Wesołowski: "Zrobiłem dziecko Przybylskiej!"

Na szczęście tylko w serialu...

Obraz

Na szczęście tylko w serialu Klub Szalonych Dziewic. Bohaterka grana przez Przybylską nie jest tym faktem zachwycona:

Nie do końca ten związek jest udany. Na początku chciałam usunąć tę ciążę, ale jednak decyduję się powiedzieć o wszystkim mojemu partnerowi - wyznaje aktorka. Zobaczymy, co z tego wyjdzie...

Wesołowski w rozmowie z Super Expressem przyznał się do wszystkiego:

Zrobiłem dziecko Przybylskiej - oświadczył. Ale w "Klubie Szalonych Dziewic" wszystko jest na odwrót. To kobiety są górą i one wracają do domu do swoich mężczyzn, a my jesteśmy tylko takim dodatkiem do ich życia.

Widać twórcy stawiają na mocny, kontrowersyjny PR. Jak myślicie, czy taki serial przyjmie się w naszym kraju?

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą