Trwa ładowanie...
Przejdź na

Złożyła papiery rozwodowe!

152
Podziel się

To już koniec?

Złożyła papiery rozwodowe!
bDYHcPtx

Musicie przyznać, że Edzia Górniak zafundowała Dariuszowi Krupie sympatyczny koniec małżeństwa. Pomijając już żenujące wywiady w prasie, przez długi czas zwlekała z podpisaniem papierów, unikała kontaktu i nie informowała go, gdzie zabiera ich syna. W końcu na początku stycznia do sądu wpłynęły dokumenty rozwodowe. Pamiętajcie, że para rozstała się na początku kwietnia zeszłego roku...

Jak informuje magazyn Show, Górniak złożyła pozew w warszawskim sądzie. Na decyzję piosenkarki wpływ miało ostateczne porozumienie się z Krupą w kwestii wychowania Allana. Negocjacje trwały kilka miesięcy i nie były łatwe. Edzia nie przepuściła wtedy żadnej okazji, żeby wyżalić się gazetom.

_**Czułam się jak ryba w garnku z klejem**_ - komentowała swój związek. Dziś przekonuje, że stosunki z byłym już niebawem mężem uległy poprawie: Nasze relacje są poprawne, jesteśmy dorosłymi ludźmi.

bDYHcPtz

Dorosłymi ludźmi w garnku z klejem?

bDYHcPua
KOMENTARZE
(152)
gość
11 lat temu
no i dobrze..po co na siłę tkwić w związku w którym nie ma uczuć?kazde z nich ma prawo ułożyć sobie życie na nowo..gdy czytam wasze komentarze to nie wiem czy się śmiać,czy płakac..umiecie tylko ją krytykować a nikt z was nie wiee jak wam się kiedyś ułoży w życiu i jakie wybory będą przed wami,,,kudzie-trochę rozsadku..
gość
11 lat temu
Darek fajny facet sie zrobił odkąd rozstał się z tą ropuchą. Widać ze odżył.
gość
11 lat temu
Edzia Ty barani lbie kiedy ty wreszcie znikniesz z tego pudla?????????
bDYHcPub
mira t
11 lat temu
Wycofaj te papiery!
gość
11 lat temu
ojojojo
Najnowsze komentarze (152)
gość
11 lat temu
jej sprawa
gość
11 lat temu
Stuknieta lafirynda przewraca jej sie i tak w tym pustym deklu.
gość Edwin
11 lat temu
PROSTACTWO a GWIAZDOMANIA Kiedy prostaczek, liźnie sławy; mani wyższości, dostaje nawyk. Łeb w chmurach, latarnie strąca. Nie zna przyjaciół, rodzina obca. Co można się, po Edzi spodziewać, jak ta prostaczka, rzuciła męża. Gwiazdomania, ją wrost opętała, że matki nie zna i z niej, żadna mama.
gość
11 lat temu
lol
gość
11 lat temu
ciacho wygląda super
gość
11 lat temu
ciacho
gość
11 lat temu
widać że Darek bez niej b. dobrze się ma
gość
11 lat temu
krupa juz sie pozbierał wyładniał życze mu wszystkiego najlepszego to madry facet
bDYHcPtT
gość
11 lat temu
EDYTKA KO KRETYNKA ,I*****A SZKODA MI TEGO DARKA ZMARNOWAŁA MU ŻYCIE [DEBILKA]
gość
11 lat temu
Dlaczego Dariusz Krupa chodzi w zbyt małych marynarkach? Powinien mieć co najmniej o numer większą. Na tych zdjęciach powyżej, wygląda jakby się ze szkoły podstawowej urwał..... (ja w podstawówce miałem mundurki i były one notorycznie za małe na uczniów, stąd porównanie:)
gość
11 lat temu
A no tak,wszyscy Edzie przelecieli,jak się ocknęła,że czas szybko leci,a ona zadatek na starą pannę, złapała Krupe na dziecko~bo oto jej głównie chodziło~a teraz zostawiła jak zepsutą lalkę. Ale,los się mści,pożyjemy-zobaczymy...
mystique
11 lat temu
Kurcze zawsze podobał mi się Darek Krupa, jakie szczęście ze znów jest wolny :D Przystojniak z niego...coś ma w sobie, że przyciąga wzrok.
gość
11 lat temu
Puder czyni cuda
gość
11 lat temu
PUDER CZYNI CUDA
...
Następna strona
bDYHcPuv