Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostra Górniak: "Edyta ciągle mija się z prawdą!"

461
Podziel się

"Jeśli będą potrzebne nasze zeznania podczas sprawy rozwodowej, to przyjedziemy" - zapowiada.

Siostra Górniak: "Edyta ciągle mija się z prawdą!"
bDfkZRFh

Ani przyrodnia siostra Edyty Górniak, Małgorzata, ani jej matka nie rozumieją, jak piosenkarka mogła z dnia na dzień opuścić kochającego męża i skazać dziecko na stres związany z rozwodem i życiem w rozbitej rodzinie. Szczególnie, ze przecież sama powinna najlepiej wiedzieć, że nie jest to łatwe. Jej trudne relacje z ojczymem zaważyły na całym jej późniejszym życiu.

Popełnia taki sam błąd jak jej rodzony ojciec, który porzucił rodzinę, gdy Edyta miała zaledwie 9 lat - przypomina jej przyrodnia siostra w rozmowie z Życiem na gorąco.

Ale oczywiście ani ona ani jej matka nie maja możliwości porozmawiać o tym z Edytą osobiscie. Piosenkarka bowiem konsekwentnie odmawia kontaktu z nimi. Nie odwiedza ich nawet w święta. Nie jest zainteresowana ani stanem zdrowia schorowanej matki ani warunkami, w jakich żyje jej najbliższa rodzina. A żyje bardzo skromnie, utrzymując się z renty matki piosenkarki i zarobków jej męża. Sąsiedzi i znajomi dziwią się podobno, że jak to możliwe, skoro są najbliższymi krewnymi jednej z najlepiej zarabiającyh polskich gwiazd.

bDfkZRFj

My nie dziwimy się zupełnie...

Tym, co najbardziej boli matkę piosenkarki nie jest podobno wcale brak pieniędzy, ale lęk o wnuka. Boi się, jak Allanek poradzi sobie z trudną sytuacją, którą zafundowała mu matka. Ani ona ani jej młodsza córka nie mają wątpliwosci, kto zawinił tej sytuacji. Obie zapowiadają, że, jeśli będzie trzeba, opowiedzą się po stronie porzuconego męża Edyty:

_**Podziwiamy Darka za to, że tak długo wytrzymał z Edytą**_ - mówi siostra piosenkarki. Jeśli będą potrzebne nasze zeznania podczas sprawy rozwodowej, to przyjedziemy. Jest coś, czego moja mama nie toleruje - to kłamstwo. A Edyta ciągle mija się z prawdą.

Widać, że sytuacja zaczyna się zaostrzać. Czekamy na jakiś bardziej wyczerpujący wywiad z siostrą Edyty. Gazeta, która pierwsza się na to zdecyduje, na pewno świetnie się sprzeda.

bDfkZRFp
bDfkZRFK
KOMENTARZE
(461)
gość
11 lat temu
Wariatki!!!! Nie dziwie sie ze Edyta nie chce miec nic wspolnego z nimi!!!!!Najgorsze w tym wszystkim to biegac do gazet!! Po co????Kazda z nich tylko zeruje na Edyty pieniadze, i taka prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
A ja uwazam ze edyta nie jest g****a i na pewno nie jest to jej wina. Pudel prowokuje
gość
11 lat temu
Jest piękna
bDfkZRFL
gość
11 lat temu
Edytka jest boska. To wstyd ze rodzina wypowiada sie prasie. Nic dziwnego wiec ze z nimi nie utrzymuje kontaktu. Jesli nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o pieniadze. Biedna Edyta wszyscy pewnie od niej ciagna
gość
11 lat temu
dobrze edytka nie daj sie u chodzi o kase chca z ciebie wyciagnac bo same leniwe do pracy
Najnowsze komentarze (461)
gość
4 lata temu
Jak nie chcą być dłużej razem to na przymus nie będą, wzięli rozwód i rozeszli się.
gość
4 lata temu
ten Krupa coś o ratach, kredytach mówił, ona długów męża spłacać nie musi, chyba że sama chce. A małżeństwa rozpadają się z różnych powodów, gdyby było dobrze nie byłoby rozwodu, nie ułożyło się i na przymus z mężem nie musi się męczyć. Kochaj albo rzuć, męczyć w związku się musi.
gość
4 lata temu
nie ułożyło się i rozwód. Zarabia, ale ma swoje wydatki a wszystko kosztuje, ubrać się do ludzi a stroje są drogie, scena i foty to media, dbanie o urodę kosztuje sporo, rachunki, a na dziecko, na wakacje z dzieckiem, na bezpieczeństwo, fan 50 tys. takie życie gwiazdy drogo kosztuje pośród bogatych ludzi i ma swoje przykre kolce tego rodzina nie rozumie.
gość
10 lat temu
edzia jest piekna, nie to co jej "cale szczęście mongolasta , KUPA - była "pseudorodzinka w postaci męża, teściowej i teścia:):):)
gość
11 lat temu
Dziecko nie jest maskotką,ale istotą żywą z określonymi potrzebami.Dziecko potrafi płakać,śmiać się,bawić itd.Trzeba jego wychowaniu poświęcić kawałek życia.Chwile spędzone z dzieckiem są nie do przecenienia.Mniej egzaltacji,uroda i talent przeminą.Może warto byłoby zerknąć w stronę Ewy Błaszczyk gwiazdy i wrażliwej ,kochającej MATKI.Oby na refleksję nie było zbyt późno !!!!Życie bywa bardzo brutalne.
gość
11 lat temu
A jeśli chodzi o Sowińską to zgadzam się, że to zwykła s..a
gość
11 lat temu
Edycia jest egoistką skoro nie obchodzi jejlos własnego dziecka!!!!!!!nie lubie jej , myśli, że jak wyjdzie n scene i wydrze morde to jest gwiazdą pppfff ... WSTYDZ SIĘ EDYTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
To wszystko przez kobietę-bluszcz, jaką jest Sowińska. Ona ją omotała, bo sama nie może patrzeć na szczęście innych i z zazdrości aż ją skręca. Tak się kończy toksyczna przyjaźń. Sowisko osiągnęło cel i zostawiło Edytę na lodzie. Ciekawe, która będzie następna. Precz z Sowińską! To jest kobieta toksyczna!!!!!
bDfkZRFD
gość
11 lat temu
skoro nie utrzymują kontaktów o skąd wiedzą ?
gość
11 lat temu
Nie przepadam za Edytą Górniak, ale pomyślcie sami. Nie kontaktuje się z matką i siostrą, a te rzekomo wszystko o niej wiedzą, tak jak by z nią mieszkały, zarabiają w brukowcach na wywiadach o córce i siostrze. Matka się martwi rzekomo o wnuka, a gdzie była, gdy przyjaciel domu molestowal Edytę? Nie wierzyła jej, nie dziwię się, że ona nie chce mieć z nimi nic wspólnego !
gość
11 lat temu
górniak to zaklamana egoistka!!!
gość
11 lat temu
G****A
gość
11 lat temu
TYM TOPOREM POWINNA SOBIE LEB ODRABAC
gość
11 lat temu
ty chyba w angli zapieprzasz co???
...
Następna strona
bDfkZRGf