Trwa ładowanie...
Przejdź na

Oduczy się bić żonę?

47
Podziel się

Uzależniona od alkoholu Mueller i agresywny Sheen zapewniają, że "zrobią wszystko dla dzieci".

Oduczy się bić żonę?
bEawVvud

Porywczy Charlie Sheen, który w minione święta Bożego Narodzenia został aresztowany pod zarzutem pobicia żony, Brooke Mueller, postanowił się poprawić. Początkowo wszystko wskazywało na to, że małżeństwo zakończy się natychmiastowym rozwodem. W poniedziałek jednak sąd zmienił wydany wcześnie zakaz zbliżania się małżonków do siebie - teraz para może znów zamieszkać razem. Pojawiła się, więc szansa na pojednanie.

Charlie i Brooke przechodzą właśnie intensywną terapię małżeńską. Charlie nie opuszcza żadnego spotkania Anonimowych Alkoholików, a ponadto chodzi na terapią mającą pomóc mu radzić sobie z niekontrolowaną agresją. Powtarza ciągle, że zrobi wszystko, by naprawić błędy - opowiada znajomy pary w rozmowie z Chicago Sun-Times.

Adwokat Brooke, Yale Galanter, zapewniał o zgodności małżonków, którzy chcą zrobić wszystko dla dobra dzieci. Po ostatniej rozprawie uściskali się, pocałowali po czym wyszli z sądu osobno. Podobno jednak planowali wrócić razem do ich domu w Los Angeles.

bEawVvuf

Brooke bardzo zabiega o to, by nie stracić kontaktu z Charlie'm. Chce z nim na bieżąco konsultować sprawy dotyczące dzieci. Bardzo chciała, aby sąd cofnął Charlie'emu zakaz zbliżania się do niej właśnie ze względu na dzieci - mówi prawnik.

Para jest małżeństwem od 2008 roku i wychowuje razem roczne bliźnięta. Aktor od dawna miał już problemy z alkoholem, jego żona też nigdy nie stroniła od mocniejszych trunków. Jeśli teraz mają tak silne postanowienie poprawy, może uda im się wreszcie pokonać nałóg dla dobra dzieci.

bEawVvuG
KOMENTARZE
(47)
gość
11 lat temu
jak taką ładną kobietę mógł bić ? co za koleś
gość
11 lat temu
biedne dzieci.........rodzice debilni
gość
11 lat temu
mam super terapie dla niego, niech stanie na ringu bokserskim z prawdziwym facetem, murowane, to pomoze
bEawVvuH
gość
11 lat temu
charlie syn slawnego ojca i brata aktorow sam zreszta tez jest aktorem,znani w usa oczywiscoie ale takze w niemczech finlandii szwecjii i na wyspach,dziwne ze o nich nie slyszales w polsce..
disi
11 lat temu
Sheen jako jeden z niewielu otwarcie mówi o ataku na wieze 9/11 jako wewnętrznej robocie rządu USA. . Propagandzisći nie dają mu zyc. Preparują byle bzdety o nim , aby goscia przedstawić jako niewiarygodnego świra. Proponuje kilka filmów dokumentalisty Alexa Johnsa.
Najnowsze komentarze (47)
AkRPlM , [url...
9 lat temu
AkRPlM , [url= [link=
Mepb5e oiggq...
9 lat temu
Mepb5e <a href="
tuy3Os , [url...
9 lat temu
tuy3Os , [url= [link=
739pw7 bmike...
9 lat temu
739pw7 <a href="
2 poprawki, k...
9 lat temu
2 poprawki, ktf3re nwsuaają sie po przeczytaniu fragmentu o katedrze św. Wita :1) Zupełnie nie zdziwiło mnie to, że budowa Katedry trwała niemalże siedemset lat (od 1344 do 1939 roku). > Czyli konkretnie 595 lat, czyli niemalże 600 lat, a nie 700.2) Jeden z nich jest autorstwa Alfonsa Muchy, twf3rcy słynnego obrazu Krzyk. >Autorem słynnego obrazu Krzyk jest Edvard Munch, a nie Alfons Mucha.
juleńka98 : )
11 lat temu
Debilne małżeństwo !
gość
11 lat temu
bo jak tu nie pic w tym swiecie?
gość___bmw
11 lat temu
mam flaka w tylnym lewym kole, idę robić... A im życzę powodzenia. Lubię go w komediach...
bEawVvuz
ania.n
11 lat temu
przeciez ten fagas jest chory!!!!!!!!i to od wielu lat..r*********a każdej kobiecie zycie..i zostawia każdą Rodzinę..po czym sukcesywnie-zakłada koleją...a jak się szybko zaczyna nudzic-to dawaj -butelka i jakas kurewka z baru....to tylko kwestia czasu...niestety.......juz pokazał w jakim poszanowaniu ma Kolejna Żonkę ....
gość nana
11 lat temu
powinien kupić sobie worek treningowy.
gość
11 lat temu
sadysta i szowiniosta
gość Danek
11 lat temu
A więc piękni i bogaci też mają problemy
gość
11 lat temu
CINEMAKpl
11 lat temu
Cinemak_pl najnowsze filmy online i seriale online ! ! Polecam . Sprawdz !
bEawVvvb