Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kozidrak zostanie babcią!

251
Podziel się

"Jestem bardzo szczęśliwa. Zrobię wszystko, aby pomóc córce."

Kozidrak zostanie babcią!
bDKsxelh

Wyjaśnił się powód nagłego ślubu jej córki, Katarzyny Pietras. Pospieszna ceremonia odbyła się 7 listopada, w tajemnicy, do której zostali dopuszczeni tylko członkowie najbliższej rodziny. Jak donosi Fakt już maju Pietras zostanie mamą.

Jestem bardzo szczęśliwa – zapewnia w rozmowie z tabloidem Beata Kozidrak. Zrobię wszystko, aby pomóc córce, zwłaszcza tuż po porodzie. Moje życie zawodowe zostało podporządkowane przede wszystkim temu niezwykłemu wydarzeniu. Jedno mogę obiecać, będę rozpieszczać mojego wnuka!

Radości nie ukrywa także ojciec przyszłej mamy, Andrzej Pietras: Bardzo cieszę się, ze zostanę dziadkiem. Długo na to czekałem. Mam nadzieję, że wszystko odbędzie się bez większych problemów.

bDKsxelj

Chociaz do porodu zostało jeszcze kilka miesięcy, Kasia Pietras i jej mąż Kamil Wyziński, muzyk ich wspólnego zespołu Kashmir, już szukają klinki, w której ma przyjść na świat ich pierwsze dziecko.

Bardzo się cieszymy z Kamilem, że zostaniemy rodzicami. Ten rok będzie dla nas wyjątkowy - mówi Kasia. Jednocześnie zapewnia, że macierzyństwo nie skomplikuje jej planów zawodowych: Zamierzam powrócić do moich regularnych treningów, żeby szybko odzyskać figurę sprzed ciąży. Już miesiąc po porodzie, czyli w czerwcu zaczynamy grać pierwsze koncerty.

bDKsxelK
KOMENTARZE
(251)
gość
11 lat temu
Niech wnuki bawi i nie męczy już nas!
gość
11 lat temu
super
gość
11 lat temu
ja jestem babcia i bardzo kocham mojego wnuka gratuluje pani beatce kocha sie lepiej niz swoje dzieci bo mysle ze czlowiek dorosl
bDKsxelL
sylwia..:)
11 lat temu
'trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym ' ;) Uwielbiam ją :) Jest wielką gwiazdą znaną ;) a jednak ma czas na rodzinę ;) Gratuluję ;)
gość
11 lat temu
a kogo to obchodzi !!!
gość
11 lat temu
ale jakie to koncerty,może je odpu,,,,,,,,,,,,ścić ,żadna strata, fani nie będą płakać , bo za kim -jęśli są w ogóle ? niech niańczy bobo
gość
11 lat temu
Ma ambitne plany co do tych koncertow na miesiac po porodzie. Chyba ma kase i nie musi az tak desperacko zarabiac.
gość
11 lat temu
Jaka młoda babcia?!50-siątka to najwyzsza pora na babcię,tym bardziej że córka to prawie 30-tka!
gość
11 lat temu
Właśnie,najwyższy czas zejśc ze sceny!Chciałabym ją widzieć rano bez tapety!No ale musi zarabiać.
gość
11 lat temu
Jaka młoda babcia?50 lat to najwyższy czas na babcię (ja miałam 42).A swoją drogą przestałaby już piszczeć i zwolniła miejsce dla tej córki która też ma już prawie trzydziestkę.
gość
11 lat temu
Stara l*******a. Jak ma tyle kasy może, może iśc na emeryturę już.
gość
11 lat temu
No może teraz Beata przestanie sie zgrywac na młodzieniaszkę- babcia jej chyba nie bardzo pasuje,ale patrzac na jej twarz to juz niestety to widać.Starzec trzeba sie z godnościa,a nie udawacv nastolatki.
gość
11 lat temu
hie..pierwsza?????
bDKsxelD
m/
11 lat temu
pani sherii, prosze cie nie badz zalosna, bo robisz sobie obciach w interneicie, ale trzeba tez wiedziec, ze twoje zdanie tu nikogo nie obchodzi i takie wsykoki są bez sensu..
...
Następna strona
bDKsxemf