Mariola Bojarska-Ferenc, nazywana "królową polskiego fitnessu" obiecuje Joannie Liszowskiej spaktakularne efekty, jeśli tylko zdecyduje się posłuchac jej wskazówek.

Z przyjemnością podejmę wyzwanie - zapewnia w Super Expressie. Pani Joanna urzekła mnie swoją osobą, będąc gościem mojego programu "Studio Urody". Praca z nią na pewno byłaby ogromną przyjemnością. Ale tak naprawdę powinniśmy się zapytać pani Joasi, czy to jej przeszkadza, czy chce być szczupła. Bo może ona czuje się z tym dobrze. Nie wszystkie kobiety w Polsce muszą być bardzo szczupłe. W zawodzie aktorki nie zawsze liczy się "opakowanie", ale wnętrze.

Bojarska-Ferenc jest zdania, ze u Liszowskiej najlepiej sprawdzi się zasada pięciu małych posiłków dzienie, opracowanych według piramidy żywieniowej. Czyli sporo warzyw i owoców, jogurt, ciemne pieczywo i chude mięso. Kolacja najpoźniej o 19-tej. To może okazać się najtrudniejsze. Do obowiązków zawodowych Liszowskiej należy bowiem bywanie na bankietach, które zaczynają się późnym wieczorem. Odmawianie sobie nawet najmniejszej przekąski może okazać się wyzwaniem ponad siły. Szczególnie, że alkohol, papierosy i słodycze są wykluczone. Oczywiście konieczne są codzienne ćwiczenia.

bDKktCBP

Kiedyś proponowałam pani Joannie udział w programie telewizyjnym, który miał za zadanie zmienić jej sylwetkę. Nawet się zgodziła, bo ma do mnie zaufanie. Ale niestety, w rezultacie program nie wypalił i nic z tego nie wyszło - mówi specjalistka od fitnessu. Joanna to przepiękna, bardzo kobieca i fajna dziewczyna. Ma w sobie to coś i myślę, że faktycznie jeżeli zgubiłaby kilka kilogramów, to naprawdę by na tym zyskała.

Ciekawe, czy się ucieszy, że koleżanka omawia temat jej nadwagi w Super Expressie...

bDKktCCq
KOMENTARZE
(561)
gość
11 lat temu
Tak naprawde nie jest tak źle , Lisza spoko wyglądasz(inaczej mówiąc)
gość
11 lat temu
jest obrzydliwa!!! jak schudnie z 10 kilo to nie wcale nie będzie wyglądać jak szkielet:-P
Mmm.
11 lat temu
Jest piekna jaka jest i tyle..:)
bDKktCCr
gość
11 lat temu
nie wszyscy muszą lubić sucharki. czy takie wychudzone jest ładne? kwestia gustu a z gustem sie nie dyskutuje
gość
11 lat temu
yay, jak ona wygląda? na ulicy nie szkodzi wyglądać co najmoe rzyzwoicie
gość
11 lat temu
Moze to ze nie jest sucharem z wyboru jest powodem ze jest tak energiczna i wesola osobka.Te na sile wysuszane sa jakies spiete i nerwowe . Pani Joasiu jesli jest pani wesola osoba to tak trzymac prosze. Wszystkim grubym i chudym zycze zdrowia i rozsadku bo to jest najwazniejsze w zyciu.
gość
11 lat temu
czym ona taka utytłana
elooziom
11 lat temu
nie wszytskie musze byc piekne zrobione u szczuple przynajmniej jest oryginalna .. ooo ale nie zbyt za n ia przepadam . pudel robi afere z niczego
gość
11 lat temu
no i niech ją odchudzą wtedy bedzie jescze wieksz barbi z metrowymi odrostami i tipsami .. na tych zdjeciach to wygloda ja wieprz mi to sie dorazu wrocilo!!
gość
11 lat temu
Niestety nie jest wieszakiem jak Rubik!
gość
11 lat temu
nie rozumiemmm yyy.....
gość
11 lat temu
oj zyskalaby, zyskala.... Aska bierz się do roboty!
gość
11 lat temu
jej nic nie pomoze ma gabaryty kobyly i tyle...
bDKktCCj
gość
11 lat temu
w jasnych włosach wygląda o wiele lepiej i wcale nie musi być odchudzona,bo taka mi się podoba.
...
Następna strona
bDKktCCL