Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przybylska "żyje w grzechu"

220
Podziel się

Zatroskana jej grzesznym życiem "Rewia" postanowiła zafundować aktorce wielkopostne rekolekcje... Coś pięknego!

Przybylska "żyje w grzechu"
bDKdBpYR

Polska to kraj wyjątkowy. Nawet nasze tabloidy okazują się bardzo konserwatywne moralnie i przywiązane do tradycji katolickich. Zdaniem tygodnika Rewia Ania Przybylska i jej partner Jarosław Bieniuk żyjąc w grzesznym konkubinacie dają fatalny przykład dzieciom. Szczególnie Oliwce, która wkrótce przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej:

Kiedy dwoje ludzi ze sobą mieszka, żyjąc ze sobą jak mąż i żona i nie planują tego zmienić, dla Kościoła jest jasne, że nie ma w nich woli postanowienia poprawy - poucza tabloid. Nie mogą więc otrzymać rozgrzeszenia. Kolejnym moralnym obciążeniem stał się rozwód Ani. Wprawdzie jej młodzieńcze małżeństwo z Dominikiem Zygrą w świetle prawa jest sprawą zamkniętą, ale sakramentalne, zawarte przed ołtarzem, w myśl prawa kanonicznego jest nierozerwalne.

Zdaniem tabloidu nie ulega wątpliwości, że z tego powodu Przybylska musi czuć się napiętnowana... Przecież pochodzi z bardzo konserwatywnej rodziny. Sama wspominała w wywiadach, że nie mogła się przyznać matce, że ma chłopaka.

bDKdBpYT

I chociaż bliscy Ani akceptuja jej związek z Jarkiem Bieniukiem, są sprawy, o których się nie mówi - dodaje złowieszczo Rewia.

To tak w ramach tabloidowych rekolekcji...

bDKdBpZu
KOMENTARZE
(220)
fitflop cheap
6 lat temu
discount fitflops fitflop cheap
gość
11 lat temu
co za bzdury..........
gość
11 lat temu
To prawda,jest po przerobkach. Ale to nie o to chodzi,jest absolutnie aktorka do kitu. Nie potrafi grac,chyba ze role wariatek albo glupich kochanic.Straszne straszne straszne.A wywiady z nia-katastrofa!
bDKdBpZv
gość
11 lat temu
taaa bo w tym kraju musisz być "mężem" albo "żoną" - nie ważne, że jesteś samolubem, gnojem, pracoholikiem, leniem, zdradzasz, pijesz, etc - obrączka rozgrzesza ze wszystkiego, brak obrączki to znak szatana. możesz być dobrym człowiekem, przykładnym ojcem, wspaniałym partnerem - nie ważne bo nie masz obrączki na palcu...
gość
11 lat temu
o starej d ania...i****i!!!!
gość
11 lat temu
skoro chce sie mowic o konkubencie "moj maz" to trzeba slubik wziac, moze on nie chce? lol biedne dzieci,taki wstyd
gość
11 lat temu
Co komu do domu kiedy dom nie jego????
gość
11 lat temu
A kto tak uważa, że oni żyją w grzechu? Ksiądz pedofil???? hahahaha
nikita1979
11 lat temu
czasem lepiej być do końca życia z konkubentem, niż przeżyć małżeństwo przez krotka chwilę, z którego pozostaje jedynie MAŁY "wyrzut" sumienia.
gość
11 lat temu
czy ślub kościelny coś zmieni , może tylko że kościół czeka na ich mony
gość
11 lat temu
Tak! odrzućmy wszystko co polskie, polskie tradycje, obyczaje, religie, obrzedy, swieta, stańmy sie moze Irlandia?? Juz taki POmysl byl
gość
11 lat temu
Powiedziała, że żyje w grzechu, bo jest rozwiedziona
gość
11 lat temu
ale masz mozg wyprany!!!!
bDKdBpZn
gość
11 lat temu
...
Następna strona
bDKdBpZP