Trwa ładowanie...
Przejdź na

PIJANA Felicjańska spowodowała wypadek! PRÓBOWAŁA UCIEC!

1341
Podziel się:

Staranowała trzy samochody! Miała we krwi 2,3 promila alkoholu. Mogła zabić każdego z nas...

PIJANA Felicjańska spowodowała wypadek! PRÓBOWAŁA UCIEC!

To koniec jej kariery, fundacji i wszystkiego. Przykre, bo przecież nie musiało tak być. Niestety, Ilona Felicjańska zrobiła rzecz niewybaczalną. Kompletnie pijana wsiadła do samochodu, staranowała trzy auta i próbowała uciec z miejsca wypadku! Jakimi słowami można określić taką osobę, stanowiącą śmiertelne zagrożenie na drodze?

W poniedziałek na ul. Nowoursynowskiej na warszawskim Ursynowie około godziny pierwszej w nocy doszło do groźnego wypadku. Ilona Felicjańska, była Wicemiss Polonia, jadąc wąska uliczką wjechała swoim alfa romeo w zaparkowane przy krawężniku samochody. Fakt donosi, że była kompletnie pijana.

Potwierdzamy, że takie zdarzenie miało miejsce - mówi tabloidowi Maciej Karczyński, rzecznik policji. Zatrzymana osoba trafiła na komendę w Piasecznie, gdzie spędziła noc. Miała we krwi 2,3 promila alkoholu.

To niestety nie wszystko. Felicjańska próbowała uciec z miejsca wypadku:

To była dosłownie chwila. Alfa romeo wjechało na kostkę brukową, a sekundę później usłyszeliśmy pisk hamulców i potworny huk - relacjonuje wydarzenie jeden ze świadków wypadku. Podbiegliśmy i w środku zobaczyliśmy panią Ilonę Felicjańską. Pomogliśmy jej wyjść ze zdewastowanego auta, ale ona powiedziała, że nie potrzebuje pomocy i próbowała odjechać. Było czuć od niej alkohol, więc zabraliśmy jej kluczyki i wezwaliśmy policję.

Pani Ilona narobiła mi ogromnego kłopotu. Ten samochód był mi potrzebny do pracy, teraz czeka mnie długa naprawa - mówi właściciel fiata. Ale kiedy to wszystko sobie przemyślałem, to i tak miałem szczęście, mogłem przecież właśnie w tej chwili wysiadać z tego auta. Aż strach myśleć, co by się wtedy stało.

Właśnie. Pomyślcie - ona mogła zabić każdego z nas. Gdyby udało jej się uciec, mogłaby zrujnować czyjeś życie. Miejmy nadzieję, że ze wstydu nie pokaże się już nigdy w telewizji.

Jakiś czas temu Felicjańska ośmieszyła się udzielając na imprezie wywiadu w stanie wyraźnego upojenia alkoholowego. Teraz widzimy, że chyba nie był to przypadek...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1341)
gość
12 lat temu
Jak można pić i wsiadać z kółko? Wstyd !!! wielka gwiazda:|
gość
12 lat temu
Mam nadzieję że poniesie tego surowe konsekwencje ........ i nie będzie miała taryfy ulgowej ze względu na nazwisko!!!!!
gość
12 lat temu
kurde, autorytety medialne podobno. płakać się chce!!! i ona miała czelność mówić o uczciwości i pomocy ludziom chorym...
gość
12 lat temu
ojeju
gość
11 lat temu
to jest choroba
Najnowsze komentarze (1341)
gość
11 lat temu
to jest choroba
gość
12 lat temu
każdego z Was to może kiedyś spotkać
gość
12 lat temu
Ale bardzo brzydkie zęby!
gość
12 lat temu
gwiazdy właśnie tak potrafią mają kasę to się wykupią
brzask
12 lat temu
Ale ma gwiazdy w oczach jest nietuzinkowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
ło matko jakie zakrwione łoczy
gośćiga
12 lat temu
ale co tam .chlop ma forse.
gośćiga
12 lat temu
wszystko to robia pieniadze
gość
12 lat temu
smród opadnie tacy jak ilonka są ponad prawem
gość
12 lat temu
Oburzające
gość
12 lat temu
I*****a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
gość
12 lat temu
fajna laga każdy popełnia błendy
gość
12 lat temu
zrobiła błąd i za to odpowie ale po co od razu wszyscy rzucacie w nią kamieniami!!??? czy jesteście tacy czyści ??jak łza???? wątpię.....
gość
12 lat temu
żadna z niej gwiazda,zwykła baba
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie