Paulla chce być jak Anja Rubik? (ZDJĘCIA)

Skopiowała jej słynną sukienkę domu mody Balmain. Może niech już zostanie przy Górniak...?

Obraz

Paulla Ignasiak o szansę w show-biznesie walczyła od wielu lat. W końcu zdała sobie sprawę, że najlepszym sposobem na zrobienie kariery będzie naśladowanie innych. No i "drobne" przeróbki twarzy. Jej barwa, maniera głosu i wizerunek miały przywodzić na myśl Edytę Górniak. Teraz Paulla zaczyna czerpać z innych gwiazd. Z jakim skutkiem?

Nasz czytelnik słusznie zauważył, że w niedzielnym Tylko nas dwoje Ignasiak miała na sobie sukienkę, która bez wątpienia była inspirowana projektem domu mody Balmain, którą na wybiegu prezentowała niedawno Anja Rubik. Kreacja, a raczej ciało, które ją na sobie miało, stało się sławne po tym, jak wydało się, że do ciała naszej modelki została doklejona głowa Demi Moore...

Jak myślicie, czy ktoś zechce dokleić swoją głowę do ciała Paulli?

Obraz
© Agencja My Photo
Obraz
© Agencja My Photo
Obraz
© Agencja My Photo
Obraz
© Agencja My Photo
Obraz
© Agencja My Photo
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą