Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tila miała wypadek! "MAM WGNIECENIE W CZASZCE!"

1145
Podziel się

"Usłyszałam chrupnięcie z tyłu karku."

Tila miała wypadek! "MAM WGNIECENIE W CZASZCE!"
bDIUrfgB

W piątek wieczorem specjalistka od skandali, Tila Tequila, została przewieziona do szpitala, który opuściła po nocy spędzonej na intensywnej terapii. Gwiazda, która utrzymuje, że nosi dziecko własnego brata, miała wypadek, który opisała na swoim blogu. Z zapisu wynika, że uderzyła głową w ścianę, będąc pod wpływem jakiegoś środka odurzającego.

Walnęłam głową o ścianę i usłyszałam chrupnięcie z tyłu karku. Dokładnie zbadałam to miejsce. Jestem przekonana, że mam wgniecenie w czaszce!

W dalszej części wpisu Tequila porównała się do Natashy Richardson, która w zeszłym roku w marcu zmarła po wypadku na nartach. Zanim deklarująca biseksualizm gwiazda udała się do szpitala, zdążyła opisać swój "śmiertelnie niebezpieczny wypadek" ze szczegółami.

bDIUrfgD

Zadzwoniłam po karetkę na wszelki wypadek. Nie chcę być jak ta aktorka, która uderzyła się w głowę, a potem nagle zmarła. Jeśli mam wstrząs mózgu lub uszkodziłam go sobie, to pewnie umrę za kilka godzin. Czuję mdłości i kręci mi się w głowie.

Rzecznik prasowy Tili Tequili poinformował dziś media, że gwiazda reality show faktycznie doznała wstrząsu mózgu, ale jej życiu nic nie zagraża.

bDIUrfhe
KOMENTARZE
(1145)
gość
9 lat temu
twoja stara
gość
10 lat temu
Lepiej wygłada w brazowych włosach c'nie .?
gość
10 lat temu
tila nie jest g****a to media przedstawiają ją w takim świetle ze by wszedzie na nia czyhali puste to wy macie glowki bo zanim kogos poznacie od razu oceniacie ;/ a to jest zal.! hehe
bDIUrfhf
gość
11 lat temu
okropna :/
gość
11 lat temu
piękna Tila
muahhh
11 lat temu
hahahaha XD
gość
11 lat temu
ta chyba w mózgu i na d***e
gość
11 lat temu
buahahahaha.. faktycznie z deko nienormalna... dziecko dla brata?? a co na to brat? jeb....ieci.....
Zal mi cie
11 lat temu
Bleeeee
11 lat temu
JA ją lubie
gość
11 lat temu
a pies ja je...
ffdgffffffff
11 lat temu
Leczysz siee?
gość
11 lat temu
haha :D ona jest taka g****a ze zall
bDIUrfgX
gość
11 lat temu
ofu okropna .....zal
...
Następna strona
bDIUrfhz